Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amaaaaaaaannn bi karnımı doyurayım dedim herkes gitmiş yineee:sinifsinif:

ayça doğru kız
senin için yasini ben de 1 hafta önce okumuştum şimdi hatırladım,çok da ihlaslı bigündü walla :Saruboceq: hepimizin duaları birleşti ve voltranı oluşturduk Allahın izniyle :hooray: :hooray:

ay alpycaım cok hossun valla voltran benım aklıma gelmemişti bak şaka bi yana gercekten buna inanıyorum

ay alpycaım cok hossun valla voltran benım aklıma gelmemişti bak şaka bi yana gercekten buna inanıyorum

ya kıslar bende 4444 tefriciye okutturuyordum ya oda yarım kaldı ya kaç tane oldu bilmiyorum ve baya zaman geçti aradan ya hemde ihlaslı olmadı en fazla 20 tane ben okudum ama çok iyi konsantre olamadım

ya kıslar bende 4444 tefriciye okutturuyordum ya oda yarım kaldı ya kaç tane oldu bilmiyorum ve baya zaman geçti aradan ya hemde ihlaslı olmadı en fazla 20 tane ben okudum ama çok iyi konsantre olamadım

onları takip etmek lazım aslında benım de yasınler bitmedi daha kayınvalıdem kuran kurslarına dagıtacaktı öyleyerler varsa söyle canım onlar okuyorlar

kızlar mesela sırayla birbirimiz için okusak bizde olurmuki kuzucum ne dersin

canım farketmez ki yeniden başla bişey olmaz.
ama hem yasini hem de tefriciyeyi okurken konsantre olmak ve manevi olarak kendini hazır hissetmek çok önemli.insanın her dakikası bir olmuyo bazen dua ediyosun ama dilde sadece içten olmuyo,bazı zamanlarda da öyle bir dua ediyosun ki ettiğin duayı hücrelerinde bile hissediyosun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…