Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpy listeye baktımda ilaç kullanmışsın adet olman lazımdı o zaman
ben ilaç falanda kullanmadığım için
o yüzden gecikiyodur diye düşünüyorum
sadece fertilaid içiyorum

ilaçlamı adet oluyodun sen ??
bende 31.günümdeyim olmadım hala
4-5 gündür hafif sancım oluyo fakat bişey yokk
acaba test mi alsam bugün :1shok:

evet canımm ama test de yaptım her ihtimale karşı negatifff.
kasıklarım bi tuhaf acaba diyorum ilk defa bal tarçın çörek otu kullandım ya yumurtlamış olabilirim normal de 1 tane falan yumurtam oluyodu sanki bu ay çok yumurtam olşmuş gibi hissediyorum ayşe.

kızlarrr ben geldimm nasılsınız rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin inşallah hepimiz en yakın zamanda anne oluruz canlarım

alpy listeye baktımda ilaç kullanmışsın adet olman lazımdı o zaman
ben ilaç falanda kullanmadığım için
o yüzden gecikiyodur diye düşünüyorum
sadece fertilaid içiyorum

canım listede görünen başka ilaçlar onlar pkoluların kullanması gereken şeker ilacı ve folik asit.
o ilaçlar düzenli adet olmama yaramıyor pek.
ben de fertilaid i alıp almamayı düşündüm aklıma yattı aslında ama şu aşılamayı da bi yapalım hayırlısıyla belki alırım ben de.

ilaçlamı adet oluyodun sen ??
bende 31.günümdeyim olmadım hala
4-5 gündür hafif sancım oluyo fakat bişey yokk
acaba test mi alsam bugün :1shok:
sende bi test al bencede yanii

ben hala adet olmadım kızlarrrr bügün 37.günümmmm
kasıklarımda ağrı var ama adet olacakmışım gibi,çok da akıntı oluyoo niye ki acaba??,
bence ilk önce bi test al sonrada eğer yoksa bişey farlutal al... hehe sanki ben farlutalla adet oldumda konuşuyomm :):)

kızlarrr ben geldimm nasılsınız rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin inşallah hepimiz en yakın zamanda anne oluruz canlarım

hoş geldiiiiiinnnnnnnnnn canımmmm,opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

sende bi test al bencede yanii

bence ilk önce bi test al sonrada eğer yoksa bişey farlutal al... hehe sanki ben farlutalla adet oldumda konuşuyomm :):)

evincimm test yaptım yine 1 çizgiii off o tek çizgiye iyice sinir olmaya başladımm yaa
ama idrar testleri çok güvenli değil ablamın idrar testinde çıkmamıştı kan testinde çıktı ama 45. güne kadar bekleyim diyorum sonra doktora gidicem.
sen adet oldun di mi canım.

evet canımm ama test de yaptım her ihtimale karşı negatifff.
kasıklarım bi tuhaf acaba diyorum ilk defa bal tarçın çörek otu kullandım ya yumurtlamış olabilirim normal de 1 tane falan yumurtam oluyodu sanki bu ay çok yumurtam olşmuş gibi hissediyorum ayşe.

bal tarçın çörek otunu kullananlar
genelde o sancıdan şikkayetçi oluyo
bende onu yediğimde yumurta takibbindeydim
ve klomenle yumurtam bayaa büyümüştü
normalde klomenle büyümezdidee

evincimm test yaptım yine 1 çizgiii off o tek çizgiye iyice sinir olmaya başladımm yaa
ama idrar testleri çok güvenli değil ablamın idrar testinde çıkmamıştı kan testinde çıktı ama 45. güne kadar bekleyim diyorum sonra doktora gidicem.
sen adet oldun di mi canım.
bencede ozman bekle en iyisi.
ne yazıkki ayın 5 i ile 10u arasını bekliyorum bakalımm ama bendede kasıklarımda tuhaf bi ağrı ve hareketlilik var:)

hoşgeldinnn kayramm
nasılsın hayatım
amiiinnnnn diyorummm kalbimin en derininden
aşure yaptınmı kızzzz
canım çok istiyo
komsulardan getirende olmadı

korkuyorum test almaya çıkmıcak
bu sefer üzülücem niye adet olmuyom o zaman diye

eşime söylemiyeyim en iyisi
gidip alayım bugün
varsa süpriz yaparım yoksa söylemem

bal tarçın çörek otunu kullananlar
genelde o sancıdan şikkayetçi oluyo
bende onu yediğimde yumurta takibbindeydim
ve klomenle yumurtam bayaa büyümüştü
normalde klomenle büyümezdidee

ayşe benim kasıklarım hiç böyle olmazdı sanki kasıklarım şişmiş gibi hani içimde büyük yumurtalar varmış gibi hissediyorum çok ilginç.
ben bu bal tarçın çörekotunu bu ay adetimle birlikte yine kullanmayı düşünüyorum.sen inş hamilesindir canımmm ama değilsen sen de kullan önümüzdeki ay.

ayşe benim kasıklarım hiç böyle olmazdı sanki kasıklarım şişmiş gibi hani içimde büyük yumurtalar varmış gibi hissediyorum çok ilginç.
ben bu bal tarçın çörekotunu bu ay adetimle birlikte yine kullanmayı düşünüyorum.sen inş hamilesindir canımmm ama değilsen sen de kullan önümüzdeki ay.
aynısını bende hissediyorum biliyomusun canımm. akıntımda çok

Allah allah çok ilginç
doktora gidersen sor böyle böyle oldu de
inşallah hamileyimdir ama pek zanetmiyorum
ters bi tepki yapmasın diye fertilaidin yanında hiç bişey kullanmadım
ne kür nede ilaç nede doktor
inşallah yumurtlamışımdır

X