Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar topiğinize destek olmak ümidinizi kaybetmemeniz için yazıyorum ben haşimato hastasıyım ve 2 yıldır bebek için uğraş gösteriyorum klomen ovitrelle ardından rahim filmi aşılama derken çok yorulduk 2 ay verildi eylül için doktor tekrar çağırdı testlerimi yaptırıp gidicektim haşimato olduğum için heray mutlaka b hcg de baılırdı zaten ve pozitif çıtı ben inanamadım önce hata var dedim ama radarda yapılan testler gerçktende bebişimin içimde olduğunu kanıtladı..
umutlarınızı kaybetmeyen gerçekten çok zor günler atlattım size kısaca bahsettim ama lütfen pes etmeyin başaracağınıza inanıyorum...
dualarım hepiniz için...

canımmm çok sevindim hayırlısıyla tamamamına erdirsinRabbim inşallah hastalığının ne olduğunu bilmiyorum biraz açıklarmısın acaba güzelim ve ne kadarlık hamilesin

abalalarım ben bişey sorcam yaa siz daha deneyimlisniz iyi bilirsiniz.hani ben iğneyle korunuyodum ve 5 aydır adet olmuyodum yaa eylülde son ayıydı ve bebek istediğim için daha vurunmamıştım... sırtımda acayip rahatsız edici sivilceler çıkmaya başladı çıban gibi batıyo valla :bbo:akannehirartı sanırım benim yumurtlamam da normale dönüyo çünkü dün gece eşimde ilişkiye gireceğimiz zaman fark etti dedii.. nedne bukadar vıcık vıcık olmuşş diye sorduu acayip acayip ses çıkıyodu:kedi: ...acaba düşündüğüm gibimii yumurtlama normalemi dönüyo..:kedi::kedi:

düşüncen çok mantıklı kesin o haplardan güveni kaybolmuştur psikolojik olarak o olmadan yapınca kendine güvenmez
cnm duanın gücüne ben çok inanıyorum ben hep hamileyken rabbim bebeğimi cennetlik kimselerden kıl derdim ölede oldu zaten...
inciri geçen ay kullanmıştım önümüzdeki ay gene kullanayım bide o aktarın karışımından alacam,bakalım hayırlısı olsun bide rahim filmi çektircem doktor oda elinde bulunsun nolur nolmaz dedi,sonra tüpbebeğe göndereyim seni derse bu doktoruda bırakırım tüp bebek benim durumumdaki biri için çok gülünç 8 aydır korunmayı bırakmışım
yumurta tembelliği içinde tüp bebekmi yapılırmış
zaman geçtikce yumurtalarım yaşlanırmış bi daha hiç olmazmış lafa bak
yumurtalarım niye yaşlansınki sanki 40 yaşındamıyım yaşım daha 20 en doğurgan çağımdayım hiçbir çaba göstermeden tüpbebeğe koşmanın anlamı yok

günaydınnnnnnnnnnnn yeni bir gün yeni bir umutt
ama ben biraz geç kalmışım siz çalışanlar erken kalkıyosunuz tabi

canım senin duaların bizim için çok önemli rabbimizin mucizelerine inanıyoruz umudumuz bu yüzden çok desteğin için çok teşekkürler çok mutlu olduk ayrıca allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin onuda senide muheymin adı hürmetine korusun sana eşine ve bebeğine uzun ömür versin hayırlı tatlı nur gibi bir evlat olsun inşallah canım duaların için tekrar teşekkürler umudumuz rabbimizden vardı sen daha çok umut oldun bu arada seni sanırım 2010 mayıs anneleri topiğinden tanıyorum yani ismin yabancı gelmedi canım bende geçtğimiz ay inanılmaz belirtiler yaşadım akıntılar kasık ağrıları filan ve kendimi 2010 mayıs anneleri topiğinde olmaya hazırlıyordum ama adet oldum meğer o akıntılar filan bu kadar yoğun olması uyguladığım kürlerdenmiş hayırlısı umudumuz önümüzdeki aylardan allah büyüktür

Son düzenleme:

abla banada bu konuda bi cvp verrirmisin:kedi:

canım o senin istekliliğile alakalı olabilir yada akıntın iltihabında olabilir yumurtlama akıntısıda olabilir ama yumurtlama akıntısı şeffaf olur ve o zamanlar istekde artışta olabilir inşallah yumurtlamışsındır ama 5 ay adet olamamak çok kötü neden bu kadar bekledin dr a gitmedin bu iğne mi yaptı bunu ne kötü bişi bu

günaydınnnnnnnnnnnn yeni bir gün yeni bir umutt
ama ben biraz geç kalmışım siz çalışanlar erken kalkıyosunuz tabi

canım bugün bende çalışmıyorum sanada söylediğim gibi bugün eşimin yeğeninin doğumgünü vardı onu kutluyorum şimdi pastalarını da yediler ama hallerinden çok memnunlar gitmek istediklerini pek sanmıyorum :)

yok abla bu 5 aydır hiç gelmemişti böle,eşimde fark etti ilk defa böle oldu diye çünkü sölemesi ayıp ilk girişte anladıı.:kedi:.hemde evet iğnenin yan etkisiydi hiç olmadım:kedi:

kizlar insallah allahim dualrinizi kabul eder
ne kadar guzel bir liste bu ya
ben yeni gordum bu topigi cok ilginc kacirmsiim

zatende yeniymis topiginiz galiba kizlar
biraz okudum
kuzunaz canim cok guzel seyler dusunmusuuz ya
insallah bunlarin bi faydasi olur
ben olacagina inaniyorum

ne güzel bizim yerimizede eğlen benimde dün akşam misafirim vardı bir ton tatlı pasta yaptım e dolayısıylede yedim
elbette hayatım tüp bebeği yadırgamam birgün benimde ihtiyacım olabilir ilerde
şimdilik ikimiz içinde çok erken,yumurta rezervimiz neden zayıflasınki sonuçta 50 yaşına kadar hem yumurtamız hemde hamile kalma şansımız var o yüzden neeeymişş
ümitsizliğe kapılmak yokmuşş
eşim benle kafa buluyo olmadı ikinci bir hanım alırım diyo :jeyyar:

zatende yeniymis topiginiz galiba kizlar
biraz okudum
kuzunaz canim cok guzel seyler dusunmusuuz ya
insallah bunlarin bi faydasi olur
ben olacagina inaniyorum

cnm çok tşkr ederiz birbirimize destek oluyoruz burda
burdaki dayanışma bambaşka
çünkü etrafımızdaki insanlar burdakiler kadar anlayışlı değil
burdaki kardeşlerimizle aynı derdi paylaştığımızdan birbirimizi çok net alnayabiliyoruz

evet canim birde boyle dua bigisi falan cok guzel olmusa.s.

benimde bebekim yok
bende listeye girerdim ama yakinda tedaviye basliycam o yuzden kalabalik etmeyim
ama hep bende burlarda olucam takipteyim canlarim
sevdigim dostlarda var listenizde yakalandinizzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…