Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar ben kaçar kocişkom gelecek hepinizi
öpüyorum herkes muradına erecek bir gün inanıyorum iyi akşamlar dualarım sizinleopuyorumnanaktan

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
:teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Ay hızımı alamadım daa
Ne güzel bir haberdi bu yaaa
ınşalllaaah sırada kuzucun neşecim bubuşcum ve hepimiz varız

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :

Daha fzlasına sistem izin vermiyo yaaa
Çoooook ama çooooooooooooooooooooooooooooooook sevindim yaaaaaa
Nasıl mutlu oldum
darısı bize inşaalllaaaah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim sağ salim kucağına almayı cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

az kaldı canım sırada sen varsın hadi bakalım ayşeden sonra sana söylüyorum :))))))

neşeciğim az kaldı arkadaşım yakında ikimiz için de halaylar çekilecek ohh valal süper bi pozitif enerji odu bu bize hadi bakalım ayşe bizede dua ediyor merak etme

evet sıradaki 2 isim ne ve sen artık halay için sizden start bekliyoruz arkadaşlar mendiller elimizde......

ecemnur senin kürler nasıl gidiyor bu arada canım dediğim gibi morfolojilere dikkat

Biz kürlere devam ediyoruz canım aksatmadan. İşte ankaraya gitmeyi düşünüyoruz. İlk tahlilleri yaptırcaz bakalım sonuçlar az da olsa yükselmiştir inşallah. Salatı tefriceyi de okuyorum. Namazlarımı da aksatmadan kılmaya çalışıyorum. opuyorumnanaktan

ay ben deli oldum valla yavruceylancığım evde olsam çığlık atardım ay ayşe o resmi koydu ya msnde ekrana hiç bişi demeden hemde gitmişti bir arkadaşın evine hediye alacaktı ordan test yaparım dedi gelmiş msn açmış hiç farkında değilim baktım bişi yazdı bi açtım ne yazması karşımda çift çizgili test çubuğu ben aynen böle oldum :1shok: sonr aböle oldum delikafadulden sonra heyecandan da az kalsın bayılıyordum akannehirakannehir sonra kendime geldim :teytey::teytey: halay çektim ohhhhh

az kaldı canım sırada sen varsın hadi bakalım ayşeden sonra sana söylüyorum :))))))

Canıııım innnnnşallllaaaah
hepbirlikte
senle neşeyi ve bubuşu da yazalım hamiş diye
ben geliyom peşinizden kayrayla

bu arada nihayet adet oldum
benim tarihi bi ara düzeltirsin olur mu canım
SAT: 28.12.2009
Beklenmeyen adet tarihi: Bilmiyom wallaaa

Artık gelmese de olur

ay ben deli oldum valla yavruceylancığım evde olsam çığlık atardım ay ayşe o resmi koydu ya msnde ekrana hiç bişi demeden hemde gitmişti bir arkadaşın evine hediye alacaktı ordan test yaparım dedi gelmiş msn açmış hiç farkında değilim baktım bişi yazdı bi açtım ne yazması karşımda çift çizgili test çubuğu ben aynen böle oldum :1shok: sonr aböle oldum delikafadulden sonra heyecandan da az kalsın bayılıyordum akannehirakannehir sonra kendime geldim :teytey::teytey: halay çektim ohhhhh

Çok ama çok sevindim yaaaaaa
Çok iyi moral oldu bizeeeee
Afffffferiiiiin ayşe ye
Doğursun kız oğluma lacam zatiii :roflol: :roflol: :roflol:

evet sıradaki 2 isim ne ve sen artık halay için sizden start bekliyoruz arkadaşlar mendiller elimizde......

sağolun canlarım duaalya çok ihtiyacımız var kalpten gönülden aklım kalbim sizinle hep zaten bu yüzden dualarımda sizinle benim

kızlar çin takvimine baktım ayşe için
20 yaşındaysa erkek
21 yaşındaysa kız diye gösteriyor
2010 a giriyoruz
muhtemelen ayşe 21 yaşında
yine kızımı olacak yoksa
allahım ilk çocugunu aldı bak
yerine verdi
inşallah benimde kızımın yerine koyacam bir evladım olur

kıslar benim kaçmam lazım
sonra görüşürüz
Ohhhh beeeee
nihayet güzel bir haber daha geldi yaaaa
süper oldu walllaaaaa
çok sancı çekmiş perişan olmuştum bugün ki çok iyi oldu bu
çok öptüüüüm kıslaaaaar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Canıııım innnnnşallllaaaah
hepbirlikte
senle neşeyi ve bubuşu da yazalım hamiş diye
ben geliyom peşinizden kayrayla

bu arada nihayet adet oldum
benim tarihi bi ara düzeltirsin olur mu canım
SAT: 28.12.2009
Beklenmeyen adet tarihi: Bilmiyom wallaaa

Artık gelmese de olur
inşallah canım benim
darısı hepimizin başına inşallah
ben ocak 4 te kandan test yaptıracam
bakalım olacak mı

20 yaşındaysa erkek
2010 a giriyoruz
yine kızımı olacak yoksa
yerine verdi

canım çin takvimine bakılırken kendi yaşını da büyütmek zorundasın
yoksa tutmuyor
çin takvimine göre en AZ 1 YADA 2 SENE BÜYÜK HESAPLAYACAKSIN YAŞINI
USULÜ ÖYLEEEE

E HAHİ ARTIK SİZDEN BEKLİYOZ GÜZEL HABERLER

20 yaşındaysa erkek
2010 a giriyoruz
yine kızımı olacak yoksa
yerine verdi

OLUR İNŞAALLLAAAAAH :Saruboceq: :Saruboceq:

canım çin takvimine bakılırken kendi yaşını da büyütmek zorundasın
yoksa tutmuyor
çin takvimine göre en AZ 1 YADA 2 SENE BÜYÜK HESAPLAYACAKSIN YAŞINI
USULÜ ÖYLEEEE

E HAHİ ARTIK SİZDEN BEKLİYOZ GÜZEL HABERLER
olurmu canım senin yaşın dogru ise çin takvimine bakarsın
en son adet oldugun aya bakıyorsun belli zaten
yüzde 90 dogrulugu var ben hamileyken arkadaşlar bakmıştı
kızım oldu dogru

kuzucum yumurtaların çatlamış olabilir dedinya şimdimi hamile kalmak için uygun zaman...

eğer 28 günde bir adet oluyorsan geç bile kalmış olabilirsin 17. günün bugün çünki 14 uygun ama 3 gün sonrasına kadar şanşın devam edebilir belli olmaz sen çalış bol bol

Neşecim sıra sende öyle tahmin ediyorum birkaç gündür içimden ayşe geçiyodu mutlu haberi aldık ayşeden. Şimdi de sen geçiyosun içimden canım inşallah hepimize de allahım anne olmayı nasip etsin :Saruboceq:

kuzunaz senin aşılama çarşamba belli olur
ben dinleniyor olurum evde canım
bu çift aşılamayı diyelimki perşembe oldun
digerinide cuma mı yapacak

X