Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar ya bende dr a bişi sormayı unuttum eşim rahat durmuyor bende izin vermedim dün illişki için ya sankıcalıysa yani, dr a ilişkiye girebilirmiyiz diye sormadım bu arada çok işim var biraz yokum burda

kıslar hepinize çok teşekkür ederim kayracım cumartesiye kadar bu şekilde gelişirse yani 4 günde 10 ml olduysa 3 gün daha kullanınca 18 lere ulaşır diye düşünüyorum ondan sonra çatlama iğnesi olurum sanırım çatlama iğnesinden sonra 36-48 saat arası aşılama yapılıyor derya msn de olsada konuşsam keşke , neyse bekleyip göreceğiz artık bu arada kıslar e2 olayını sordum aşılamda gerek görmüyoruz ancak çok yumurta oluşursa ki senin rezervin çok fazla dedi o yüzden bu kontroller zaten dedi yani kontrol edip ayarladığımız için sorun olmaz dedi e2 ye daha çok tüp bebkte bakılıyormuş onda çok yumurta oluşturuyolarmış çünki bakalım hayırlısı allahtan rabbim nasip eder inşallah heyecanlıyım gerçekten hilalciğim sende beni aydınlattın teşekkür ederim

inşallah canım inşallah kalbini ferah tut hep olumlu düşün stres asla yok haberleri bile izleme canım hiç birşey moralini bozmasın bu rabbimin izniyle yeğenimi istiyorum çıksın artık yola gamyoncuiremsu

kıslar ya bende dr a bişi sormayı unuttum eşim rahat durmuyor bende izin vermedim dün illişki için ya sankıcalıysa yani, dr a ilişkiye girebilirmiyiz diye sormadım bu arada çok işim var biraz yokum burda

canımm bana dr bişey dememişti ama eşinde perhiz yapmak zorunda cumartesimi olacak acaba aşılama pazar mı ona göre perhiz yapıcakya kafam karıştı:bbo:

hiç bilmiyorum canım ama aşılamadan sonra ilişki öneriyolar ne malum belki o tutar o tutmaz sen iyisimi doktorunu ara...

evet tatlım Ankaradayım ben özele gittim sonra hacettepe hastanesinde muayene için randevu aldık
daha başlamadık tedaviye şubatta başlayacaz canım evliliğimin bir sene olmasını beliyoruz

hımmm amladım canım..merak ettim bakarsın aynı zamanda hamiş kalıp aynı hastanede doğum yaparız:)ne güzel olur yaaaaaaa:teytey:

canım bende tedavi olmayı düşünüyorum hem eşim hem ben.kaan kocayı çok duydum.ama hacettepeyide düşünüyorum.banada fikir verirmisin randovumü almak gerekiyo ssk lıyız ikimizde.

canım bende tedavi olmayı düşünüyorum hem eşim hem ben.kaan kocayı çok duydum.ama hacettepeyide düşünüyorum.banada fikir verirmisin randovumü almak gerekiyo ssk lıyız ikimizde.[/QUO

evet tatlım randevu alman gerekiyo telefonla vermiyorlar yerine gitmen lazım
biz geçen ay randevu aldık hacettepeden şubata randevu verdiler şubata kadar
doluymuş o yüzden randevu alacaksan biraz acele etmen lazım

evet yaa süperrrrrr olurrrr çok sevinirim sende Ankaradaymışsın nerede oturuyosun hangi hastanede tedavi görüyosun canım

sincanda oturuyorum canım vallahi nasıl heveslendim ya şimdi:)
burda lokman hekim hastanesi var oraya gidiyorum
aslında devlet hastanesine gitmek şu yönden istemedim doğru düzgün ilgilenmiyolar gibime geliyo bi tanıdık vasıtasıyla büyük doğuma gittim burayada malüm uzak..
gün atıp durdular oyüzden vazgeçtim ama burdan çok memnunum doktorum çok iyi...
bi gün nasip olursa inşallah görüşürüz canım:)

canım bende tedavi olmayı düşünüyorum hem eşim hem ben.kaan kocayı çok duydum.ama hacettepeyide düşünüyorum.banada fikir verirmisin randovumü almak gerekiyo ssk lıyız ikimizde.[/QUO

evet tatlım randevu alman gerekiyo telefonla vermiyorlar yerine gitmen lazım
biz geçen ay randevu aldık hacettepeden şubata randevu verdiler şubata kadar
doluymuş o yüzden randevu alacaksan biraz acele etmen lazım

peki tatlım eşim içindemi randevü alacam yoksa kendim gidip aldığımda onuda kontrol ediyolarmı

canım bende tedavi olmayı düşünüyorum hem eşim hem ben.kaan kocayı çok duydum.ama hacettepeyide düşünüyorum.banada fikir verirmisin randovumü almak gerekiyo ssk lıyız ikimizde.

senin ne sorunun var ki?
tatlı kızın dediği gibi randevuyu çok önceden alman lazım.
genelde tedaviye hastayken başlanıyo kan falan alınıyo
yani o döneme denk getirmen çok önemli daha önce tahlil yaptırmı sen hiç?
gidip bi görüş derim ben...

sincanda oturuyorum canım vallahi nasıl heveslendim ya şimdi:)
burda lokman hekim hastanesi var oraya gidiyorum
aslında devlet hastanesine gitmek şu yönden istemedim doğru düzgün ilgilenmiyolar gibime geliyo bi tanıdık vasıtasıyla büyük doğuma gittim burayada malüm uzak..
gün atıp durdular oyüzden vazgeçtim ama burdan çok memnunum doktorum çok iyi...
bi gün nasip olursa inşallah görüşürüz canım:)

canım bende sincanda oturuyorum lokman hekimde muayene olduk ama memnun kalmadık o yüzden hacettepeden randevu aldık bakalım bide oraya ne diyecek
ayyyyy bende çok heveslendim şimdi

senin ne sorunun var ki?
tatlı kızın dediği gibi randevuyu çok önceden alman lazım.
genelde tedaviye hastayken başlanıyo kan falan alınıyo
yani o döneme denk getirmen çok önemli daha önce tahlil yaptırmı sen hiç?
gidip bi görüş derim ben...

baştan anlatayım 21 haziran 2008 de evlendim bikaç borcumuz var olmasın istedik eşim korundu doktora muayeneye gittim yüzümde sivilceler oluşmuştu pko dedi rapor verdi gynelle kullandım 8 ay tekrar gittim adetliyken kan tahlili yaptı bebek için gitmiştim herşey çok güzel klomen vereyim süreyi hızlandıralım dedi kadın doğum doktoru sonra dedi eşin burdamı dedim burda hemen gidin ürolağa sperm tahlili versin eşin adetliydim perhizliydik eşim verdi sonuç 680 bin sperm çıktı.üroloğ lokosit çok 1 ay 4 kutu tavanic kullanın gelin varikosel yapalım düzelir dedi.ama eşim 1 ayın sonunda zatüre oldu.hastanede yattı birsürü iğne ilaç kullandı ramazan sonrası işte 1bucuk ay önce tekrar sperm verdi özel bi hastaneye 1-2 ölü sperm bolca lokosit çıktı. doktor eşime çok kötü şeyler söylemiş tüp bebeğe dahi gitmeyin paranızı sömürürler asla senin çocuğun olmaz felan.....burda sizlerinsayesinde ben toparlandım eşimi toparladım şimdi daha 1 bucuk yıllık evliyiz çabalamak istiyorum.boru değil bu koca zatüre atlattı .bide keçiboynuzu yapıyorum 1 bucuk aydır şimdi napacam bakalım.

baştan anlatayım 21 haziran 2008 de evlendim bikaç borcumuz var olmasın istedik eşim korundu doktora muayeneye gittim yüzümde sivilceler oluşmuştu pko dedi rapor verdi gynelle kullandım 8 ay tekrar gittim adetliyken kan tahlili yaptı bebek için gitmiştim herşey çok güzel klomen vereyim süreyi hızlandıralım dedi kadın doğum doktoru sonra dedi eşin burdamı dedim burda hemen gidin ürolağa sperm tahlili versin eşin adetliydim perhizliydik eşim verdi sonuç 680 bin sperm çıktı.üroloğ lokosit çok 1 ay 4 kutu tavanic kullanın gelin varikosel yapalım düzelir dedi.ama eşim 1 ayın sonunda zatüre oldu.hastanede yattı birsürü iğne ilaç kullandı ramazan sonrası işte 1bucuk ay önce tekrar sperm verdi özel bi hastaneye 1-2 ölü sperm bolca lokosit çıktı. doktor eşime çok kötü şeyler söylemiş tüp bebeğe dahi gitmeyin paranızı sömürürler asla senin çocuğun olmaz felan.....burda sizlerinsayesinde ben toparlandım eşimi toparladım şimdi daha 1 bucuk yıllık evliyiz çabalamak istiyorum.boru değil bu koca zatüre atlattı .bide keçiboynuzu yapıyorum 1 bucuk aydır şimdi napacam bakalım.

canım çok üzüldüm öncelikle geçmiş olsun...
bu atlatılmayacak gibi bir durum değil bana kalırsa ben nelerini gördüm okudum
eşin bol bol armut ve havuç tüketmeli bence zaten kaçiboynuzunuda yapıyomuşsun.
benim kuzenimin kocasınada aynısı demişler başak doktora gittiler ve eskilerini hiç söylemeden göstermediler yeniden tahlil yaptırdı ve sonuçları daha iyiydi ve tedaviye bile gerek kalmadan kız hamile kaldı.umarım sizinde allah yardımcınız olur tatlım moralini yüksek tut ve yüksek tutttur...

canım doktorlar bazen saçmalayabiliyorlar Allahtan ümit kesilirmi yaaa sen duadı et tevekkül et takdiri Allaha bırak sende benim ibi çok yenisin umutsuzluğa sakın düşme kürlere devam et ben öyle yapıyorum ve yakın zamanda olacağına inanıyorum çünkü RABBİM ÇOK BÜYÜK

canım bende sincanda oturuyorum lokman hekimde muayene olduk ama memnun kalmadık o yüzden hacettepeden randevu aldık bakalım bide oraya ne diyecek
ayyyyy bende çok heveslendim şimdi

hadi canım nasıl şaşırdım ya allah işte görüyosun...
benim doktorum seda tamsoy atlıman okadar şekerki insanın moralini hiç bozmuyo
ve sürekli evi bile arayıp ilgeleniyo benimle ben bu ay ara verince arayıp sordu merak etmiş...
hacettepeye git ama memnun kalmazsan seda hocaya gitmeni öneririm...yakınmı evin lokman hekime?
yaaaaa hadi hamiş kalalımda birlikte ultrasyona falan gideriz:)
bakarsın oğlum olur senin kızın olursa onu alırım:)hihoyyyt
süper yaaaaaaa

X