Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar ya bi şi sorcam size bahsetmiştim spora gidiyorum die
şimdi yumurtlama dönemimdeyim sporun bi zararı yada engeli olur mu sizce??

inşallah canım hepimizin yüzü güler. :Saruboceq::Saruboceq: :CüvCüv::CüvCüv:

Allah kabul etsin canım

günaydın kızzzlarr aşka sayfala dalmışım ölee ayy ayşe gittimnii..güle güle gitsin güle güle gelsiinnn. ozman

evet canım onun.zaten bilgisayar onun odasında.senağlamasenağlama....yine de fırsat buldukça girmeye çalışırım

olsun güzelim nasılsa bir işe giricek yani gündüzleri yine girersin güzelim niye unutalım seni aşk olsun canım benimopuyorumnanaktan

kızlar ya bi şi sorcam size bahsetmiştim spora gidiyorum die
şimdi yumurtlama dönemimdeyim sporun bi zararı yada engeli olur mu sizce??

yumurtlamana zararı olmazda döllenmeyi etkileyebilir belki bozabilir geçi spor yapan kadınlar hiçmi hamile kalmıyor ama işte bizler hassasız bu konularda

kayracım günaydın bu arada naber nasılsın paslaşamadık ben çok uykusuz ve yorgun hissediyorum kendimi

yumurtlamana zararı olmazda döllenmeyi etkileyebilir belki bozabilir geçi spor yapan kadınlar hiçmi hamile kalmıyor ama işte bizler hassasız bu konularda

benim aklıma gelmemişti hiç etkileyebileceği arkadaşım söyledi az önce içime kurt düştü

kayracım günaydın bu arada naber nasılsın paslaşamadık ben çok uykusuz ve yorgun hissediyorum kendimi

canım şükür iyiyim günaydın sen nasılsın uykusuzluk dışında bendede aynı sorun var uyuduğum halde uykum var hala birazdan dua edicem Kur a nı kerim okuyup hepimizin dualarını kabul etsin rabbim inşallah canım

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
kayra_esk, alpy, aycanisa+, evindarkece+, Kuzunaz, meltem2327, sumeyrat+, tiryak+
dünyanın en güzel ANNE adayları hepiniz iyisiniz dimi kızlarrra.s.

Allah akbul etsin canım ben malesef okuyamıyorum dükkanda oldugum için okudugum zamanda türkçeden okuyabılıyorum arapça bilmiyorum

vaayy güzeldii yiiyiz canımm sende iyisinn dimii.. :)

hehe :teytey: :teytey: :teytey:

:Saruboceq:
Allah akbul etsin canım ben malesef okuyamıyorum dükkanda oldugum için okudugum zamanda türkçeden okuyabılıyorum arapça bilmiyorum

olsuncanım niyet ettikten sonra temiz kalple okuduktan sonra rabbim kabul eder inşallah hepimizin duasını amiiiinnnn

benim aklıma gelmemişti hiç etkileyebileceği arkadaşım söyledi az önce içime kurt düştü

Tiryakcım o yaptığın spora göre değişiyo,benim doktorum bol bol yürüyüş yap diyo hergün 1 saat mutlaka yürü diyo.ben daha önce yüzmeye gidiyodum ama çocuk düşününce bıraktım çünkü toplu havuzlar mikropik olabiliyo ne kadar klorlasalar da.
sen ne yapıyosun spor olarak?

:QUOTE=evindarkece;10177042]vaayy güzeldii yiiyiz canımm sende iyisinn dimii.. :)[/QUOTE]

çok şükür canım çok iyiyim sağlıklıyım mutluyum aşığım bebişimizde gelirse tam olucak inşallaaahhh :Saruboceq:

aletlerle çalışıyoruz canım fitness gb kafam karıştı napsam acabaCADIARZU:uhm:

:QUOTE=evindarkece;10177042]vaayy güzeldii yiiyiz canımm sende iyisinn dimii.. :)

çok şükür canım çok iyiyim sağlıklıyım mutluyum aşığım bebişimizde gelirse tam olucak inşallaaahhh :Saruboceq:[/QUOTE]

inşaallah canım Rabbim hepimize tez zamande bebişlerimizi kucağımıza almayı nasib etsinnn

arkadaşlar pko lular için yeni bir isim koyuyorum tammamı incili kadınlar bizim adımız incili kadınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…