Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ee kayracım naber ikimiz varız bi tek canım sıkılıyor valla eşimle yine tartıştık dün gece sinir oluyorum ya :KK43:

neden tartıştınız canım benim :KK43:(( :teselli:

slm canım benimde işlerimi yapan olsa keşke ya bayramda geliyor ne yapcam bilemiyorum eşimle neden mi tartştık aman beni yoldan alacaktı ben dedim sen şuraya gel o dedi sen buraya yürü ben dedim birbirimizi kaybederiz o arabayl aolduğu için bu yüzden işte saçma sapan bişi ben çok yoruluyorum ya bu adam yüzünden anlatması bile yoruyor beni

Arkadaşlar ben dün beta hcg testimi tekrarlattım. 304 olan sonucum 421 e çıkmıştı doktorum daha önce bir dış gebelik geçirmiş olduğum için beni acilen başka hastaneye sevketti.( Çünkü benim gittiğim hastanede yangın dolayısıyla kadın doğum ameliyathanesi yok çıkan yangından dolayı. Eğer bir operasyon gerekirse sıkıntı yaşamayalım diye.) kontrol altında olmam gerektiğini söyledi. acilden gittim beni hastaneye yatırdılar dün öğlen. Dün gece orda kaldım. Sabah beta hcg yaptılar tekrar. Değerim 200.4 e düşmüş. Benimle ilgilenen doktor. Dış gebelik olmadığını kimyasal gebelik geçirdiğmi söyledi. Yani gebelik falan yok artık :KK43: bebek hayalim başka bahara kaldı.. çok moralim bozuk.. senağlama senağlama

Arkadaşlar ben dün beta hcg testimi tekrarlattım. 304 olan sonucum 421 e çıkmıştı doktorum daha önce bir dış gebelik geçirmiş olduğum için beni acilen başka hastaneye sevketti.( Çünkü benim gittiğim hastanede yangın dolayısıyla kadın doğum ameliyathanesi yok çıkan yangından dolayı. Eğer bir operasyon gerekirse sıkıntı yaşamayalım diye.) kontrol altında olmam gerektiğini söyledi. acilden gittim beni hastaneye yatırdılar dün öğlen. Dün gece orda kaldım. Sabah beta hcg yaptılar tekrar. Değerim 200.4 e düşmüş. Benimle ilgilenen doktor. Dış gebelik olmadığını kimyasal gebelik geçirdiğmi söyledi. Yani gebelik falan yok artık :KK43: bebek hayalim başka bahara kaldı.. çok moralim bozuk.. senağlama senağlama

Canım çok üzüldüm
hiç sıkma canını
olacak inşaallaaaaah
Sen yeterki moralini yüksek tut canım benim. :teselli:

canım lütfen üzülme bende dün yaşadım aynısını snein anlattıklarının ne kadar zor olduğunu biliyorum ama kimyasal gebelikten sonra hemen hamile kalma sansın çok yüksek sıkma cnaını ben kendime öle teselli veriyorıummm

bu nasıl oluyor arkadaşım yaaaa.çok moralim bozuldu.seni tanımadıgım halde çok üzüldüm.bende düşük yaptıgım için seni anlarım canım.önce sevinip sonra üzülmek çok kötü ama sonuçta görmedigin çocugunu kaybettin hakkında hayırlısı canım gene olur.allahım anneligi tattırsın sana ve herkese...

resimimis canım aslında senin tüp bebek yaptırman gerek diye düşünüyorum.çünkü ilkinde dış gebelik ikincisinde kromozomal gebelik geçirmişin .çok dikkat etmen lazım seni üzmek istemem ama bu problemler tekrarlar canım .bide kanaman oldumu hiç .şu an rahminde bir bebek var ama kromozomal olarak eksik oldugu için rahimden kanama yoluyla atılacaktır .kanaman pıhtı şeklinde ve belinde agrı şeklinde olabilir.

arkadaşlar bayramdan sonra tedaviye başlayacaklara günümüz azalıyor inşallah bebişlerimize yaklaşıyoruzdur.ilk önce herhalde ben başlıyorum sonra kuzunaz.hamilelik haberlerini alırız inşallah arkadaşlar

sitede benden başka kimse yok arkadaşlar .bi ara sümeyrat çıktı hiç yazmıyor ya anlamadım gitti arkadaşım siteye giriyorsun niye yazmıyorsun

slm kıslar , bende kürlerle gebe kalmaya çalışıyorum, soğan kürünü denediğim ay adetim vaktinde geldi bir kaç ay... ama şimdi yine garipleşmeye başladı...

çoğunuz duymuşsunuzdur, Fertilaid die bi ilaç var, onu araştırıyorum şu ara...

aranızda alıp kullanan var mı, ya da kullanmayı düşünen, bana fikir verebilcek olan????

ıLACIN ÖZELLıKLERı ŞU ŞEKıLDE... umarım gerçektir...

doğurganlık şansınızı optimize eder!
"FertilAid Kadın" Doktor Onaylıdır.
Doğurganlığınızı arttırmak ve üreme sisteminizi geliştirmek için
Jinekologlar tarafından önerilmektedir.

Reçetesiz formülünün bileşiminde üremeyi destekleyici
bitkisel maddeler ve temel vitaminler içermektedir,
üremeyi desteklemek ve hamile kalma
şansınızı optimize etmek için geliştirilmiştir.

FertilAid Amacı ve ıçeriği:
Düzenli yumurtlamayı sağlar ve Kadın hormonal
dengesini yeniden düzenler, üreme sağlığı için
vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin
ve bitki özlerini içinde barındırır.

Kadınların hamile kalmaya çalışırken kullanmaları
gereken doğal bir takviye yöntemdir.

FertilAid'in Kadınlar üzerindeki etkisi:
Eğer Hamile kalmaya çalışıyorsanız rahim üreme dokularınızı geliştirir,
düzenli yumurtlama için hormonlarınızı dengeler,
yumurtanın çatlaması için folikülün olgunlaşmasını sağlar,
döllenen yumurtanın tutunabilmesi için rahiminizi hazırlar
ve böylece üreme sisteminizi düzenli çalışmaya
teşvik ederek hamile kalma şansınızı arttırır.

NOT: Polikistik Over(PCO) hastaları, düzenli adet olamayanlar
ve hamile kalmakta zorlananlar için tavsiye edilmektedir.

lütfen bir fikir verin kızlar, derdimize çare olur inş bu ilaç:Saruboceq:

Canım çok üzüldüm
hiç sıkma canını
olacak inşaallaaaaah
Sen yeterki moralini yüksek tut canım benim. :teselli:

sağol canım..

canım lütfen üzülme bende dün yaşadım aynısını snein anlattıklarının ne kadar zor olduğunu biliyorum ama kimyasal gebelikten sonra hemen hamile kalma sansın çok yüksek sıkma cnaını ben kendime öle teselli veriyorıummm

sağol caım..

bu nasıl oluyor arkadaşım yaaaa.çok moralim bozuldu.seni tanımadıgım halde çok üzüldüm.bende düşük yaptıgım için seni anlarım canım.önce sevinip sonra üzülmek çok kötü ama sonuçta görmedigin çocugunu kaybettin hakkında hayırlısı canım gene olur.allahım anneligi tattırsın sana ve herkese...

sağol canım benim.. inşallah..

resimimis canım aslında senin tüp bebek yaptırman gerek diye düşünüyorum.çünkü ilkinde dış gebelik ikincisinde kromozomal gebelik geçirmişin .çok dikkat etmen lazım seni üzmek istemem ama bu problemler tekrarlar canım .bide kanaman oldumu hiç .şu an rahminde bir bebek var ama kromozomal olarak eksik oldugu için rahimden kanama yoluyla atılacaktır .kanaman pıhtı şeklinde ve belinde agrı şeklinde olabilir.

tüp bebek değilde doktorum aşılama yapacak konuşacaz bakalım şunu bi atlatayımda.. kanamamda olmadı daha tedirginim..

sağol canım..

sağol caım..

sağol canım benim.. inşallah..

tüp bebek değilde doktorum aşılama yapacak konuşacaz bakalım şunu bi atlatayımda.. kanamamda olmadı daha tedirginim..

canım benim cok üüzüldüm moralını bozma birgün alacaksın bebegini kucagına Allahın izniyle.hayırlsıı olsun bitanem

canım üzüldüm inanki listede bile hamiş yazmıştık seni ama bebeğin gelecek te işte nazlanıyor seninle şakalaşıyor ama bir şeye şükretmen lazım cnım en azından tekrar dış gebelik değilsin ve herhangi bir operasyon geçirmeyeceksin bu yüzden

X