Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yavruveylan canım demek adet oluyorsun he inşallah bir daha ki sefere canım ama tedavine başla hemen sen diğer testlerini yaptırmışmıydın rahim filmi filan eşine bakıldımı mesela

yavruveylan canım demek adet oluyorsun he inşallah bir daha ki sefere canım ama tedavine başla hemen sen diğer testlerini yaptırmışmıydın rahim filmi filan eşine bakıldımı mesela

İnşalllah canım yarına kesin
bu ay tekrar gideceğiz doktora
bakılmıştı canım
geçen ay adet dönemi fsh, lh, tsh, t3, t4 e2 prolaktin bakıldı
23. günde progestron bakıldı
bir tek hsg çekilmedim canım
Onuda istermi bilmem
bizim daha bir sene dolmadığı için kesin değil
ama ben istemeyi düşünüyorum
ya da şubat tatilinde çektiririm erzurumda
eşimede ramazan bayramı sonrası baktırmıştık
Sorun yoktu

Hatırlarsan bu ay e2 düşük demiştim
demekki geç yumurtlamışım

bende şimdi tam adet olmadan gideyim ağda yapabilirsem yapayım
öbürgün gideriz dra çünkü

ben ağda işimi halledemedim canım eşim aldı götürdü arabayla ta oralara kadar her zaman ağda yapan kıs yoktu bende yarına bıraktım

ben ağda işimi halledemedim canım eşim aldı götürdü arabayla ta oralara kadar her zaman ağda yapan kıs yoktu bende yarına bıraktım

e gene de yaptırsaydın keşke
dünya haliii
ben kendim yapıyorum ağdamı
rolon sir ağda alıyorum
elime bulaşmadan hallediyorum
benimde tüyüm çoktu
pkodan değil ama
kalıtsal
babadan
gerçi annemde de vardı
tıpkı benim gibi
ama menapozla döküldü
ben bi tek pitimi ( bizde öyleee) :kedi: pek beceremiyorum
altı ve kasıkları yapabiliyorum ama dudak kısmına yaklaşamıyorum :kedi:
O da anamı ağlatıyo
diğer her yerimi rahatlıkla alıyorum
zaten sirden sonra çok azaldılar

arkadaşlar merhaba, biz de 8 aydır uğraşıyoruz ama bebeğimizin haberini alamadık. dra gittiğimde tiroidimin yükesek olduğunu öğrendim. bu arada hapı bıraktıktan sonra adetlerim düzensizleşmişti. ilaç tedavisiyle tiroidim normal şu anda ve ömür boyu kullanıcam o ilacı. ama adetlerim düzene girmedi. adetimin 23. gününde progesteron testi yaptırdım çok düşük çıktı 0,23. doktorum yumurtlamışsın ama çatlama olmamış dedi. şımdi kızlar size bir kaç soru sorsam bana cevap verir misiniz? o kadar yoruldum ki bu hikayeyi anlatmaktan ve sorularıma cevap bulamamaktan...
- doktor çatlama için ilaç vermedi iki adet dönemi daha bu testi yapalım bakalım dedi. bu nerdeyse 4 ay demek çünkü adetlerim geç oluyor. sizce bu kadar beklemek normal mi yoksa hemen tedaviye başlamak mı gerekir?
- yumurtalık takibi yada rahim filmi çektirmedim bunları hemen yapmam mı gerekir? özellikle yumurtalık takibi işime yarar mı, nasıl yapılıyor?

farkındayım sorguya çeker gibi, sınav yapar gibi oldu. ama kafam hem çok dolu hem de ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. sağolun şimdiden opuyorumnanaktan

kızlarrrr günaydınnn,
sizlere iyi haberi vermeyi ne kadar çok istediğimi biliyosunuz.
ama cuma akşamı hasta oldum kızlar.
olsun hayırlısı dimi? en azından adetim cok geçmedi.
yumurtlamam için gecikmemem lazım o yüzden bebek olmazsa hasta olayım
yeni umutlara yolculuk başladı.
bal çörek otu tarcın yaptım bir kavanoza sabah akşam ondan yiyorum.

günaydın kıslar bubuşcuğum üzüldüm sen den ve ayşeden çok ümitliydim ümidimiz ayşeye kaldı

merhaba arkadaşım hoşgeldin evet yumurtlama takibi yapılabilr ama dr 1 seen dolmasını da bekliyor olabilir 1 sene yi geçince sebep olmasa bile yapabiliyorlar hoşgeldin bu arada burda olursan karşılıklı konuşuruz bunları merak etme çok bilgi paylaşırız

GÜNAYDIN CANLARIM....ŞıMDı ÇIKIYORUM BENıMKı EVDEDE ıLGı BEKLıYO BENDEN KOCA BEBEK:ecrin_bebek:FIRSAT BULDUKÇA GıRERıM
AYŞECıM GÜZEL HABERLERıNı BEKLıYORUM CANIM....

kızlar bugün temizlik günümdü çok iş yaptım belim ağrıyo bide midem çok ekşiyo ne geçirir mide ekşimesini yaa

arkadaşlar günaydın ben geldim:hihoyyytbende güne iyi uyandım .ama doktordan sonra uyudun ve daha yeni uyandım

sonrada abdest aldım bugün biraz kuran okuyayım diyorum
yine dünki gibi kızım için yasin
çocugumun olması için meryem suresi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…