Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

çok geçmiş olsun canım
sağlık herşeyden önemli dikkat et kendine

Allah allah neymişki o ben yemedim hiç bizimkiler nie yapmıyo

canım ben geldim sırayla mesajlara bakıyorum da bu nohut gibi valla leblebi sanki nohutu kavuruyorlar gibiydi ben küçüktüm malatyalı komşularımız vardı anneleri köyden getirirdi çok taze ve güzel bişiydi ya

oooo pazar diyince akan sular durur bizim burdada bakırköy pazarı var sosyete pazarı müthiş bi pazar cumartesi günleri yıkılıyo duymuştursunuz tv de çıkıyo bazen

eşimin teyzesi bahçeşehirde oturuyor cumartesi günleri oda bi pazara gidiyor süper şeyler varmış ben bugünki pazardan memnun kalmadım bi yer vardı 10 liraya neler getiriyordu ordan elbise filan gömlek almıştım bir gömlek vardı canım ikide bir elim geldi alıyım dedim vazgeçtim sonra ben bu gömleği acıbademde bir mağazada gördüm ki bu mağaza tıklım tıklım bi mağaza değilde sanki özel dikim satıyormuşçasına az ama çok kaliteli bir yer ve bu gömleğin aynısını ilk defa burda gördüm ve o gömlek bu mağazada 75 milyondu sana yemin ederim aldığım elbiselerinde eşi benzeri yok inanki çok güzeleller ve adama söyledim adam hatta mağazanın adınıda sölemişti şimdi hatırlayamadım ama defo çıkabiliyor arkadaşımda benimle birlikte ordan bir gömlek aldı eve gidince üerinde bi yapışkan varmış onu çıkarınca delik açılmış ama minicik yanii benim aldıklarımda çıkmadı ama olabiliyor neyse ben bugün orayada baktım 5 liralık şeyler getirmiş made ın paris yazıyordu hepsinde ama abuk subuk abiye gibiler çok klasik kadınlara göre biz daha genciz :) ama 3,5 milyona kazaklar vardı LTBG marka tiril tiril 3 tane aldım 2 si eşime o asla giymez pazar malı gıcık ama ben ona işte giymesi için ısrar ederim üzerinde defo su yok sadece neler var mesela katlanmış ya o kat yerlerinde arenk açılması var çok az belli bile değil yani diyecem böyle işte konuların dışına çıkıyoruz kıslardan özür dilerim ama arada bir kafa dağıtmak ta lazım he birde etek pantolon aldım 30 tl ye ama bu normal fiyat bununda kumaşı güzel sen şu pazarı söylesene canım bu bahçeşehir pazarı mı oluyor

merhaba kızlar yenı gırebıldım s ıteye gıremıyordum
umarım ıyısınızdır hepiniz ben daha adet olmadım

abla merak ettim sen nerde oturuyon salı pazarı falan diyon bizim burdada 2 yerde kuruluyo pazaraa.dur bende eerken çıkimde kocişime bişeyler bakimmopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

canım evet böğürtlen kökü tarifi ilk sayfada var aşk olsun üşenme ne olur ya bebek söz konusu

çok geçmiş olsun canım
sağlık herşeyden önemli dikkat et kendine

sağol canım şimdi temizlik yapıyorum arada gelip bakıp gidiyorum ama burdayım tekrar sağol dün bi ara ölüyorum heralde dedim ama şimdi daha iyiyim temizliğe devam kül kedisine döndümmm-tatlicadiarzu-

abla merak ettim sen nerde oturuyon salı pazarı falan diyon bizim burdada 2 yerde kuruluyo pazaraa.dur bende eerken çıkimde kocişime bişeyler bakimmopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

ben ümraniyede oturuyorum annemler hasanpaşada canım amam acıbademde çalışıyorum sen ?

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu

evet liste güncel amor canım 24 günde bir mi adet oluyorsun bi 4 gün daha bekle bakalım inşallah bebiş vardır ay allahım inşallah ya birisi çıksın artıııııkk ya yasemine sevinemedik doğru dürüst ya nerelerde acaba ne oldu kesin bişi belli olsa artık

aaa bitmez bu temizlik bitmez hadi benim iş çok siz ne yapıyosunuz kıslarrdelikafadulden

ay evet kuzunaz ya inşalah ama saat gıbıdır adetım ne bılıyım olmalıydım şimdiye kadar bakalım hayırlısı olsun
yasemın nerde kaldı ya evet

kıslar ben bankaya gittim geldim kusura bakmayın acil çıktım size söyleyemedim

oo baya ucuzmuş sizin pazardaa baksana pariste üretilmiş :) 3,5 liralık kazak nerdee var çok iiimiş valla
etek pantolonun bendede kotu var ama o etek pantolonlar benim dediğim cumartesi pazarında 15tl canım bahçeşehir değil bakırköy incirlide gidin mutlaka gidersen bizim lokantayada uğra çünkü oda orda :)

senin o dediğin çok basit bişy nohutu kavurup leblebi yapıyolar
ay daha neler neler var bizde pestiller,kayısı şekerlemeleri,
yemekleri hele hiç sölemiyom analı kızlılar 1001 çeşit bulgurlu köfteler anaamm canım çekti naniknanik

paris te üretilenler 5 liraydı canım ama ceket ler genelde kırmızı pembe ve içinin astarı saten ve bu astar yakalardada var güllü dseni vardı genelde biraz tesettür giyime hitap ediyordu ve hakim yaka tafta ceketler vardı ama ben ceket pek sevmem tabi kazaklar 3,5 tu LTB marka canım iyiydi işyerinden kaçamak yaptığım için çok gezemedim etek pantolonun bende bi kadifesi var ince kadife 2 sene önce londondan 90 a aldım bu daha gizel kumaşı tiril tiril bu arada eşinin lokantasımı var canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…