Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kızlaaaar
Dr bana da pko koyup koymamakta kararsız
Çünkü adetlerim düzenli
ama hormonlar pko gösteriyo yani fsh:5 lh:9
emin olamıyooo
Klomen deneyeceğiz aralıkğın sonuna doğru
bi de bişiy sorucam size progestron hakkında bilginiz var mı??

Son düzenleme:

mrb canım,
ben de pkoluyum biliyosundur belki sositososito

adetleri düzenli olup da pko olanlar da çok var,bence sen başka bir doktora da görün.
mesela ben ilk adet olmaya başladığımdan beri hep düzensiz olurdum bunun için o zamanlardan itiberen belki 20 küsür kere doktora gitmişimdir (düzensizlikten dolayı ilk doktora gittiğimde 16 yaşımda falandım.)
bu gittiğim doktorların 20 tanesinden sadece 2 tanesi bana pko teşhisi koydu düşünebiliyo musun.bu 2 doktor da 1bir tanesi sigorta doktoruydu diğeri de şimdi ki doktorum.
Bence doktorların çoğu pko yu teşhis etmede yeterli donanıma sahip değil,

progesteron la ilgili olarak sadece şunu söyleyebilirim ki geçenlerde ben de adet sonrası kahverengi lekelenme olmuştu.doktor progestan(progesteron hormonu içeren ilacın adı) verdi 2 güne kadar geçti lekelenmem.Bir de doktor bu ilacı verirken dedi ki eğer hamileysen bu ilaç bebeğin tutunmasını sağlar yani bi zararı olmaz hamile değilsen de tedavi eder dedi.

canım konuşmuştuk seninle bu konuyu :1hug:
işte ben de sadeceusg görüntüsü var o da inci gibi dizili değil
multifoliküler bilmem ne olabilir miş
Neyse adını bile yazamıyom iştee
buun dışında bi de hormonlar var
Diğerler yok
Ne tüylen me, ne kilo, ne düzensizlik :sm_confused:
ama 7 aydır olmuyo bebiş
Eşim de de sorun yoook
Üzülüyorum artık
Hem de çok :çok üzgünüm:
Peki canım hiç progestrona baktırdın mı daha önce??
kaç olmalı biliyor musun??
Benimkine bi dr iyi dedi
diğeri düşük dedi klomene başlayalım dedi
Kaldım ortadaaa :uhm:

canımm daha 7 ay olduysa hiç sıkma canını çünkü zaten ilk 6 ay hamile kalma şansı daha az 6 ay ile 1 sene arasında hamile kalma ihtimali daha çok artıyormuş yani panik yapma sakın.
Bir de ben adetimin 2.günü bal+tarçın+ çörekotu karışımına başladım bu karışım rahmi kuvvetlendiriyo ve kaliteli yumurta oluşmasına yardımcı oluyomuş ben siteden tarifini aldım aynen tarife göre hazırladım,bu sabah da içmeye başladım.istersen sen de bi araştır çabuklaştırıyomuş bu süreci .

slm sumeyratcım,
seni gördüğüme sevindim hihoyyyt
inş sen de hamile kalırsın bir an önce.

canımm daha 7 ay olduysa hiç sıkma canını çünkü zaten ilk 6 ay hamile kalma şansı daha az 6 ay ile 1 sene arasında hamile kalma ihtimali daha çok artıyormuş yani panik yapma sakın.
Bir de ben adetimin 2.günü bal+tarçın+ çörekotu karışımına başladım bu karışım rahmi kuvvetlendiriyo ve kaliteli yumurta oluşmasına yardımcı oluyomuş ben siteden tarifini aldım aynen tarife göre hazırladım,bu sabah da içmeye başladım.istersen sen de bi araştır çabuklaştırıyomuş bu süreci .

alpy cnm o karışıma adetin 2. günü başlayıp ne zamana kadar devam edilmesi gerekopuyorumnanaktan

12.gününe kadar canım,yani toplam 10 gün kullanıyosun.

canım ben iki aydır kulklanıyorum
adetin ikinci günü başlayıp 12. gününe kadar sabah akşam birer çay kaşığı yiyorum
umarım işe yarar

Slm kızlar öncelikle bu kadar üzücü haber okuyunca çok üzüldüm.
Rabbim herkese önce can sağlığı sonrada sağlıklı bebişlerini nasip etsin.Her şeyin başı sağlık.
Hepinize sabır diliyorum canlarım...

Slm kızlar öncelikle bu kadar üzücü haber okuyunca çok üzüldüm.
Rabbim herkese önce can sağlığı sonrada sağlıklı bebişlerini nasip etsin.Her şeyin başı sağlık.
Hepinize sabır diliyorum canlarım...

kızlar yaa bisürü üzücü haber okudum evincim başınız sağolsun rabbim anne babasına sabırlar versin resimimis canım üzülme buda bi sınav rabbim sabrını deniyo çok az kaldı bence bebişini kucağına almana inşallahh kızlar siz nerdesiniz bakalım sizler iyisinizdir inşallah

3 senelik bi uğraştan sonra artık bende hamileyim.
Pcos sorunum vardı üstesinden geldik çok şükür.Ne aşılama ne de tüp bebeğe lüzum kalmadı ve bu beni çok sevindiriyor.Ayrıca hem bu hastalıktan olup hem de normal bir şekilde beşizlerim olduğu için doktorumuzun hayatındaki ilk sıraya yerleştik.(Dördüncüydük ama beşincimizde gelince ilk sıraya oturmayı başardık.)
Şimdi tek sorunumuz bebeklerimizin üçünün ilaçla öldürülecek olması.Ya hepsinden vazgeçicez risk alıcaz ya da üçünden vazgeçicez.Seçim yapma lüksümüz yok gibi birşey.Şu an bebeklerimizin dördünün kalbi atıyor beşinci henüz minik.Ve ben onlara nasıl kıyacağımı bilemiyorum.Belki bir teselli bulurum. Benim durumumda olan var mı ya da yakınında böyle bir durumla karşılaşan? Çevremde doktorumdan başka fikir alabileceğim hiç kimse yok.Oysa dertleşicek birilerine ihtiyacım var. Bebeklerim bayramdan hemen sonra gidecekler Kimin gideceğine iki hafta içinde karar verilecek.Anne olmak ne zor
ALINTIDIR KIZLARR

kayra yabende sen zannettim bi an nasılda sevinmiştim yaa meğer alıntıymış

kayra yabende sen zannettim bi an nasılda sevinmiştim yaa meğer alıntıymış

:1no2: canım benim keşke benim hamile haberim olsaydı ama olsun bi arkadaşımız daha başardı hamile kalmayı darısı bizim başımıza canım benim sen nasılsınsüprizzzzz

:1no2: canım benim keşke benim hamile haberim olsaydı ama olsun bi arkadaşımız daha başardı hamile kalmayı darısı bizim başımıza canım benim sen nasılsınsüprizzzzz

iyiyim canım regli olucam daha olmadım bekliyorum 22siydi 2gün önce gelirdi ama gelmedi yarın gelir inşallah birde düzensizlik çıkmasın başımızakafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…