Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amin canımm :Saruboceq::Saruboceq:

:roflol::roflol::roflol: süper olurdu heee

ama hepimizin aynı günlerde hamile kalması ve aynı günde doğurması biraz fazla tesadüf olurdu

hehee hayal işteee napalımm yaa bi hamiş kalsak tabi hayal olmaktan çıkıcakdaa:CüvCüv:

inşallah o da olacak ama rabbim bu yolda maddi manevi çok kaybetmeden verir inşallah bebişlerimizi kucağımıza bizim için ne kadar değerli değilmi asla kınamıyorum da düşün evlilik dışı evli bir erkekle yaşayıp bu zamana kadar 2 çocuk aldırmış birini tanıyorum yani kınamıyorum asla ama ne bilim düşünebiliyormusun millet bir evlada sahip olmak için neler yapıyor annem mesela töbe yarabbim sen affet 7 çocuk aldırdı benden sonra 4 kardeşimdne sonrada 3 tane allahım affetsin ne diyim bizde 4 kardeşiz toplamda 11 kere hamile kalmış annem hemde korunsa bile gerçi nasıl korunuyorlar bilmiyorum da

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, kayra_esk

hoşgeldin eskişehirli eltim var benim orda eskişehirde

zaten bu hep böyle olr canım yaa allah isteyene yada en gerekli olanlara vermezz istemeyene verirr

diğer sayfalara bakıyodum şimdi gördüm özür dilerim

zaten bu hep böyle olr canım yaa allah isteyene yada en gerekli olanlara vermezz istemeyene verirr

haklısın canım benım bırarkadasım var suan istemiyorlarmıs kalırsam hemen aldırırım diyor o kadar rahat söyleyebiliyorlar o kelimeyi

kızlaarrrrr ben geldimmm..baya oldu gırmıyorum nete.çok gelişme oldumu hamıle kalan varmı?noldu ne bıttı ozet yapacak bırı var mı????

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kuzunaz, kayra_esk

hoşgeldin eskişehirli eltim var benim orda eskişehirde

canım dün dr a gittim bana şeker hapını verdiklerini söyledim çok yan etkisi olmuyomu dedi pek değil dedim şaşırdı biz kilolu şeker hastası veya pko lulara veriyoruz dedi hormon testlerimi istedi dün verdim bide reglenin 2. ci günü vericem sonra yumurtalık rezervlerine bakacak off off :sinifsinif:

Kızlar pkolu olanların kilosu karın bölgelsinde toplanıyormuş,benim kilom normal boy 1.71 kilo 60 ama pkoluyum.Yani pkolu olanlar zayıf da olabiliyor ama kilo özellikle karın bölgesinde toplanıyor.önceki sayfalarda kilo hakkında konuştunuz ya ben sizi sonradan takip ediyorum :))
bir de pkolu arkadaşlar bol bol yürüyün sakın ihmal etmeyin,her gün 1 saate yakın yürüyüş ya da spor,ben yakında yüzmeye başlamayı düşünüyorum.çünkü yüzmede çok enerji harcanıyo,
Siz spor yapıyo musunuz kızlar??

kızlar neden pko luların karınlarında kilo oluyo bilen varmı

kızlar neden pko luların karınlarında kilo oluyo bilen varmı

canim neden oldugunu bilmiyorum ama seker hastaliginin belirtilerinden biri karin-bel bölgesinden kilo almaktir..
pkostada insülin direncine bagli olarak diabet riski cok yüksektir..belki bundan olabilir..

kıslar merhaba ben buradayım yemekteydim şimdi listede düzenlemeler yapıcam sonrada konuşalım olur mu

canim neden oldugunu bilmiyorum ama seker hastaliginin belirtilerinden biri karin-bel bölgesinden kilo almaktir..
pkostada insülin direncine bagli olarak diabet riski cok yüksektir..belki bundan olabilir..

kesinlikle canım

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|şuan soğan suyu-böğürtlen kökü ve bl-tr-çrk karışımına başlayacak|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |tesbih var ve 41 yasine başlayacak
6|prlanta|21|12.09.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|10.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|bels41|27| 26.09.2009|oligosperm|çakşırotu ve keçiboynuzu |23.10.2009|presed(sperm için jel)|yumurtlama düzenli|kenzül arş(kadeh duası)
11|ayferrr|21| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
12|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
13|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
14|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
15|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
16|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor
17|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
18|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…