Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

valla kıslar çin takvimi filan bilmem ben erkek X kromozomu gönderirse bebek kız eğer Y kromozomu gönderirsede bebek erkek olur aşkım bana ikisinide göndericek hemde bakın aynen bu şekilde gelecek o playboylar bana Romantik Sperm - Kontratv.com :)))) yumurtam 2 tane bir y bir x kromozomu geldsin ellerinde çiçeklerle ancak ozaman kabul ederim

Neşecim sıra sende öyle tahmin ediyorum birkaç gündür içimden ayşe geçiyodu mutlu haberi aldık ayşeden. Şimdi de sen geçiyosun içimden canım inşallah hepimize de allahım anne olmayı nasip etsin :Saruboceq:
inşallah canım benim
inşallah sana allah söylettiriyordur benim sevinmem için
rabbim herkese yaşatsın inşallah
4 ocak pazartesi kandan baktırırım
bundan eşiminde haberi yok
eger hamile olursam sürpriz yapacam

slm kızlar bende hala adet olmadım test aldım ama yapasım yok adet olcakmısım gıbı arada sancı gırıo cunku

valla kıslar çin takvimi filan bilmem ben erkek X kromozomu gönderirse bebek kız eğer Y kromozomu gönderirsede bebek erkek olur aşkım bana ikisinide göndericek hemde bakın aynen bu şekilde gelecek o playboylar bana Romantik Sperm - Kontratv.com :)))) yumurtam 2 tane bir y bir x kromozomu geldsin ellerinde çiçeklerle ancak ozaman kabul ederim

ialhi kuzunaz kaydirigubbakcemile3
bialemsin kıııızzzzzzzzkaydirigubbakcemile3
nerden buldun bunu
keşke öyle olsa demi hemen içine girse

inşallah canım benim
inşallah sana allah söylettiriyordur benim sevinmem için
rabbim herkese yaşatsın inşallah
4 ocak pazartesi kandan baktırırım
bundan eşiminde haberi yok
eger hamile olursam sürpriz yapacam

4 ocak erken değilmi neşeciğim birde şey var mesela derya yani siz adalex diye tanıyorsunuz o aşılamadan sonra test günü gelmeden 4-5 gün önce test yapmaya başlamıştı hep çift çizgi çıkıyor her geçen günde belirginleşiyordu o çatlama iğnesinden olabilir diye düşünüyordu ama bebiştenmiş :)))) inşallah sende testinin sonucunda uygun rakamlar görürsün canım

slm kızlar bende hala adet olmadım test aldım ama yapasım yok adet olcakmısım gıbı arada sancı gırıo cunku

canım ara ara geliyorsun neyin vardı adet düzenin nasıldı unuttuk bak o yüzden yorum yapamıyoruz ama ayşeninde sancısı oluyordu geçen hafta salı gününden beri hep adet olacağını sandı ama hamileymiş

canım ara ara geliyorsun neyin vardı adet düzenin nasıldı unuttuk bak o yüzden yorum yapamıyoruz ama ayşeninde sancısı oluyordu geçen hafta salı gününden beri hep adet olacağını sandı ama hamileymiş

ıkı aya kadar adetlerım cok duzenlydı ama son ıkı aydır ıste 39 gunde gelıyordu.39 gunde gectı ama gelen gıden yok 42 gundeyım bugun hala yok ama ara ara gelıo agrısı ama sonra gecıo sırtım fılan agrımıo normal adetlerımde ılk sırtım agrıyodu bunda ole olmadı sımdı trıot ılacı ıcıyorum ondan dır dıyorum o yuzden test yapasımda yok:sm_confused:

4 ocak erken değilmi neşeciğim birde şey var mesela derya yani siz adalex diye tanıyorsunuz o aşılamadan sonra test günü gelmeden 4-5 gün önce test yapmaya başlamıştı hep çift çizgi çıkıyor her geçen günde belirginleşiyordu o çatlama iğnesinden olabilir diye düşünüyordu ama bebiştenmiş :)))) inşallah sende testinin sonucunda uygun rakamlar görürsün canım
canım doktor genelde 15 gün sonra kanda bakıyor
ama 8.ve 9.günde bile kanda çıkıyor
idrarda evet dedigin gibi çift çizgi çıkabilir buda çatlatma ignesinden olabilir
ama hamilelik varsa çok hafif idrarda çıkar ama ben kanda baktıracam
saglık ocagı karşımızda kan alan bayan bizim apartmanda komşu
bakalım hayırlısı aşılamadan sonra doktor normal karı koca hayatınız devam edebilir demişti.aşılamadan sonra 2 gün daha ilişkiye gireriz sonrada tahlil gününe kadar girmeyelim diyorum kuzucum

canım doktor genelde 15 gün sonra kanda bakıyor
ama 8.ve 9.günde bile kanda çıkıyor
idrarda evet dedigin gibi çift çizgi çıkabilir buda çatlatma ignesinden olabilir
ama hamilelik varsa çok hafif idrarda çıkar ama ben kanda baktıracam
saglık ocagı karşımızda kan alan bayan bizim apartmanda komşu
bakalım hayırlısı aşılamadan sonra doktor normal karı koca hayatınız devam edebilir demişti.aşılamadan sonra 2 gün daha ilişkiye gireriz sonrada tahlil gününe kadar girmeyelim diyorum kuzucum

evet canım aynen öyle ayy sana önemli bişi sorucaktım aşılaman salı günü ya peki eşin en zaman dan itibaren başlıyor perhize canıımm

kuzucum ayrıca hamilelik olmazsa
çatlatma ignesini vurdurdugun gün dahil 12.günü adet oluyorsun
inşallah hamile kalırızda bi dahada adet olmayız 9 ay boyunca

ıkı aya kadar adetlerım cok duzenlydı ama son ıkı aydır ıste 39 gunde gelıyordu.39 gunde gectı ama gelen gıden yok 42 gundeyım bugun hala yok ama ara ara gelıo agrısı ama sonra gecıo sırtım fılan agrımıo normal adetlerımde ılk sırtım agrıyodu bunda ole olmadı sımdı trıot ılacı ıcıyorum ondan dır dıyorum o yuzden test yapasımda yok:sm_confused:

hımm aslında tiroit ilacının daha mı çok düzene sokması lazımdı peki bu ilacı kullanana kadar adetlerin düzenlimiydi yani tiroidlerine yanlış teşhis konulmasın hızlı iken yavaş veya yavaş iken hızlı diye karıştırıp yanlış ilaç vermesin bi tiroid değerlerini ve kullandığın ilacı bir ara yazda yavruceylan sana yardımcı olur canım

evet canım aynen öyle ayy sana önemli bişi sorucaktım aşılaman salı günü ya peki eşin en zaman dan itibaren başlıyor perhize canıımm
evet o konuya gelince
biz cuma günü ilişkiye girdik
yani salıda aşılama olacak
ben bildigim için cumadan sonra
ilişkiye girmedik yani 3 gün bitmiş oluyor
hatta 4.günde oluyoruz
aşılamada perhiz 5 günden fazla ve 3 günden az olmayacak
bizinki tam ortası canım

kuzucum ayrıca hamilelik olmazsa
çatlatma ignesini vurdurdugun gün dahil 12.günü adet oluyorsun
inşallah hamile kalırızda bi dahada adet olmayız 9 ay boyunca

inşallah inşallah yarabbimpeygamber efendimizin duası olsun inşallah onun hürmetine kabul etsin rabbim

evet o konuya gelince
biz cuma günü ilişkiye girdik
yani salıda aşılama olacak
ben bildigim için cumadan sonra
ilişkiye girmedik yani 3 gün bitmiş oluyor
hatta 4.günde oluyoruz
aşılamada perhiz 5 günden fazla ve 3 günden az olmayacak
bizinki tam ortası canım

hımm anladım canım bizde dün yaptık o işi :):)))) bugün 1 yarın 2 çarşamba 3 - perşembe veya cuma olsa aşılama ben yarın akşammı birdaha şey etsem acep

ve kuzucum önemli bir uyarı eşine
bol bol fındık badem hint fıstıgı .ve keçiboynuzlu zencefil yesin
spermlere canlılık katıyor
eşim 2 gündür bir yiyiyor bir yiyiyor anlatamam
bu sıralar aşure ayı aşurenin içinde tarçın oldugu için yedirme
tarçın erkek spermini olumsuz etkiliyor
ayrıca hint fıstıgı kadında dogurganlıgıda arttırıyor canım
keçiboynuzlu zencefilide sende kullan

ceviz fındık yiyoruz zaten bende incir yiyorum 2 gündür hint fıstıpı dediğin şu kaju mu

hımm anladım canım bizde dün yaptık o işi :):)))) bugün 1 yarın 2 çarşamba 3 - perşembe veya cuma olsa aşılama ben yarın akşammı birdaha şey etsem acep

canım senin aşılama perşembe olur gibime geliyor
ama dedigin gibi bugünde yap sonra yok

hımm aslında tiroit ilacının daha mı çok düzene sokması lazımdı peki bu ilacı kullanana kadar adetlerin düzenlimiydi yani tiroidlerine yanlış teşhis konulmasın hızlı iken yavaş veya yavaş iken hızlı diye karıştırıp yanlış ilaç vermesin bi tiroid değerlerini ve kullandığın ilacı bir ara yazda yavruceylan sana yardımcı olur canım

cnm daha yenı ogrendım zaten bu ay ılacı ıcelı 20 gun daha oldu az calısıyormus hormonlarım o yuzden

ceviz fındık yiyoruz zaten bende incir yiyorum 2 gündür hint fıstıpı dediğin şu kaju mu

valla canım kajuyu hiç duymadım ama
zaten pahalı birşey ama yer fıstıgı gibi yumuşak ve kıvrımlı gibi
çok ta güzel tadı var sen fındık yeme kuzu
çünkü fındık adet söktürücü
senin yiyecen badem ve hint fıstıgı
bende incirin suyunu tedavi esnasında içmiştim
ve incirin kendisinide yiyiyorum günlük
devam et incire valla aklıma geldikçe yazarı canım

X