Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kizlar birsey sorucaktim benimde bugün39.günüm hala adet olmadim teste yaptim negatif ne adet belirtim var nede hamilelik benim yumurtlama problemim var bu ay yumurtlamadigim icinmi gecikti acaba hic bukadar uzun sürmezdi

kızlar bideeee
sırt üstü yataktan aşağı eğilme olayınıda yapın ben bu ay onuda yaptım etkisi olabilir
bide Allahtan bi isteğiniz olduğunda adak adayın
mesela ben test almaya giderken çıkarsa hemen bi fakire para verecem dedim
bide şükür namazı kılacam dedim

ayşecim hayırlı olsun. Allah sağ salim doğmasını da nasip etsin inşallah. Darısı bize Şeniz Biz de adak adadık canım Koyun kuzu kesmeyi düşünüyoruz inşşalh olursa

nasılsın tatlım ben bugün ruyamda kar gördüm çok güzeldi yaaa ve çok enerjik uyandımdelikafadulden
sen hep enerjiksinn canımmm
kızlar bugün temizlik günümdü çok iş yaptım belim ağrıyo bide midem çok ekşiyo ne geçirir mide ekşimesini yaa
normal kuru nohut ye geçer canımm.
ayy kıslar ben çok heyecanlıyım sakinleşip öle yazmak istedim ama ayşeciğimden rica ettim o da müsade etti topiğe ben haber vereyim dedim çok mutluyum çığlık atmak sitiyorum neden işyerindeyim ya bağıramıyorum çookkkkkkkk mutluyuzzzzzzzzzzzzzz artıkkkkkkkkkkk ayşeeeeeeeee hamileeeeeeeee
aaannammmmmm yaa gerçekten çoks evindimmyaa süper bi haberr buu müthişş yaa.. işteee bu yaa iştee buu harikaa bi haberrrr:dance:delikafadulden:dance::dance:...allah hayırlısıyla kucağınaada almayı nasip etsinn.
kızlar bideeee
sırt üstü yataktan aşağı eğilme olayınıda yapın ben bu ay onuda yaptım etkisi olabilir
canımm yaas gerçkten çoks evindim senin adınaa kuzu öyle diyince bi anda tüylerim dikenlendii sevinçtenn.. yaa harikaa bi haberr.. inş rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip eder..... gördünmüü bukadar işteee. alalhımıza şükürr.

şimdii bende geç kaldım ama bi halayy çekeyim :)):):teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:ha haaa haaaa:teytey::teytey:tey teyy teyy:teytey::teytey:

kızlar bideeee

ayşecim yeniden hayırlı olsun canım benim
doktordanda hayırlı haberlerle dönersin inşallah
artık bizlerede dua edersin çünkü artık sen annesin
eşimde adak adamıştı zeynebimdede adamıştı kesmiştik
hamile kalırsam bi adagımız var inşallah kalırımda
kesip fakirlere dagıtacaz evet canım dedigin gibi
eger hamile kalırsam ben de şükür namazı kılacam inşallah
sen öyle diyince bende testten pozitif sonuç alırsam bende
para verecem inşallah bide ayşecim yataktan aşagı egilme
olayına gelince ilişkiden sonra diyosun muhtemelen
bende kalçamın altına 2 tane yastık bırakıyorum
3 gün öylece yatıyorum tabi aşılamadan sonra
bu aşılamadada böyle yaparım inşallah bu ay kalırızda
dünyalar bizim olur ben diyorum bu dünyadada
evladım olursa benden mutlu kimse olmaz diyorum
zeynebim ahirette şefaatçim buradada evledım olur
sevecegim inşallah

evet aşılamaya yaklaşıyoruz akşam 6 da özele gidecez. 8 gibi aşılamam olur arkadaşlar
dünde arkadaşlara yasin dagıttım kendim için 17 tanesinide dün eşimle ben okudum
allahım inşallah kabul eder .teheccüt namazına kalktık bugün eşimle sonrada sabah
namazını kılıp dua ettik bugünde meryem suresini okuyayım diyorum allahım elimizi
emegimizi boş bırakmaz inşallah

benim içinde dua edin arkadaşlar
bu son şansımız eger olmazsa
yaza tüp bebege gideriz
allahım inşallah aşılamada
olurda tüp bebekten kurtulurum
bol bol dualarınızı bekliyorum

X