Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

arkadaşlar bayramdan sonra tedaviye başlayacaklara günümüz azalıyor inşallah bebişlerimize yaklaşıyoruzdur.ilk önce herhalde ben başlıyorum sonra kuzunaz.hamilelik haberlerini alırız inşallah arkadaşlar

canım allah ağzından duysun inşallah dualarımızı kabul etsin inşallah maddi manevi çok fazla kayıplar vermeden alırım minnoşlarımızı kucaklarımıza seninde inşallah ikizin olur canım

hosgeldın kzu benım adet belirtileri baslıyor yavas yavas belim agrımaya basladı 17 sinde olacaktım 4 gün gecikince heveslenmiştim ama belim agrımaya baslıyor

hosgeldın kzu benım adet belirtileri baslıyor yavas yavas belim agrımaya basladı 17 sinde olacaktım 4 gün gecikince heveslenmiştim ama belim agrımaya baslıyor

slm canım adetin daha önce gecikirmiydi hiç sende sadece tüp tıkanıklığı vardı neden adetin geciktiki sen belirtilere bakma hamilelilk belirtileri adet belirtilerine çok benzer inşallah hadi ayça cım şaşırt bizi ne olur

slm canım adetin daha önce gecikirmiydi hiç sende sadece tüp tıkanıklığı vardı neden adetin geciktiki sen belirtilere bakma hamilelilk belirtileri adet belirtilerine çok benzer inşallah hadi ayça cım şaşırt bizi ne olur

gecikmezdi hep 3 gün önce olurdum en son agustısta bi 10 gün gecıktı oda strestendi amelıyat falan olacagım diye bende tıkalı diyorum ama bakalım gelmez inşallah

slm kızlaryaa inanın çok üzgünüm bugün yaaa. akşam kaynıma dernekten gelen bi msjla yıkıldım resmen yaa.. akrabamızın oğlu vefat etmiş.. çocukken hep birlikte oynardık burdaa. çok samimiydik..çatalcaya taşındılar. antalyada okuyodu çocuk.hem okuyup hem çalıştığı içinde bi tabelacıda çalışıyodu tabelayı değiştirirkenn tabelanın üzerindeki yüksek gerilim kablosunu fark etmiyo tabelanın üstüne çıkıyo kafayı bi kaldırmışş elektrik çarpmışş yaa. dün akşam duyunca şok oldum yemin ederim gece kalktım kalktım aklıma geldi daha çok gençti oo yaaa19 yaşındaydıı..acayip çok ügünümm yaaa.. bu kasım ayında bi uğursuzluk var gidiyoo.

günaydın kızlar
resimis e üzüldüm inanın.ama hayırlısı demeli dimi vardır bi hayır.
canım resiimis sıkma canını üzme kendini nolur.sonra hormonların dengesizleşir kendine yaparsın ben kendimden biliyorum sağlık olsun öpüyorum canım

başınız sağolsun canımm
çok gençmiş
Rabbim ceenetine koysun inşaallahh
sağol canımm yaa.. dün akşam kendimi kaybettim vee allaha isyan ettim. ama off bilmiyorum yaa allahım affetsin beni. . allahım kimseye böyle acı yaşatmasın genç ölümü gerçekten çok zor derlerdide inanmazdım. geçenlerde halam vefat etti bukadar üzülmedimm.. yaa

canım üzüldüm inanki listede bile hamiş yazmıştık seni ama bebeğin gelecek te işte nazlanıyor seninle şakalaşıyor ama bir şeye şükretmen lazım cnım en azından tekrar dış gebelik değilsin ve herhangi bir operasyon geçirmeyeceksin bu yüzden

olurmu kuzunaz daha kanaması olmamış remisimisin .kanama yoluyla düşmesi lazım yoksa kürtaja kadar gider.23 kromozom anneden 23 kromozomda babadan alması lazım kromozom eksikligide oldugu zaman bu kromozomal gebelik diye geçer canım. rahim bunu kanama yoluyla atması lazım canım.

dün eltimin oraya gittim bir yazma modelini almıştım .onu vereyim diye gittim .kaynım konfeksiyoncu.ankaraya gittiginde hamilelik almış .ayrıca 3.çocukları diger ikisi erkek.hamileligi görünce bir an kötü oldum arkadaşlar.herkes benden beklerken eltimin hamile kalması çevremdekileri bilebiraz üzdü .buna eşimde dahil. çevremde hamile olan yok sadece eltimden başka .bu bayramı biraz zor geçirecegim sanki.senağlama...ama elimde degil.kızım zeynebi çooook özledim....lütfen benim için dua edin arkadaşlar. şu hayattan hiç tad almıyorum.gitgidi iyi olacagıma tam tersi daha çok üzülüyorum.yaaa evincigim evlat acısı çoook zor sen gitte birde annesine sor bunu..allah kimseye yaşatmasın ama malesef yaşıyoruz.senağlama

eşimin de üzülmesi sadece ben görüp üzülürüm diye..... yani sadece beni düşünüyor....ben bu yola baş koydum ...ölümüne bile olsa tedaviyi sonuna kadar deneyecem .allahım inşallah kısmet eder.inşallah kaderimizde boy boy evlatlarımız vardır

evincigim başın sagolsun.insan tanımasa bile üzülüyor.allahım annesine çooook booool sabır versin

evincim basınız sagolsun Allah sabır versin
sağol canımm.
dün eltimin oraya gittim bir yazma modelini almıştım .onu vereyim diye gittim .kaynım konfeksiyoncu.ankaraya gittiginde hamilelik almış .ayrıca 3.çocukları diger ikisi erkek.hamileligi görünce bir an kötü oldum arkadaşlar.herkes benden beklerken eltimin hamile kalması çevremdekileri bilebiraz üzdü .buna eşimde dahil. çevremde hamile olan yok sadece eltimden başka .bu bayramı biraz zor geçirecegim sanki.senağlama...ama elimde degil.kızım zeynebi çooook özledim....lütfen benim için dua edin arkadaşlar. şu hayattan hiç tad almıyorum.gitgidi iyi olacagıma tam tersi daha çok üzülüyorum.yaaa evincigim evlat acısı çoook zor sen gitte birde annesine sor bunu..allah kimseye yaşatmasın ama malesef yaşıyoruz.senağlama
üzülme canımm allahım seninde elini boş koymaz elbett.. biliyorum canım tahmin edebiliyorum annesinin ne halde olduğunuu..ama işte elden bişey gelmiyorr nerden bilsinn çocuk öyle olacağıınıı..

arkadaşlar ben çıkıyorum annem hataydan gelirken kasım patı çiçek getirmiş. kızımın mezarının üzerine ekmeye gidecez .kendinize iyi bakın.hepimiz dualarımızda birbimizi hatırlayalım:Saruboceq:

slm kızlaryaa inanın çok üzgünüm bugün yaaa. akşam kaynıma dernekten gelen bi msjla yıkıldım resmen yaa.. akrabamızın oğlu vefat etmiş.. çocukken hep birlikte oynardık burdaa. çok samimiydik..çatalcaya taşındılar. antalyada okuyodu çocuk.hem okuyup hem çalıştığı içinde bi tabelacıda çalışıyodu tabelayı değiştirirkenn tabelanın üzerindeki yüksek gerilim kablosunu fark etmiyo tabelanın üstüne çıkıyo kafayı bi kaldırmışş elektrik çarpmışş yaa. dün akşam duyunca şok oldum yemin ederim gece kalktım kalktım aklıma geldi daha çok gençti oo yaaa19 yaşındaydıı..acayip çok ügünümm yaaa.. bu kasım ayında bi uğursuzluk var gidiyoo.

canım başınız sağolsuuun
Haklısın var bir uğursuzluk ama hayır olu inşaaallaaaaah

X