Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slm kıslar yemeğimi yedim kendime türk kahvesi yaptım geldim neşeciğim hoşgeldin dr dan haberlerini bekliyoruz yarın sabahta benimkontrolüm var inşallah

slm kıslar yemeğimi yedim kendime türk kahvesi yaptım geldim neşeciğim hoşgeldin dr dan haberlerini bekliyoruz yarın sabahta benimkontrolüm var inşallah

hoşbulduk canım.evet biraz sonra gideriz doktora 3 gün içinde 6 igne yedim.zaten daha ignelere devam der bence.e2 hrmonuna bakacak kan verp bekleriz yada gelir geri gideriz doktora . sizlere haber veririm canım

kuzucum kahve .kola.gazoz.maden suyu gibi şeyleri bırak bence tedavi görürken kullanma

burada ezan okunuyor ezan okunurken edilen dua kabul olurmuş durun hepimiz için dua edeyim sonrada namaz kılacam biraz sonra eşim gelir yavaş yavaş hazırlanayım

afiyet olsun canım kahve sanamı dokunuyodu tam hatırlayamadımkaydirigubbakcemile3

bir kere sabah aç karnına içtiğim de nescafeydi o zaten dokunmuştu birde burda arkadaşlar yapıyor bazen getiriyorlar ee bazende benim onlara yapasım geliyor ki onlar düşkün ben hiç değilim hatta sevmem de ama işte hazmı kolaylaştırı diyorlar yemeklerden sonra türk kahvesi

kuzucum kahve .kola.gazoz.maden suyu gibi şeyleri bırak bence tedavi görürken kullanma

canım zaten hipoglisemiden dolayı maden suyu hariç bu saydıklarının hepsi bana yasak ayrıca dr a ben dedimki bende hipoglisemi var dr da dediki ee zaten o allahın emri pko lu olupta hipoglisemi olmayan yokki dedi

kızlar bu iki lekelenme arasını hesaplarsam bugünden itibaren yumurtlama günümm. baktım gerçekten öyle uzayan bi akıntı geliyo. ve ara ara ağrı giriyo kasıklarıma

kızlar bu iki lekelenme arasını hesaplarsam bugünden itibaren yumurtlama günümm. baktım gerçekten öyle uzayan bi akıntı geliyo. ve ara ara ağrı giriyo kasıklarıma

hadi inşallah çalışmalar başlıycak o zaman ama görev gibi değil canım tmm mı :lepi:

tansiyonum 9/6 sürekli başım dönüyo......doktoramı gitsemki 2 gündür geçmedi..leyle gibi sallanıyom sürekli..

bir kere sabah aç karnına içtiğim de nescafeydi o zaten dokunmuştu birde burda arkadaşlar yapıyor bazen getiriyorlar ee bazende benim onlara yapasım geliyor ki onlar düşkün ben hiç değilim hatta sevmem de ama işte hazmı kolaylaştırı diyorlar yemeklerden sonra türk kahvesi

canım zararlı bencede içme bide tedavi görüyosun

giy giyy
benim arkadaşlar dalga geçerler benile yazın patik üstüne terlik giyilirmi diye ne yapayım
alışkanlık olmuş üşüyorum işteeedelikafaduldendelikafadulden

ayyyy aynı ben :roflol:
şu an pamuklu çorap üstüne patik onun üstünede kalın terliklerden var
zaten terliksiz yere basamam ben bastığım an iliklerim donuyo alışkanlık olmuş yazında böyleyim

arkadaşlar ben çıkıyorum akşama görüşürüz .benim için dua etmeyi unutmayın.rabbim işimizi kolaylaştırsın .rabbim bu işimizi hayırla tamamlasın.inşallah

X