Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bana öyle bişey demedi doktor zaten adet biter bitmez doktora gittim cocugum olmuyor diye yarın hemen gel demişti gittim bende ilişki yapacak gün yoktu zaten :kedi:filimdensonra 1-2 gün girme demişti

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
kayra_esk, aycanisa+, Kuzunaz, sumeyrat+, tiryak+
hayırlı sabahlar hayırlı haftalar kızlar nasılsınızz

iyim canım çok şükür
kızlar bu sefer obulasyon testinde çift çizgiyi tutturdum inşaallah gebelik testindede tuttururum dua ediiin

şart değil ama ilk idrar daha saf daha yoğun olduğu için bi şi varsa çıkma şansı daha yüksek

kuzucum hadi hayırlısıyla bugün bi engeli daha geçiyosun inşallah dahada çok yaklaştın bebişine canım

tiryakçım nasılsın temizlik arasında gelip bakıyorum pc ye bi ikimiz kalmışız herkes nereye kayboldu

kıslar şimdi test yaptım inanamayacaksınız ama çift çizgiyi gördüm doktoru aradım 1-2 gün sonra testi tekrarla gel dedi tüpler tıklaı oldugundan dıs gebelikten korkuyorum lütfen dua edin benım için öyle bişey olmasın

şükürler olsun iyiyim ama bir iki saate kayınvalideler gelicek yine ahhh ahhhhh yorucu bir gün daha

canımm çok sevindimmm
hadi hayırlı olsun inşaallahh
sağlıkla gelsin bebişinnnalkisalkisalkis:teytey::teytey::teytey:

:teytey: a.s.ayçacım çok sevindim senin eşindi dimi bu ay hamile kalıcaksın deyip duran hadi hayırlısıyla inşallah normaldir rabbimin izniyle:sm_cool: :teytey:

:teytey: a.s.ayçacım çok sevindim senin eşindi dimi bu ay hamile kalıcaksın deyip duran hadi hayırlısıyla inşallah normaldir rabbimin izniyle:sm_cool: :teytey:

evet benımkıydı inanamıyorum hala inşallah bi sorun yoktur Allahıma şükürler olsun yerimde duramıyorum doktora bi gitsem rahatlıyacam o zaman

ayyy benimkide bu ay kesin hamile kalcan sen diyoduuu
ayyy inşaallah bende kalırım kocamın sözü çıkar :)))
ayçacım sende güzel düşün her şey güzel olur inşaallahhh

ayçacım biliyorum çok heyecanlısın ama hem iyiye hem kötüye hazırla kendini canım ama inşallah rabbim güldürür yüzünü inşalllahhhh inşalllaaaahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…