Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bu yöntem çok etkiliymiş ben bir haftadır deniyorum senin için bugün çok dua edicem inş sağlıcakla bebeğin göbüşünde sonrada kucağında olur tatlım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın

teşekkürler canım benim
sizlerde benim dualarımdasınız
hepiniz için ayrı ayrı dua ediyorum
inşallah bu ay olurda bende zeynebimden sonra
ilk defa yüzüm gülmüş olacak
benimde ayşe gibi acım sona erecek inşallah

kızlar bende bugün gece bittikten sonra ayağımı tutup sallattırdım yukarıya doğru çok komikti:)
okadar güldümki içimdekiler dışarı çıkacak diyede korktum sonra belimin altına yastık koyup 1saat kalkmadım hiç
yumurtlama günümüde bilmiomki neyse biri tutmazsa biri tutar inşallah 72 saat yaşadığına göre:)
allahım kurban olduğum rabbim nolur yüzümüze bak bizi evlat hasretiyle sınama yarabbim.
neşem bende dün döktürdüm akşam bişey geldi içime kıpır kıpır hele ayşenin hamile olduğu haberi bana acyip bi enerji verdi bi oynadım sorma:):dance:
şimdi kapatmak zorundayım bende bugün başlayım yasin okumaya belki yetiştiririm bu ay
hadi bakalım kızlar hepinize bol şanslar diliyorum ......

canım benim ya ne demek benim için büyük şeref onur duyarım valla ay beni çok mutlu ettin canım ya sağol sen yeterki hamile kalda gerisi hiç önemli değil ama bak ayşede çığlığı basamadım kendimi çok zor tuttum bu sefer ne olurum bilemem :))) allahım inşallah dularını geri çevirmesin çevirmezde canım zaten benim şansıma gelince orasını allah bilir valla tüp bebek merkezi olması bişiyi değiştirmiyor bence normal dr aynı kontrol aynı tedavi ben hiç bir farklılık göremedim canım bilsem daha uygun fiyatlı bir yere giderdim bunlar bir vesile yani ne demişler tedbir senden takdir allahtan o yüzden biz tedavi ile tedbirimiz alıyoruz rabbim takdir edecek senin için rahat olsun duaların var edilen dualar var daha önce hamile kalmışlığın var o yüzden herşey çok güzel olacak canım alalhın izniyle allah birdaha benzer acılar yaşatmasın sana

inşallah canım benim
hamile kalırız burada göbek atarız
rabbim hayırlı evlatsa nasip etsin inşallah
sizlerede sanada dua ediyorum aynurcum
allahım dualarımızı kabul eder inşallah
bundan sonrada yüzümüz güler

canım ilişkiye girdikten sonra belin yatağın tam ucuna gelecek
şekilde eğiliyosun ellerin yerde ayalların yatağın üstünde çaktın köfteyi
bende bir haftadır böyle deniyorum dayanabildiğin kadar öyle kal 15 20 dk falan
ayşe bikere daha anlatmıştı bende ordan biliyorum

anladım tatlım sağol.....
bide onu deniyek bakalım hergün başka bir yok bugüğn diz dirsek yöntemini denedim ilişki sırasında bacaklarım kopacaktı nerdeysedelikafadulden
sonrada benimki ayağımı tutuku yukarı salladı:)
bi amuda kalkmadığım kaldı bakaılm oda olcak heralde bu gidişlehihoyyyt

kıslar bu eğilme işi ile ilgili bende bir yorum yapayım bir arkadaş vardı bu sitede insan anatomisi okuduğunu söylüyordu bu ayak kaldırma vs gibi akrobatik hareketlerin uygun olmadığını söylüyordu yani ters dönüp diz dirsek pozisyonu eğilme filan bunlar ancak rahim tersse gerekebilirmiş öbür türlü eğer rahim normalse ayaklar havadayken filan sperm rahmin etrafına yayılıyormuş bu yüzden normal yatmak gerekiyor demişti sadece popo altına ince bir yastık yeterli olur demişti bana mantıklı geldi düşünsenize bizler gebe kalamıyoruz veya zor gebe kalıyoruz diye bu yöntemleri deniyoruz yoksa normalde gebe kalanlar bu yöntemleri denemişlermi valla benim bi huyum var ilişkiden sonra hemen kalkıp wc ye giderim birde yıkarım kaşınırım yoksa çok huylanıyorum aslında bölede yapmamam lazım ancak çok ileri boşalır ve geri gelmezse dururum öle güya dün gece biraz bekliyim dedim yeni ağdada yaptırmıştım yandım tutuştum valla

inşallah canım benim
hamile kalırız burada göbek atarız
rabbim hayırlı evlatsa nasip etsin inşallah
sizlerede sanada dua ediyorum aynurcum
allahım dualarımızı kabul eder inşallah
bundan sonrada yüzümüz güler

inşallah canım benim bende dilimin döndüğünce etmeye çalışıyorum kuran öğrenmeye de bir çözüm buldum inşallah cd lerden öğreneceğim düşünsene kadının hiç okuma yazması yok 60 yaşında var ve kuran öğrenmek için bu yaşta okula gidiyor önce okuma yazma öğrenmesi lazımmış yoksa kursa almıyorlarmış ben neden öğrenemeyim değilmi keşke sen ayşe benim yakın komşularım olsaydınız da gelirdim size sorardım neşeciğim bu nasıl okunuyor diye :roflol:

kıslar bu eğilme işi ile ilgili bende bir yorum yapayım bir arkadaş vardı bu sitede insan anatomisi okuduğunu söylüyordu bu ayak kaldırma vs gibi akrobatik hareketlerin uygun olmadığını söylüyordu yani ters dönüp diz dirsek pozisyonu eğilme filan bunlar ancak rahim tersse gerekebilirmiş öbür türlü eğer rahim normalse ayaklar havadayken filan sperm rahmin etrafına yayılıyormuş bu yüzden normal yatmak gerekiyor demişti sadece popo altına ince bir yastık yeterli olur demişti bana mantıklı geldi düşünsenize bizler gebe kalamıyoruz veya zor gebe kalıyoruz diye bu yöntemleri deniyoruz yoksa normalde gebe kalanlar bu yöntemleri denemişlermi valla benim bi huyum var ilişkiden sonra hemen kalkıp wc ye giderim birde yıkarım kaşınırım yoksa çok huylanıyorum aslında bölede yapmamam lazım ancak çok ileri boşalır ve geri gelmezse dururum öle güya dün gece biraz bekliyim dedim yeni ağdada yaptırmıştım yandım tutuştum valla
evet kuzunun dedigi gibi ters dönüp boşalma yapmak aslında internette gösteriyor
bu posizyon hamile kalmak isteyenler için geçerli degil
bende popomun altına yastık bırakırım
ama kuzucum aşılamadan sonra illaki ilişkiye girecen
o yüzden hemen tuvalete gitme hepsi akar gider kıııııııızzzzzz

ya kızlar sitedemi yoksa bendemi problem var işaretler varya bebekler falan koyamıyorum ya
yazı yazıyorum bebek yok

inşallah canım benim bende dilimin döndüğünce etmeye çalışıyorum kuran öğrenmeye de bir çözüm buldum inşallah cd lerden öğreneceğim düşünsene kadının hiç okuma yazması yok 60 yaşında var ve kuran öğrenmek için bu yaşta okula gidiyor önce okuma yazma öğrenmesi lazımmış yoksa kursa almıyorlarmış ben neden öğrenemeyim değilmi keşke sen ayşe benim yakın komşularım olsaydınız da gelirdim size sorardım neşeciğim bu nasıl okunuyor diye :roflol:
keşke yakınında olsaydık dedigin gibi
bizde ögretirken sevabını alırdık
iyi etmişin canım ögrenebilirsin canım
şimdi ben kuran okuyunca bi mutlu oluyorumki
içim rahatlıyor ben zeynepten sonra nasıl kendime geldim ki bu kuran sayesinde
yoksa evladımın kaybına nasıl dayanırdım

ya kızlar sitedemi yoksa bendemi problem var işaretler varya bebekler falan koyamıyorum ya
yazı yazıyorum bebek yok

canım alıntı yapıp yazdığında altt açıkar yada alıntı yapmadan yazacaksan direk mesaj yazma gelişmiş cevap diye bir yer var orayı tıkla o zaman görürsün ifadeleri canım benim bakkk akannehir :hulya:kaydirigubbakcemile2 delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

benim 3 -4 gündür var dün bugünde böyle çok yapışkansı
çatlatma ignesinden sonra hafif kasıklarımda agrım var

kuzucum sana zahmet olacak canım benim
dua kısmına 41 yasin ve meryem suresini eklermisin

pardon kızlar ya abuksubuk bişey yazdım yanlışlıkla gitti yok canım olmuyo yaa o kutucuk işaretli değil

keşke yakınında olsaydık dedigin gibi
bizde ögretirken sevabını alırdık
iyi etmişin canım ögrenebilirsin canım
şimdi ben kuran okuyunca bi mutlu oluyorumki
içim rahatlıyor ben zeynepten sonra nasıl kendime geldim ki bu kuran sayesinde
yoksa evladımın kaybına nasıl dayanırdım

evet canım kesinlikle bende çok büyük eksikliğini hissediyorum

X