Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

2yıl 5 ay oldu ama yaşım 32 olacak gelecek ay artık bir bebeğimiz olsun istiyoruz

valla o kadar var ki sorununu söyle ona göre kür önerelim
mesela ben de tüp tıkanık adaçayı yağı ve süt maydanıoz buharı
yumurta artışı için incir kürü
rahim güçlensin yumurtalar gelişsin diye polen bal

aslında sorun yoktu eşimde de ben de de ama 1 yıl olmadı klomenle hamile kaldım ama kan pıhtılaşması yüzünden bebeğim gelişmedi kürtaj oldum kürtajdan beri 24 günde bir adet oluyorum
haa bi de sol tüpte hafif tıkanıklık var ve kürtajdan beri soldan yumurtam çatlıyor ama döllenmiyor erken adet olduğumdan ben de kürleri uygulayayım dedim

bizim komşumuzun gelinleri var ondada bu kan pıhtılaşma sorunu vardı
3 tane karnında bebegi öldü ve 4.cüde dogum yapana kadar göbekten igne vuruldu
şimdi dogum yaptı 2 hafta felan oldu
allahım sizede nasip etsin canım

valla o kadar var ki sorununu söyle ona göre kür önerelim
mesela ben de tüp tıkanık adaçayı yağı ve süt maydanıoz buharı
yumurta artışı için incir kürü
rahim güçlensin yumurtalar gelişsin diye polen bal

zaten canım söylememe gerek yok
sen biliyorsun zaten devam et kürüne
inşallah olur canım
bende incir suyu içecem
biraz önce kaynattım
yarın içecem

arkadaşlar ben çıkıyorum eşim yattı beni çagırıyor
kusura bakmayın ama sizi ayşe arkadaşıma yönlendireyim
iyi geceler kendinize iyi bakın

rabbime sığındık ondan başka yardım dileğeceğimiz yok
inşallah şifa olur
allahtan ilkinde anlaşıldı da
zencefile de bakayım ben
incirin tadı güzel ama

slm hanımlar bikaç gündür bende topiğinizi takip ediyorum güzel sohbetle kürler yapılıyor

benimde 5 yaşında bir kızım var 3.5 sene doğum kontrol hapı kulandım 1 sene 5 aydır bıraktım hapı adt oamadaım aylarca dr a gittim pko olduğunu söyledi bide fsh yüksek 22 bu ayın 7 sinde 6 ay üzerine adt oldum şimdi incir kürü yapıyorum meryem suresini okuyorum niş. olur rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

sat : 16 aralık
infertilite sorunu : sol tüpte tıkanıklık
uyguladığı kürler : incir kürü , polen - bal , adaçayı yağı , süt maydanoz buharı , neopenotran fitil
beklenen adet tarihi : 7 ocak
kullandığı ilaç : folbiol ve kan pıhtılaşması için corasprin
ovulasyon düzeni : yumurtlama var ancak kürtajdan sonra soldan yumurtlama oluyor
dualar : 41 meryem süresi , salat-ı tefriciye , yasin

kuzunazcım eklersen sevinirim

inşallah canım sizin dualarınızla inşallah bu arada dua demişken 4444 tefriciye hala duruyor benim yarım kaldı okuyan yok off ne yapsam ki kıslar

ayse nin kuran kursundan filan tanıdıkları varmıdır acaba canım ben sana okuyabildiğim kadar okurum canım ama hafta sonuna anca abdestli olurum antibiyotik uzatacak biraz zamanı heralde canım ama bitince okurum burdan kızlarda okumak isteyenlerde okursa baya okumuş oluruz canım

kuzucum kaç tanen kaldı ben dağıtabildiğim kadar dağıtırım kendimde okurum 500 tane felan,fakat bugün annemde dersimiz vardı hocamız dinde sayı kavramı yada sınırlaması olmadığını 4444 tefriciye 41 meryen gibi şeylere takılmamaız gerektiğini söyledi
ayrıca duhan suresinin mealini yaptık çok güzeldi bişey daha öğrenmiş oldum

akşamda çemberli taşta gençlik derneğini düzenlediği bir program vardı oraya gittik
mehmet akif ersoy şiirleri tiyatro kuran tilaveti veeee sonunda ömer karaoğlunun muhteşem konseri coştuk resmen ya süperdi gençler tekbir getirdi
anlayacağınız dolu dolu bir gündü manevi haz doluyum

ben biliyorum canım ama ateş ölçme topiği var oraya her gün ateşini yaz yorumlar arkadaşlar
her sabah saat 7-8 gibi yataktan kalkmadan ölç

kuzucum kaç tanen kaldı ben dağıtabildiğim kadar dağıtırım kendimde okurum 500 tane felan,fakat bugün annemde dersimiz vardı hocamız dinde sayı kavramı yada sınırlaması olmadığını 4444 tefriciye 41 meryen gibi şeylere takılmamaız gerektiğini söyledi
ayrıca duhan suresinin mealini yaptık çok güzeldi bişey daha öğrenmiş oldum

akşamda çemberli taşta gençlik derneğini düzenlediği bir program vardı oraya gittik
mehmet akif ersoy şiirleri tiyatro kuran tilaveti veeee sonunda ömer karaoğlunun muhteşem konseri coştuk resmen ya süperdi gençler tekbir getirdi
anlayacağınız dolu dolu bir gündü manevi haz doluyum
bizde oraya gitmek istedik ama olmadı nasip slm bu arada benide aranıza alırsanız sevinirim bikaç gündür takip ediyorum sohbetiniz hoşuma gitti :kedi:

bizde oraya gitmek istedik ama olmadı nasip slm bu arada benide aranıza alırsanız sevinirim bikaç gündür takip ediyorum sohbetiniz hoşuma gitti :kedi:

gerçektenmiiii keşke gelseydiniz ya müthiş bir geceydi
dernekle bir bağlantııın varmı nerden haberdar oldun geceden
bu arada seve seve alırız aramıza bilgilerini yaz kuzu arkaddaşım eklesin seni listeye

gerçektenmiiii keşke gelseydiniz ya müthiş bir geceydi
dernekle bir bağlantııın varmı nerden haberdar oldun geceden
bu arada seve seve alırız aramıza bilgilerini yaz kuzu arkaddaşım eklesin seni listeye
benim derneğe lise yıllarımdan var ama programdan int ten haberim oldu

benim derneğe lise yıllarımdan var ama programdan int ten haberim oldu

ben böyle bir derneğin varlığından haberdar değildim bi arkadaşım oraaya katılıyo o çağırdı bizi gittik görevliydi kağıt dağıttılar üzzerine adımızı yaşımızı numaramızı fln yazdık yaşş guruplarına görre dersler varmışş çağırırlarsa giderim inşallah güzel etkinikler var
hele konser süperdi zaten ömer karaoğlunun ezgilerine bayılıyorummm
sen nerde oturuyosun

X