Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzunazcım benim önceki tedavimde yine igne vurdurmuştum ve sürekli tedavi görürken kan tahlili istiyor ve e2 yi ve ignenin miktarını ona göre ayarlıyor benim önceki tedavimde yumurtalık 16 milime ulaşınca igneyi kesti ertesi günü gel dedi gittik 19 milim olmuştu yani ilaç kesildigi zaman bile yumurtalıklar büyüyebiliyor

KUZUCUM hiç belirti göstermeden testimi bekledi uyuss üzülme şimdi zaten aşılamaya başlıycaksın rabbimin izniyle canım rabbim yüzünü güldürsün emeklerinin karşılığını versin tez zamanda canım

sen 2 sene adet olmadınmıı.:1shok::1shok: ve peki şimdi düzeldimii

Son düzenleme:
slm kızlarrr,
geçmiş yazılanları okudum dün izinli olduğumdan bayaa okunacak sayfa vardı.

Tsk ederim canım, yapıyorum ama sanırım bu ay olmayacaklmaz:
regl belirtilerim var :çok üzgünüm:

tabikide canım bilgilerini yaz ekliyim listeyi ilk sayfada görmüşsündür muhtemelen oradaki gerekli bilgileri verirsen eklerim

Selam kızlar zemuszemus

Eşimde sperm sayısı azlığı ve hareketsizliği problemi var. Eşim keçiboynuzu kürünü uyguluyor. Ayrıca çakşır otu, E vitamini ve keçiboynuzu pekmezi kullanıyor. Ben de hormonlarımı düzenlemek için hayıt tohumunun ballış karışımını kullanıyorum.Ben de bi sıra prolaktin 1-2 değer yüksek çıkmıştı o neden le kullanıyorum hayıt tohumunu. Salat-ı Tefrice (4444) duasını okumaya başladık eşimle. 2 -4 ay sonra testleri tekrarlayacağız. Değerlerde yükselme olmazsa tüp bebeğe karar vereceğiz. İnşallah doğal yoldan hamile kalırım. AMİNNN :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

inşallah tedaviye gerek kalmadan kalırsın canım rabbim yardımcımız olsun

meraba kızlar napıyosunuz eşim çok hastalandı dün gece grip olmuş neyseki atlattı biraz
hadi neşeyle kuzunzın tedavileri hayırlı olsun inşallah
benim fertilaidim bitmesine az kaldı 2 kutu daha gönderiyolar
2 ay daha içicem beklicem sonra sonuç alamazsam belki bende aşılama yaptırırım

Son düzenleme:

ekledim seni canım yalnız eksik bilgiler var onları bana belirtirsen düzeltirim canım

gÜnaydın kızlar.......hepınızı kocaman ÖpÜyorum hastalandıĞınıza Çok ÜzÜldÜm olsun vardır bundada bı hayır ınŞallah tedavbıden olumlu sonuÇ alırsınız bÜtÜn dualarım sızınle bende hala tık yok bende gıdıp test yaptırmaktan korkuyorum bıde adetım dÜzensızleŞtıyse bıde onla uĞraŞmak fıkrı gıcık edıyo benı Çatlıyorum ama pazartesıyı beklıcem gerÇı sonucun ne olduĞunu tahmın edıom negatıf...offffofffff bılmıom ya nolcak hadı bakalım hayırlısı bı hasta olsam okdar Çok yapacaĞım Şey varkı anlatamam.dÜn Çok saĞ bacaĞım uyuŞtu ÜŞÜttÜm heralde ÖĞlen gırerım yıne kendınıze ıyı bakın dua ederken nolur benı ve tÜm olmayanlarada edın:)dualarınız kabul olsun....amın

ekledim seni canım yalnız eksik bilgiler var onları bana belirtirsen düzeltirim canım

günaydın kuzunaz yaşım 26 SAT ne onu tam anlamadım. Regl tarihi olarak düşündüm 05.12.2009 da regl oldum. Bir sonraki 03.01.2010 .Yumurtlamam düzenli buyrunnnnnnnnn Başka eksik varsa yazayım şeker.

günaydın kuzunaz yaşım 26 SAT ne onu tam anlamadım. Regl tarihi olarak düşündüm 05.12.2009 da regl oldum. Bir sonraki 03.01.2010 .Yumurtlamam düzenli buyrunnnnnnnnn Başka eksik varsa yazayım şeker.

cnm düzeltim başka eksik yok bu arada aynı yaştayız inşallah aynı yaşlarda da anne oluruz hemen yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…