Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım bişeyler bulup kafamızı başka şeylerle meşgul etmemiz lazım bakalım ne bulucaz

valla canım benim kadar ev işiyle oyalanan varmı acaba....hem ev işi yaparım hemde igne oyası yazma yaparım.hiç boş vaktim bile yok kafa dinleyecek kadar.... ama yinede aklımıza geliyor. sizin kafanızdan silmeniz kolay ama benim yaşadıklarımı biliyorsunuz çok zor benim unutmam.....

ama bizde gün gelecek işte bizde hamileyiz diye göbek atacaz işte böyle ....teyyyyyyy teyyy:teytey::dance::sm_cool::dance::teytey::sm_cool::dance:hihoyyytdelikafadulden:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::lepi:

amaaaan kız cüvcüvler çıkmamış işte böyle....amaaaaaan:CüvCüv: . :CüvCüv: .:CüvCüv:

valla canım benim kadar ev işiyle oyalanan varmı acaba....hem ev işi yaparım hemde igne oyası yazma yaparım.hiç boş vaktim bile yok kafa dinleyecek kadar.... ama yinede aklımıza geliyor. sizin kafanızdan silmeniz kolay ama benim yaşadıklarımı biliyorsunuz çok zor benim unutmam.....

haklısın canım bi işe filan girsen insan evde işle uğraşırkende aklına geliyo bişey farketmiyo benim çalışırkende aklımdan çıkmıyordu yani oda faydasız rabbim versin inşallah derdimizin dermanını:Saruboceq:

hamile olmayınca cüvcüv bile çıkmıyor.çıkmazsan çıkma cüvcüv günün birinde hamile olunca illaki çıkacaksın

katracım sen pko luymuşun .tedavi görüyormusun canım.ben bayramdan sonra adet olunca 3. günü başlayacam ve son aşılamamı deneyecem.inşallah olur aralık annesi oluruz

Çok üzgünüm çoook
katracım sen pko luymuşun .tedavi görüyormusun canım.ben bayramdan sonra adet olunca 3. günü başlayacam ve son aşılamamı deneyecem.inşallah olur aralık annesi oluruz

ben bu ay bikaç gün önce klomene başladım ama benimde eşim bu ay antibiyotik kullandı çatlatma iğnesi dedi dr ama oda iğne arife günü olucak e ben bayramın birinci günü nasıl çalışma olcak önümüzdeki aya kaldı yine

canım eşim çağırıyo uykusu geldi iyice sana iyi geceler canım rabbime emanet ol opuyorumnanaktan

kusura bakma canım daha yeni oturabildim makinede çamaşır vardi anca serdim sen bilirsin canım.eger çalışmanız engelleniyorsaki engelleniyor o zaman bayram sonrasına bırak canım bayramdan sonra birlikte başlarız

canım benim cok üüzüldüm moralını bozma birgün alacaksın bebegini kucagına Allahın izniyle.hayırlsıı olsun bitanem

canım üzüldüm inanki listede bile hamiş yazmıştık seni ama bebeğin gelecek te işte nazlanıyor seninle şakalaşıyor ama bir şeye şükretmen lazım cnım en azından tekrar dış gebelik değilsin ve herhangi bir operasyon geçirmeyeceksin bu yüzden

sağolun arkadaşlar..

kızlar meraba ben geldim ama hemen çıkıcam zaten siz yoksunuz
kaynımın bilgisayarından girdim
çatlama iğnemi vurulduğum 13.günümdeyim adet olmadım hiç bi belirtim yok
yanlızca karnım çok şişti ve sertleşti bide yüzümde sivilce çıktı adet olacammı bilmiyorum nasip kısmet...
resimimise çok üzüldüm çok sevinmştik ama kısmet değilmiş vakti zamanı gelmemiş
zamanı geldğiğinde hepimiz kavuşacaz inşallah
evinciminde cenazesi varmış Allah yardımcınız olsun Allah sabırlar versin

kızlar meraba ben geldim ama hemen çıkıcam zaten siz yoksunuz
kaynımın bilgisayarından girdim
çatlama iğnemi vurulduğum 13.günümdeyim adet olmadım hiç bi belirtim yok
yanlızca karnım çok şişti ve sertleşti bide yüzümde sivilce çıktı adet olacammı bilmiyorum nasip kısmet...
resimimise çok üzüldüm çok sevinmştik ama kısmet değilmiş vakti zamanı gelmemiş
zamanı geldğiğinde hepimiz kavuşacaz inşallah
evinciminde cenazesi varmış Allah yardımcınız olsun Allah sabırlar versin

canım hadi hayırlısı olsun
İnşaallaaaah güzel haberler de verirsin bizee
opuyorumnanaktan

Kuzuuuuuucuuuum Şeniz
nerelerrdesin yavrum benim
Ne zamn çektiriyon hsgyi
bi tecrübe et bakalım da ben de olmazsa istiyicem drdan

Bu arada ben adet oldum bugün 22 kasım canım :çok üzgünüm:
bulduk yine kırmızı kutuyuuuuuu
beklenmeyen adet tarihi ise 20 aralık canım
ınşaallah düzene girecek adetim bakalım kaydirigubbakcemile5

günaydın kıslar hayırlı haftalar diliyorum
bu arada ben hala adet olmadım inşallah melegim benimledir

Kuzuuuuuucuuuum Şeniz
nerelerrdesin yavrum benim
Ne zamn çektiriyon hsgyi
bi tecrübe et bakalım da ben de olmazsa istiyicem drdan

Bu arada ben adet oldum bugün 22 kasım canım :çok üzgünüm:
bulduk yine kırmızı kutuyuuuuuu
beklenmeyen adet tarihi ise 20 aralık canım
İnşaallah düzene girecek adetim bakalım kaydirigubbakcemile5

canım geldim hafta sonu için kusura bakmayın cumartesi işten 11 e geliyordu çıktım annemler yakın ya oraya gittim 1 saat kadare uyudum sonra eşimin dayısının kızı geldi kadıköyde buluştuk abisinin düğünü varya bişiler aldık o yüzden sonra onla bi sahil yaptık bi balık ekmek yedik ohhh valla ne iyi oldu herşeyden uzaklaşmışım ya neyse sonra onların süpermarketi var oraya gittik ben yandaki kuaförde ağda yaptırdım kuaför sıcaktı market soğuk diye kuaförde oturdum eşim gelene kadar eşim geldi aldı maç var diye eltime gittik ordanda eve 1 de döndük cumartesi bu yüzden giremedim dünde yani pazar günüde eşimle 12 de kalktık sonra biraz aşk yaptık sonra duş alıp kahvaltı edene kadar saat 2 oldu sonra kalktık birlikte temizlik yaptık ben cam sildim o yatak odasının halılarını silkeledi diğer büyük halıları yıkamaya verdik tüllerimi yıkamak için makineye koydum makine çalışmadı arızalandı :KK43: sonra işimizi bitirdik çıktık dışarda yemek yedik sonra sinemaya gittik (2012 manyak bi filmdi) ve eve 12,30 ta geldik yatana kadar 1 oldu valla programım yoğundu anlayacağınız sizden uzak kaldım ama ben iyyim bugün rahim filmi çekileceğim saat 1 de randevum var inşallah sorunsuz geçer yalnız bir sorun var dr bana o zamana kadar ilişki yok dedi bizde 7 gün süren adetten sonra toplamda 10 gün lük bir ilişkisizlikten sonra dayanamadık ama geri çekme yöntemini uyguladık kıslar sizce sorun olurmu

günaydın canım hosgeldin

hoşbulduk canım ayçanisacığım bu arada sana bişi sorucam bu rahim filmi çekileceğin güne kadar dr sana cinsel perhiz vermişmiydi yani ilişki yasakmıydı bana ilişki yok dedi ler ama uymadım inşallah sorun olmaz

X