Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayırlısı canım işte zamanı var ve bizler bir an önce olsun istiyoruz sabredemiyoruz ben bile bir an önce hamile kalayım ve hemen dogurayım kucagıma alayım diyorum.eşime diyorumki ömrümüz çocuk yapmaklamı geçecek ....bilemiyoruz.:umursamaz:

canım öle deme allahım seni bir sınavdan geçiriyor zor çok zor ben belki normal hayatıma devam ediyor olamazdım bile allaha büyük sözüm olmasın gerçi rabbim insanlara kaldıramayacağı yükü vermesin hiç bir zaman ama bu senin sınavındı çok zor ama meleğin çok güzel bir yerde şu an dua etki o bir günahsız rabbim emanetini yanına aldı ve o melek sanada şefaatçi olacak inşallah

neşeyi anlayabiliyorum onun için Rabbimden sabır diliyorum.hep de şükradiyorum zaten.vardr bi hayır diyorum hep ama aklıma gelice de üzülüyorum işte.neşenin dediği gibi zamanı var ve bizim çok büyük sabır dilememiz lazım bende onun gibi neşenin gibi hemen hamile kalmak istiyorum ama işte.zaman sabır lazım herşey Rabbimizin elinde.

kıslar bem çıkıyorum akşam gelemem sanırım çünki evde olmıcam teyzemlerde kalırım kendinize iyi bakın iyi akşamlar

merhabalar herkese arkadaşlar kendimden bahsetmeden önce şunları söylemek istiyorum sizlere burası öyle bir topik olsun istiyorum ki önce herkes kendinden bahsetsin ve hamile kalamamak için sebebi neyse onu yazsın yaşadığı tedavileri vs yazsın ve başta ben olmak üzere (yaşadıklarımdan ve paylaştıklarımdan edindiğim tecrübeyle) herkese yardımcı olalım istiyorum herkes kesin kararlı olsun ve dualarımızı ve inancımızı katarak bitkisel kürler uygulayarak bir çok kişinin hamile kalacağına inanıyorum ben herkese elimden geldiğince tek tek cevap vermeye kararlıyım aynı zamanda sizlerden de destek alabileceğimi umuyorum burası çok samimi bir topik olacak diye düşünüyorum ve bir çok kişi hamile kalacak ama önce şuna inanmalıyız herşey allahtan, sebepsiz infertilite olanları düşünün neden neden neden sebebi belli değil ama hamile kalamıyor örneğin tüp bebeği düşünün yumurtalar toplanıyor spermler toplanıyor cam tüplerde döllendiriliyor ve embriyolar oluşuyor rahme transver ediliyor birde bakıyorsunuz tutmamış neden neden dr lar %60 diyorlar %100 demiyorlar tüp bebeğe o %100 lük pay işte rabbimize ait o izin vermediği ve istemediği sürece hiç bişi olmaz bu yüzden önce arkadaşlar rabbimizden ümit etmeliyiz inanmalı ve istemeliyiz karamsarlığa kapılmamamlıyız yani nasıl söylesem biliyorsunuz ki rabbimizin mucizeleri çok karamsarlığa kapılırsak bunu hiçe saymış oluruz hemde negatifliği çağırmış oluruz ümitli olacağız ki rabbimizden ümit etmek onun çok hoşuna gidecektir ve ben size yemin ederim en olmayacak şeyleri bile inanarak istediğimde bana nasip etti rabbim o yüzden ilk kuralımız inanmak olsun ümit etmek karamsar olmamak olsun ve hayal kırıklığına uğramamak içinde sloganımız yeni aylara yeni umut yetiştiriyoruz olsun tammamı kızlar ilk kuralımız bunlar biraz sonra kendimi anlatacağım size ama öncesinde bişi anlatmak istiyorum kısaca (bir gün hz. musa sahabelerine vaaz verirken yandaşlarından biri daha doğrusu karı koca çıkıp soruyorya musa Allah (C.C) ile konuşurmusun bizim bu zmana kadar çocuğumuz olmadı Allah (C.C) e sorarmısın bizim çocuğumuz olacak mı neyse kısacası Musa konuşuyor soruyor Allah (C.C) diyorki ya Musa söle onlara hiç bir zaman döl tutmayacaklar ve Musa bunu çifte anlatıyor boyunları bükük kabul edip dönüyorlar aradan 5 yıl kadar geçiyor yine böyle bir toplantıda Musa bir bakıyor bu çift yanlarında 4 yaşlarında bir çocukla toplantıda vs. sonra Musa Allah (C.C) ile konuşuyor yarabbi hani sen bana bu çift hiç bir zaman döl tutmayacak demiştin ama onların çocuğu olmuş diyor Allah (C.C) de diyorki evet ya Musa ben sana öle dedim gerçektende onlarında alın yazısında bir evlat sahibi olmak yoktu ama onlar buna rağmen bunu bile bile benden ümitlerini kesmediler isyan etmediler dua ettiler bende verdim diyor) sonuç itibari ile arkadaşlar bunun gibi bir çok hikaye var belki gerçekde değildir rivavettir ama sonuç olarak anlatılmak istenen şey aynı inanmak rabbimizden istemek ondan ümit etmek ve dua çok önemli bu uğurda elimizden geldiği kadar dua edelim, bu anlamda hepimizin sorunu farklı olacağı için uygulayacağımız kürler farklı olabilir ama edeceğimiz dualar aynı olacak en başta tesbihlerimiz olacak ya şafi - ya musavir -ya halik - ya bari ve ya mucib bunların anlamlarınıda yazacağım size

merhaba benide listene eklemeyi unutma oldumu inşallah rabbim hepimizin hakkında hayırlısın verir görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler demi

sağol canım güzel dileklerin için ama bir yere bırakmam sizlere ve desteğinize çok ihtiyacım var tablo yapacağım ve sizleride ekleyeceğim problemlerinizi yazın uygulayacağımız kürleri sıraya koyalım bişiler yapalım olurmu yazın lütfen arkadaşım yani bebek isteyipte olmuyorsa sorununuz varsa

merhaba Kuzunaz benide listene eklemeyi unutma emi benimde yumurtalıklarım tıkalı haklısın her şey dua ile yüce rabbim ne dilerse o olur ama dayanmak çok zor en kısa zamanda hepimizin dileği gerçekleşir umarım

canım öle deme allahım seni bir sınavdan geçiriyor zor çok zor ben belki normal hayatıma devam ediyor olamazdım bile allaha büyük sözüm olmasın gerçi rabbim insanlara kaldıramayacağı yükü vermesin hiç bir zaman ama bu senin sınavındı çok zor ama meleğin çok güzel bir yerde şu an dua etki o bir günahsız rabbim emanetini yanına aldı ve o melek sanada şefaatçi olacak inşallah
benim diger dünyada güzeller güzeli kızım bekliyor kuzunazcım.allahım hakkımızda hayırlısını versin.tabiki kızım benim şefaatçimdir inşallah.ama içimde degişik bir duygu varçocugum yakında olacak sanki yakında size ben hamileyim diyecegim gibi geliyor .sanki artık eşim ve ben üzülmeyecegiz sanki mutluluga yaklaşıyoruz.bebegimize yaklaşıyoruz.allahım herkese ve bana annelik duygusunu eşlerimizede babalıgı yaşatır inşallah.....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar ibrahim saraçoğlunun sitesinde satılan pko lular için olan kürü alıpta kullanan varsa ne olur paylaşalım deneyimlerimizi ona göre almak istiyorum.sogan kürüyle beraber kullanılıyormuş 1 ay kullanım yeterliymiş

schatze-32 canım eşinde problem var herhalde niye acaba tüp bebek olmadıki ben ilk çocugum 1. aşılamada olmuştu .vefat ettikten 40 gün sonra tedaviye başladık sonra temmuzda yine aşılama yaptık olmadı ama ben sıkıntı ettigim için tutmadı diye düşünüyorum.sonra ekimde yine aşılamayaptık hamileydim 1 aylık düşük yaptım.şimdi yeniden son aşılamayı deneyecez bayramdan sonra adet olunca başlayacaz ama olmazsa 15 tatilden sonra tüp bebege gidecez aslında tüp bebekten ümitliydim ama seni duyuncada biraz ümitsizlendim ama hayırlısı allahım sana şu güzel annelik duygusunu yaşatsın ayşe yede kuzunazada anneligi yaşatsın canım

aslında doktorum 6 ya kadar aşılama yapıyoruz dedi ama ben son 3. aşılamamı deneyip sonra tüp bebege geçmek istiyorum.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ayağımı sürtüyorum peşimden gelinnn... artık 2. çizgim varla yok arası değil bariiz 2. çizgiyi gördüm.. ama çok sevinemiyorum açıkcası bir yanım sevinçli bir yanım tedirgin.. doktorum hamilesin diyene kadar rahatlayamacağım..

ekteki fotodaki gibi bugünkü testim bakar mısınız..

canım hayırlı uğurlu olsun
Rabbim inşaaaalllaaah sağsağlim kucağına almayı cennet kokusunu içine almayı nasip etsin inşaaaallllaaaaah :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

senin sorun sadece pko mu canım bir de folbiol kullanıyormuşun vitamin hapımı acaba canım yavruceylan

yavruceylan hoşgeldin canım nasılsın neler yapıyorsun

Ne yapayım canım yazılanları okuyup seviniyorum
Kusura bakma geç cevap verdiğim için
Nette bazı sıkıntılar var burada
Ama zafer benimdir.
İki saat uğraştım ve başardım kkya girmeyiiii
Sen neler yapıyorsun canım??

senin sorun sadece pko mu canım bir de folbiol kullanıyormuşun vitamin hapımı acaba canım yavruceylan

Ne yapayım canım yazılanları okuyup seviniyorum
Kusura bakma geç cevap verdiğim için
Nette bazı sıkıntılar var burada
Ama zafer benimdir.
İki saat uğraştım ve başardım kkya girmeyiiii
Sen neler yapıyorsun canım??

bizde ne yapalımki işte bizde yazıları okuyoruz acaba bende bu mutlulugu yaşayacakmıyım diye düşünüyorum canım

neşecim pko olup olmadığı belli bile değil
yani sadece usg de görünüm var
bi de çok az göğüs kenarında bir iki tane ser tüyler var
ama o annemde de var
Hormonlar hafif şekilde dengesiz
ama sınırlar içerisinde o da.
her ay adet pluyorum düzenli şekilde
Aslında bebek fikrinden önce tıkır tıkırdı saat gibi
bunlar pkoysa ewwet pkoluyum
Değilse pko değilim
üç drun üçüde farklı şeyler söyledi bana
canım folbiol içerisinde folikasit bulunduran bir ilaç.
bebeklerin sinir sistemi oluşumu için çok önemli
Çünkü ilk üç ay omular oluşur
folikte buna yardımcı olkur.
aslında bunu biz yiyeceklerden alıyoruz
ama pek yettiği söylenemez yani vucutta depolanmış olması lazım
O yüzden canım drlar gebelikten en az 3 ay önce vücutta bu folikasiti depolamaya çalışıyorlar

canım samanyolu tv de kırık kalpler var daha yeni seyrediyorum.küçük bir kız gelip ben senin yarım kalan duanım diyor.acaba bizimde yarım kalan birşeyler mi var .diyorum rüyama girseler şu hayatta neler yapmam gerektigini söyleseler ileriki hayatta sevineceksin deseler keşke

bizde ne yapalımki işte bizde yazıları okuyoruz acaba bende bu mutlulugu yaşayacakmıyım diye düşünüyorum canım

İnşaaaalllaaaah canım
yaşayacağız. :Saruboceq: :Saruboceq:
Çünkü bu yönde dua ediyoruz değil mi???
Rabbim kabul etmeyeceği duayı kuluna söyletmezmiş bile....
O yüzden dua etmeli her fırsatta, istemeli
Ama doğru dua etmek daha önemli bence...
Çünkü evlat evlat diye tututurursak o evlet yarın öbür gün bizi keserse (ki haberler de okuyoruz) ne olacak???
O yüzden herşeyi hayırlısıyla isteme çok önemliii.....
İnşalllaaaaah Rabbim bize de o günleri gösterecek
gerçi ben bu ay kırmızı kutuyu açıcam gibi ama.....
Hayırlısı hakkımızdan artık :1no2:

neşecim pko olup olmadığı belli bile değil
yani sadece usg de görünüm var
bi de çok az göğüs kenarında bir iki tane ser tüyler var
ama o annemde de var
Hormonlar hafif şekilde dengesiz
ama sınırlar içerisinde o da.
her ay adet pluyorum düzenli şekilde
Aslında bebek fikrinden önce tıkır tıkırdı saat gibi
bunlar pkoysa ewwet pkoluyum
Değilse pko değilim
üç drun üçüde farklı şeyler söyledi bana
canım folbiol içerisinde folikasit bulunduran bir ilaç.
bebeklerin sinir sistemi oluşumu için çok önemli
Çünkü ilk üç ay omular oluşur
folikte buna yardımcı olkur.
aslında bunu biz yiyeceklerden alıyoruz
ama pek yettiği söylenemez yani vucutta depolanmış olması lazım
O yüzden canım drlar gebelikten en az 3 ay önce vücutta bu folikasiti depolamaya çalışıyorlar
canım bende kullanıyordum folic asit içinde 90 tane var 3 aylık için ben tedavi esnasında kullandım aşılama yapıldı ama ne oldu tuttu ama düştü.ben ilk çocugumda hiç kullanmadım ama saglıklıda bir bebekti.tabi kullanmak daha iyi canım.sadece kan hapı vermişti hamileyken..düşük yaptıktan sonrada kullanmıyorum dolapta öylece duruyor.

canım bende kullanıyordum folic asit içinde 90 tane var 3 aylık için ben tedavi esnasında kullandım aşılama yapıldı ama ne oldu tuttu ama düştü.ben ilk çocugumda hiç kullanmadım ama saglıklıda bir bebekti.tabi kullanmak daha iyi canım.sadece kan hapı vermişti hamileyken..düşük yaptıktan sonrada kullanmıyorum dolapta öylece duruyor.

Ben de zman zaman senin dediğin gibi amaaaan millet folikle mi hamile kaldı diyorum amapek de eskiler gibi sağlıklı beslendiğimiz söylenemez değil mi???
Faydası olmasa vermezler heralde
Gerçi şifa Rabbimden
Canım ben kaçmak zorundayım
Kendine iyi bak
Çokkkk öptüüüüüm
opuyorumnanaktan

X