Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bu hafta benim için en kıymetli hafta, bugün itibariyle yumurtlama dönemime girmiş bulunmaktayım :)))
geçen haftadan beri eşime bol bol fındık, fıstık, ceviz keçiboynuzu pekmezi yediriyorum
Rabbim inşaallah bu ay nasib eder hepimize hamiş kalmayı,sağlıkla hayırşısıyla ağustosta bebeklerimizi kucağımıza almayııı
amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn

günaydın herkese kıslar ben iki büklümüm karnım ağrıyor yanarak hemde bugün 4. günüm ama hala çok ağrıyor

aminnn canımm
tiryakcım sen eşine keçiboynuzu kürü yapıcaktın başladın di mi??bu kür çok etkili ben de eşime 2 aydır yapıyorum bu ay da aşılama var bakalım sipemigrem testi nasıl çıkacak.

canım keçiboynuzu kürüne başlamıştım ama içmiyo malesef iki gün zor içirdim
söylemiştim bu ay acayip bi kendine güven var bu ay bebeğimiz olcak sen hamile kalcaksın diyo bende o yüzden bu ay fazla ısrar etmedim ama bi hamile kalamazsam sürahiyle içircem keöibounuzu suyunu :))) sizin sonuçlar da güzel çıkar inşaallahh

kuzucum Rabbim ağrılarını dindirsin inşaallahh.acil şifalar versin önce sana sonra tüm hastalara

bu halimle hepinize dua ediyorum inşallah bu ay hepiniz hamile kalırsınız rabbim sen yardım et sen nasip et yarabbim bu umutlar ne olur sevince dönüşsün

tiryakcığım böle sancılar çekerken hep aklıma ağır hastalar geliyor her gün ağrılar çekenler var ağrılarından kurtulmak için ölmek isteyenler bile var alahım sana binlerce şükürler olsun diyorum onlara şifa versin rabbim şafi adı hürmetine bütün hastalara şifa versin rabbim bizlere sevdiklerimize yakınlarımıza dermansız dertler hastalıklar vermesin rabbim

alpy+, evindarkece+, tiryak+

hoşgeldiniz kıslar
hoş buldum cnaım nasılsın?
günaydın herkese kıslar ben iki büklümüm karnım ağrıyor yanarak hemde bugün 4. günüm ama hala çok ağrıyor
çok geçmiş olsun ablaa ben bilirim o ağrıyı kaç gündür çekiyorumm zatennn.

bu halimle hepinize dua ediyorum inşallah bu ay hepiniz hamile kalırsınız rabbim sen yardım et sen nasip et yarabbim bu umutlar ne olur sevince dönüşsün
aminn inşş sanadaa ablaa kendini unutmaa.

evinciğim sen hala adet olmadın dimi allah allah ne hale getirmiş o ilaç seni ya

aminnnnn canımm benimmmmm,
kuzucummm bu ay aşılama yaptıracak çok var önümüzdeki ay hamiş haberleri patır patır gelecekk :)))

aminn inşş sanadaa ablaa kendini unutmaa.

kendimi unutmuyorum canım ama bu ay değil öbür aya saklıyorum umutlarımı bu ay bekliyorum biliyorsunuz bu ay rahim filmi filan derken ama rabbim büyüktür onun hikmeti bu belli olmaz tatlım

aminnnnn canımm benimmmmm,
kuzucummm bu ay aşılama yaptıracak çok var önümüzdeki ay hamiş haberleri patır patır gelecekk :)))

inşallah canım inşallah sen adet olmak için farlutala başladın dimi monodox u da içmeye başladınmı birde adetinin 5. günü adaçayı yağı koy istersen alttan canım hakiki zeytin yağına batır birde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…