Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım bende bayramdan sonra 11 i gibi filan olurum heralde allah hayırlısıyla nasip etsin bize

bakalım 2. aşılamada olmuştu ama bu sefer olacak mı.bakalım inşallah olur kuzunaz çünkü artık dayanacak güç yok bende canım

ee kayracım anlat çok şükür rahim filmi olayınıda atlattım sonucu yarın saat 3 ten sonra alacağım eşim alır gerçi dr un sölediğine göre ağrı olduysa eğer tüpler açık demektir bayağıda ağrıdı ama inşallhta yoktur bişi allahın işi belli olmaz çünki inşallah az kalmıştır bebişlere kavuşmaya bu arada şaka maka ayçanisada çift çizgiyi gördü he inşallah normal gebeliktir

ya inşallah kuzucum normal gebeliktir canım seninde az kaldı bak arkadaşıma dedim hamileymiş seninde rabbimin izniyle çok yakın

senin aşılama ocaktamı olacak

hayır canım aşılama aralığın sonlarında doğru yapılır yani 11 i gibi adet olduğunu düşün dimi ama sonucu ocakta alırım allahın izniyle ay valla şaka bir yana ne diyordum biliyormusun hep aklımdan ne geçiyordu dedimki ben tedavimi aralıkta olayım bebişim eylülde doğsun benm burcumdan olsun diyordum :))) ama ölesine bi çok önemsizce aklımdan geçiyordu bu ay bir an evvel tedaviye başlayacaktım rahim filmi işi çıkıncada önümüzdeki aya kaldı tabi önümüzdeki aya kısmet olursa birde allah bebiş nasip eder se sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğimi sağlıkla kucağıma alırsam eylülde doğar benim burcumdan olur :))) tabi bunlar hiç önemli şeyler değil ama aklımdan geçmişti

hissediyorum güzelim çok yakında inşallahh hepimiz arka arkaya hamiş kalalım ne yazmaya ne okumaya nede halay çekmeye yetişemeyelim güzelim çok istiyorummm çokkkkkkk

ya inşallah kuzucum normal gebeliktir canım seninde az kaldı bak arkadaşıma dedim hamileymiş seninde rabbimin izniyle çok yakın

inşallah canım kayracım senin içine doğanlar çıkar inşallah ama rabbim nasp ederse herşeyin günü saati vakt var

yavruceylancım hoşgeldin test sonuçlarını aldınmı nasıl iyi çıktılar dimi canım

Kuzucum hadi geçmiş olsun
ağrıdıysa bence de iyidir çünkü verdikleri opak madde yakıcıdır
Hadi hayırlı işleeerrr:kedi: :kedi: :kedi:

kıslar çok uzak kaldım sizlerden yavruceyllan ne testiydi hep buradayım ama birebir sohbet edemiyoruz hiç

Kayracım daha iyiyim canım
sonuçları aldım dr rapor verdi üç gün
ama burda okullarda tail oldu
bende vermeyeceğim raporu
Bi de kadın doğumun sonuçlarını yarın alıcam
Asıl onları merak ediyom

Gitmediler mi daha yaaa
sabahtan beri oralardalar...klava: klava:klava:

kıslar çok uzak kaldım sizlerden yavruceyllan ne testiydi hep buradayım ama birebir sohbet edemiyoruz hiç

Canım hastaydım iyileşemeiştim
Bi daha gittim
dr röntgen ve tahlil istemişti
Onların sonuçları canım
Aldım ilaçlarımı geldim
Bu arada iyide oldu adete denk gelmesi
yoksa ilaç milaç alamayacaktım ya gebeysem paranoyasından -tatlicadiarzu-

kim gitmedi daha ceylan kayınvalideler mi

Kuzuuu
Teşekkür ederim değişmişsin tarihleri
Bişiy sorcam sana makasta yapıyolar değil mi işlemleri??

he anladım canım benim grip filanmı oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…