Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın canım keşke hamiş olsan haber versen bizede ne gğzel olur vallla benim içime 2 kişi doğuyor ama tedavi olanların haricindekilerden birileri yani normal yolla kalacak birileri diyorum en kuvvetli ayşeyi hissediyorum umarım beni yanıltmaz diğeride bubuş olabilir diyorum umarım sen bubuş ayşe herkes hamile kalır kayracığımda tabi o daha yeni hasta olduğu için umudumu bşrdahaki aya saklıyorum

arkadaşlar bu arada ben bugün yumurtalıklarımda ağrı hissediyorum tabi çok hafif hisler bunlar bunun iyiye işaret olduğunu düşünüyorum dualarınıza çok ihtiyacım var

günaydın arkadaşlar....akşam test yaptım zati evde 15/20 tane var daha zamanı değil olma imkanı yok belki ama başım hala dönüyo bugün 3, gün.test tek çizgi napacam bilmiyorum....RABBıM yardımcımız olsun....inşallah hepimiz hamiş olur burda hamiş muhammeti yaparız....şimdi şu başdönmelerini çözümlemem lazım.pazara gidecem sonrada doktora ......ben 1 bucuk yıllık evliyim evimiz sobalı ve kışları yani gecen kışı kayınvalidemin yanında geçirdik o tek kalıyo gecen sene düğün sonrası borcumuz vardı soba odun kömür almanın derdine onunla kaldık korunuyoduk sorun yoktu.ama bu sene borcumuz bitti ve artık bebek düşünüyoruz onu terkettik olmuyo rahat edilmiyo bi büyük sonuçta evimize geçtik soba kurduk ve eve adepte olmaya çalışıyorum...işden çık koşa koşa git yemek yap ama okadar mutluyumki....soğuğa yorgunluğa rağmen evimi seviyorumm....

canım benim gerçekten bütün dualarım sizinle inanki benimle birlikte hepinize dua ediyorum inşallah bu yılın ilk günlerinde çok güzel haberler alıp neşelencez moral depolıcaz...
benim sonuşlarım nasıl sence bi yorumlasan.
şimdi markete gidiom 2 gün önce saçlarımı boyattım beğenmedim iyisimi siyeha boyayım:)
gelince okurum yorumunu allah hakkında hayırlısını versin canım .....

arkadaşlar bu arada ben bugün yumurtalıklarımda ağrı hissediyorum tabi çok hafif hisler bunlar bunun iyiye işaret olduğunu düşünüyorum dualarınıza çok ihtiyacım var

GÜNAYDIIIIN KIZZZLAAARR dün adetim bitti hemen çalışmalara başaldık:asigim:bu ay olcakümüdiyle tam gaz devam ediyoruz
kuzucum bu arada dualarım seninle inş hayırlı sonuçlar alırsın gölündeki olur tatlım inşşşş

canım bencede hemen bi doktora git ve sebebini öğren....
bende ilk evlendiğimde çok zorllandım şimdi alıştım evden bide sizden ayrılasım gelmio...
umarım hepimiz hamiş kalırızda bebek isimleri konuşuruz...allah yardımcın olsun canım...

kız dur ne çalışması allah seni bekleseydin bi kaç gğn bari...
benimde bitti ama ben çaktırmıyorum enerjimi diğer günlere saklıyorum şafak 6....:):asigim:
bu bal,polen falan varya acayip etti beni ya çok enerjik hissdiyorum kendimi..
uçuyorum

biliomusun benim yumurtlama dönemimde karnım pıtır pıtır atar...
hadi bakalım çok iyi bişeymiş onu hissetmek bende bu ay ilk defa erken hissdiyorum
yediklerimden olsa gerek...:dance:

ya şu yumurtlama günümü bi ben hiç hissetmiyorum.ayın 12 sinde adet oldum hergün ne sıvı nede kasıklarımda ağrı ateş ölçerimde kaynanamda kaldı ya hiç anlamıyorumya...napacam bilmiyorum...

niye kız adam 5 gündür bekliyo çatladı adetin 2 günü
soruyodu bittimi diye 5 zor ettidelikafadulden ne güzel enerjiksin işte uykulu olmaktan iyi demi yani:teytey:
alkisalkisalkisalkisalkisalkis

kızlar günaydın nasılsınız dün akşamki sayfaları okuyup geldim baya kaynatmışsınız kuzucumda dr a gitmiş inşallah hayırlı haberlerle döner sizler neler yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…