Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cnm benim e2 hormonuma bakılmadı
ben doktor işine ara verdim eğer tekrar tedaviye başlarsam
e2'yi bide hsg'yi isticem muhakkak
ama benim doktorum hormonlarında hiç bir sorun yok senin sorunun üzüntü kaynaklı başlamış dedi

cnm önce bir fatiha oku sonra yarabbi niyetim için açıyorum de
rastgele bir ayet seç
burayada yazmayı unutma canımcım ne güzel işte
bu sayede yeni ayetler ezberliyoruz

ayşe canım hatırlarsan başlarda bende sizlere katılıyordum...hatta listede varım..ama bu sıralar sadece okumayı istiyordum..içimden yazacak hiç birşey gelmiyordu...canım allah kısmet ederse bende bu ay tedaviye başlayacağım hem korkuyorum hemde sevinçliyim..rabbim yüreğime genişlik versinde rahat olyım...dediğin gibi çok dua edip rabbimize sığınmalıyız...ki dualarımız kabul olsun...

canım seve seve kampanyana katılırım elimden geldiğince

yavruceylanım aysecim nasılsınız akşam eşim gelince veda etmeden çıktım özür dilerim çoookkkk teşekkür ederim canım benim için uğraşmışsınız ALLAH razı olsun savaşıcam canım süprizzzzz

kuzucum çok seviyorum seni canım benim rabbim inşallah tedavini başarıyla sonuçlandırır canım dualarım seninle:asigim:

cnm önce bir fatiha oku sonra yarabbi niyetim için açıyorum de
rastgele bir ayet seç
burayada yazmayı unutma canımcım ne güzel işte
bu sayede yeni ayetler ezberliyoruz[/QUOTE]
ayşecim benim için niyet edip bi ayet bakarmısın içimden geldi.sanada zahmet olacak ama bi bakı verde yaz bakalım.

tabiki bende varım canım allaha şükür kuran okumayı biliyoruz ben imam hatip mezunuyum .bi ara hocalık yaptım.bende dedigin kampanyaya varım canım benim için niyet edip ayete bakmayı unutma ayşecim allahım işimizi kolaylaştırsın inşallah

AYŞECıM bu gün bazal vücut ısısına başladım canım 35.9 çıktı bakalım diger günlerde nasıl olacak.ben dijitalle dil altından ölçüyorum sen nasıl ölçüyorsun .şimdi hergün gitgide derece yükselecek ve düştügü an ilişkiye girecez demi ayşecim.

ayşecim kampanyanı çok merk ettim ama maalesef ben kuran okumasını bilmiyorum türkçe yazıdan okuyabilrim sadece (( bu arada ben bir dışarı çıkıp geleceğim

mrb kızlar nasılsınız ben çok sıkılıyorum ve hiç bişey yapmak gelmiyo içimden yarın işe gitcem yine tatil günümde miskinlikten başka bişey yapmadım bi kaç güne kadar regl olurum onun sıkıntısı sanırım

merhaba bade cim regle öncesi bende aynen öyle olurum çikolata yemek iyi geliyo ama

ya o kadar çok tatlı yedim ki zaten çok yiyorum son 3-4 ayda en az 5 kilo aldım ama yok hiç faydası bide hergün hamile ve doğum haberi alıyorum artık dışarı çıkmak işe gitmek istemiyorum

sanki bi güç eşimi ve beni dr gitmeye bişeyler yapmaya engelliyo ikimizde sadece sıkıntılıyız ama bişey yapmak istemiyoruz

ya o kadar çok tatlı yedim ki zaten çok yiyorum son 3-4 ayda en az 5 kilo aldım ama yok hiç faydası bide hergün hamile ve doğum haberi alıyorum artık dışarı çıkmak işe gitmek istemiyorum

bende aynı durumdayım dışarı çıkmakta kalabalığa girmekten hoşlanmıyorum ama biz kaçtıkça daha çok ilgi çekiyoruz aslında ne kadar güçlü umursamaz gözüksek insanlar o zaman sormuyorlar bile

badecim bende aranıza yeni katılanlardanım...ve doktora gitmek için hep bi engel çıkıyor....zaten biraz korkuyorum hipo hipo hastasıyım.bu siteyi görmeden önce çok ümitsizleniyordum ama şükür artık ümidim var çünkü bana destek olacağına inandığım yeni arkadaşlarım var tabi beni arkadaşlığa kabul ederlerse...duacıyım hepimize

sanki bi güç eşimi ve beni dr gitmeye bişeyler yapmaya engelliyo ikimizde sadece sıkıntılıyız ama bişey yapmak istemiyoruz

çok tuhaf bende dr gitmeye karar veriyorum bir sürü aksilik çıkıyo dr um emekli oluyo başkasına gideyim dedim şehirdışına taşınmış vardır bi hayır diyorum artık canım

ya o kadar çok soruyolarki kimse durumdan haberdar olmadığı için sürekli ne zaman bebek neden yapmıyosunuz yeter artık falan diyolar herkesin benimle konuştuğu tek konu bu günde mutlaka 2 telefon alıyorum akrabalarımdan arkadaşlarımdan ne zaman müjde vereceksin diye soruyolar artık bunaldım sürekli aklımda bu var eşimle birlikte olurken bile görev gibi artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…