Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım kahraman maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz 100 bin nüfusu var il olmaya aday ama olamadı.sabah kalktım baktım ateşi 39 du sirkeli suyla sildim hemen hastaneye götürdük serum taktılar akşam çıktık sabah çocuk doktoruna götürdük. baktı biraz ateşi var servise giriş yaptırın dedi zaten canım yavrum altında bir bez üstünde atletle yattı. uyuyordu sürekli 1 gün serviste yattık ertesi günü hala ilaçlara ragmen ateşi düşmeyince ben dedim malatyaya götürelim.akşam ambulansla giderken bir yandanda agzından oksijeni çıkarmayın dediler ama giderken kendi kendine müzik söylerdi ben daha küçük bebekkene haydi diye bir çizgi film müzigi vardı söyleye söyleye ögretmiştim sürekli kendi kendine söylerdi işte ambulanstada iyiydi neyse akşam malatyaya indik .işte kan tahlili tetkikler felan derken servise yatış yaptık 3 gün serviste yattık ama yinede ateşi ilaçlara ragmen düşmedi.pamukla koltuk altı vücudunu silsemde banyoda yaptırsamda düşüremedim olmadı senağlamasenağlamasenağlamadüşmedi nerde hata yaptık anlamadımsenağlamasonra profösör yeniden kontrol etti ve yogun bakıma alın dedi üstünde atleti vardı altında sarı pijamasının altı vardı anasın rengini bile unutmazsın kendi ellerimle koydum yogun bakıma canım kolay degil keşke benide alsaydı birlikte gitseydiksenağlamakalbini makineye bagladılar burnundan midesine inen hortum vardı .agzındanda cigerine inen bir hortum vardı serum yeri aradılar ayagına taktılar bi gittim ondan tıkanmış diger ayagına takmışlar bi gittim can damarının oraya takmışlar 5 gün yogun bakımda kaldı.ölmeden 5-6 saat önce girdim yogun bakıma can damarına takılı serum bile tıkanıyordu.makinesi sürekli ötüyordu.burnunda kan lekesi vardı onu bile silemedim. dedim hemşireye altını temizlemeyi özledim megersemki son temizleyişimmiş onuda yaptım temizledim.senağlamasenağlamasenağlamasonra kaybettik dediler eşim bir yere yıgıldı ben bir yere...senağlamaiçeriye aldılar baglamışlar elini ayagını çenesini koymuşlar kefene....yüzü bembeyaz dudakları mosmor..senağlamaben anneligi zeynebimle tatmıştım..evimizin biricik gülüydü gitti artık gelmez...sebep sadece zatüre cigerleri iltihaplanmış ilaçlar bile yanıt vermiyor dediler.hiç ölecegi aklımın ucundan bile geçmezdi ama öldü işte bir dah hiç gelmeyecek ben artık kendimi kaybettim o kadar mutsuzumki çocugumun herşeyini gördüm morga kordular onuda gördüm topraga gömmeden yıkadılar kefene sardılar okuda gördüm ama gitti.senağlamasizide üzdüm kusura bakmayın.ben hayatta çok yoruldum tedavi görürken bile ignelere bile artık dayanamıyorum.kimbilir önümüzde neler bekliyor.ben sadece rabbimden tek istegim zeynebimi istiyorumsenağlamasenağlamasenağlama

canım keşke sormasaydım hiç o soruyu seni üzdüm valla bende çok züüldüm bu yüzden affet , allah sana sabır versin ki veriyorda ister istemez çok zor biliyorum ama sen o zorluğu yaşıyorsun biz sadece biliyoruz allah kimsenin başına vermesin canım kimsenin ne yapıcaksın ki takdiri ilahi işte yarabbim geride kalanlara ömür versin dediğin gibi elinden geleni yapmışsın ama olmamış rabbim almış emanetini demekki öyle istedi onu o hallerde görmekte çok acıdır işte ama en güzeli bütün bunlardan sonra isyan etmiyorsun allahtandır diyorsun ne güzel hiçbirimiz bu dünyada kalıcı değiliz bizlerde öleceğiz adamın biri 500 sene yaşamış sormuşlar ne yaşadın hiç bişi demiş bir kapıdan girdim bir kapıdan çıktım sonunda ölüm var 1000 senede yaşasan anlamsız ama bak yavrun günahsız gitmiş ne güzel bizim günahsız olmamız mümkün değil ya peygamber olmak gerekir yada bebek o yüzden en azından bunun la avun yani o hallerde seumlarla iğnelerle gördün yavrunu ama o hiç acı çekmedi bence günahsız bir yavruya rabbim acı çektirmez üzülme sen tamammı

canım bu geçen seferkine göre ilaçlarıyla birlikte 1.000 i bulur belki de geçer.aşılamadan ziyade ilaçlar pahalı.

evet ilaçlar hariç aşılaman ne kadar bak maddi olarak imkanın çok yoksa ilaçları temin edebilirsin yarım kalanlardan ne kullanıcaksın puregon mu ve kaçlık günde kaç doz vurulacaksın filan bunları öğren şimdiden adet olana kadar ilaçlarını bul istersen

canım kahraman maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz 100 bin nüfusu var il olmaya aday ama olamadı.sabah kalktım baktım ateşi 39 du sirkeli suyla sildim hemen hastaneye götürdük serum taktılar akşam çıktık sabah çocuk doktoruna götürdük. baktı biraz ateşi var servise giriş yaptırın dedi zaten canım yavrum altında bir bez üstünde atletle yattı. uyuyordu sürekli 1 gün serviste yattık ertesi günü hala ilaçlara ragmen ateşi düşmeyince ben dedim malatyaya götürelim.akşam ambulansla giderken bir yandanda agzından oksijeni çıkarmayın dediler ama giderken kendi kendine müzik söylerdi ben daha küçük bebekkene haydi diye bir çizgi film müzigi vardı söyleye söyleye ögretmiştim sürekli kendi kendine söylerdi işte ambulanstada iyiydi neyse akşam malatyaya indik .işte kan tahlili tetkikler felan derken servise yatış yaptık 3 gün serviste yattık ama yinede ateşi ilaçlara ragmen düşmedi.pamukla koltuk altı vücudunu silsemde banyoda yaptırsamda düşüremedim olmadı senağlamasenağlamasenağlamadüşmedi nerde hata yaptık anlamadımsenağlamasonra profösör yeniden kontrol etti ve yogun bakıma alın dedi üstünde atleti vardı altında sarı pijamasının altı vardı anasın rengini bile unutmazsın kendi ellerimle koydum yogun bakıma canım kolay degil keşke benide alsaydı birlikte gitseydiksenağlamakalbini makineye bagladılar burnundan midesine inen hortum vardı .agzındanda cigerine inen bir hortum vardı serum yeri aradılar ayagına taktılar bi gittim ondan tıkanmış diger ayagına takmışlar bi gittim can damarının oraya takmışlar 5 gün yogun bakımda kaldı.ölmeden 5-6 saat önce girdim yogun bakıma can damarına takılı serum bile tıkanıyordu.makinesi sürekli ötüyordu.burnunda kan lekesi vardı onu bile silemedim. dedim hemşireye altını temizlemeyi özledim megersemki son temizleyişimmiş onuda yaptım temizledim.senağlamasenağlamasenağlamasonra kaybettik dediler eşim bir yere yıgıldı ben bir yere...senağlamaiçeriye aldılar baglamışlar elini ayagını çenesini koymuşlar kefene....yüzü bembeyaz dudakları mosmor..senağlamaben anneligi zeynebimle tatmıştım..evimizin biricik gülüydü gitti artık gelmez...sebep sadece zatüre cigerleri iltihaplanmış ilaçlar bile yanıt vermiyor dediler.hiç ölecegi aklımın ucundan bile geçmezdi ama öldü işte bir dah hiç gelmeyecek ben artık kendimi kaybettim o kadar mutsuzumki çocugumun herşeyini gördüm morga kordular onuda gördüm topraga gömmeden yıkadılar kefene sardılar okuda gördüm ama gitti.senağlamasizide üzdüm kusura bakmayın.ben hayatta çok yoruldum tedavi görürken bile ignelere bile artık dayanamıyorum.kimbilir önümüzde neler bekliyor.ben sadece rabbimden tek istegim zeynebimi istiyorumsenağlamasenağlamasenağlama
ay canım nekadar üzüldüğümü anlatamam yaaa bi anda okurken bende ağlamaya başladım. allah sabır versin sana kim bilir bunları yazarken sen ne yapmışsındır.senağlamasenağlamasenağlamagerçekten çok kötü oldumm..

alpy ciğim ne ilaç kullanacağın belli mi bir arkadaş varda 450 ünite puregon var elinde bu ilaçlar açıldıktan sonra 28 gün içinde tüketilmeli açılalı 4 - 5 gün olmuş sana uygun fiyata verir eğer ben tedavi olsaydım bu ay ben alıcaktım canım ama ben birdahaki aya kalınca alamıyorum maalesef istersen sen faydalanabilirsin

alpy ciğim ne ilaç kullanacağın belli mi bir arkadaş varda 450 ünite puregon var elinde bu ilaçlar açıldıktan sonra 28 gün içinde tüketilmeli açılalı 4 - 5 gün olmuş sana uygun fiyata verir eğer ben tedavi olsaydım bu ay ben alıcaktım canım ama ben birdahaki aya kalınca alamıyorum maalesef istersen sen faydalanabilirsin

canım benim puregon 600 ünite dedi.ama ben şu an için karşılayabilecek durumdayım belki daha çok ihtiyacı olan olursa onlar alsın.İnş ben de hamile kalırsam ücretsiz veririm kalan ilaçlarımı önce bu topicde duyururum ne kadar güzel olur!innşşşş:Saruboceq:

kuzucum senin aşılaman bu ay değilmiydi ya yanlış hatırlıyorum demek ki!sana hangi ilacı vercek acaba belli mi canım?

kuzucum senin aşılaman bu ay değilmiydi ya yanlış hatırlıyorum demek ki!sana hangi ilacı vercek acaba belli mi canım?

bu ay olacaktı ama ben erteledim çünki bu ay rahim filmi çekileceğim 23 kasımda 11 aralıkta filanda yeni adetimi olurum çünki cyclo progynovaya başladım dün inşallah hayırlı olur

neşecim Allah sana sabır dayanma gücü versin cok üzüldüm mafoldumbensenağlama canım rabbım bebeğini sana tekrardan göndersin en kısa zamanda inşallah

oo ayşecim hoşgeldin kıslar ya ben çok hasta oluyorum pedim yetmedi artık sabah 1 tane koymuştum şimdi yine değiştirmem lazım gidip alayım marketten beni bekleyin anacığımm

evet canım doğru çatlama iğnesi hcg içerir ve sonucu yüksek çıkartabilir mesela bak derya yani adalex çatlama iğnesinden sonra aşılama oldu ondan sonra test yapıyordu hep çift çizgi çıkıyordu ama hergün daha belirginleşiyordu çizgi hani çatlama iğnesi etkiler birde kan testi yaptırsanda sonuç 10 dan yüksek çıkarsa birde o zman yanılırsa çok kötü olur ki bir arkadaşım öle olmuştu sonuç 108 filan çıkmıştı sanırım sonra yükselmedi dr kimyasal gebelik demiş yani çatlama iğnesinden kaynaklanan bişi di bence acele etme derim ama işte uçak olayı avr diyorsun ama herşey kısmet ayşecim alalh düşük müşük yapmak gibi bişi göstermesin sana tabi ama yani allahtan herşey nasip sen tedbirini alda uçak olayında işini riske atma otobüsle git o zmana

günaydın demek için geç kaldım dimi hanımlar ...
o zaman merabalar diyim...
kuzucum çok haklısın değerim yükssek çıkarsa sevinirim sonrada hayal kırıklığına uğrarım
biletlerde alındı iptal ettirirsek paramız yanar
ben Allah büyüktür diyip gideyim adet olmazsam malatyada test yaparım dönüşü otobüsle yaparım

kızlar ya neşenin kızının ölümüyle ilgili yazısını okudum kötü oldum
Allahh çokk sabır verisn o günlere döndüm bende
ama ben onu kefenli yada gömülürken görmedim beni götürmediler çünkü buna dayanamazdım

günaydın demek için geç kaldım dimi hanımlar ...
o zaman merabalar diyim...
kuzucum çok haklısın değerim yükssek çıkarsa sevinirim sonrada hayal kırıklığına uğrarım
biletlerde alındı iptal ettirirsek paramız yanar
ben Allah büyüktür diyip gideyim adet olmazsam malatyada test yaparım dönüşü otobüsle yaparım

ayşecim tekrar hoşgeldin ama ben yemeğe çıkıyorum gelince görüşürüz

kızlar merhaba nasılsınız dün veda etmeden çıkmak zorunda kaldım kayınvalidemler geldi akşam kendi annemler filan derken giremedim eltimin kızı ilk defa bizde kaldı ve eşimle benim aramızda uyudu çok güzel bi duyguydu neyse kayınvalidemleri yolcu ettim gittiler önceki sayfaları okuyayım derken baya zaman geçmiş nasılsınız bakalım

çok üzüldüm canım ama ama rabbim daha çok seviyormuş zeynebi yanına almış rabbim size sabrnı versin canım herşey insanlar için acı tatlı herşey bizim için bizde misafiriz bu handa geldik gidicez bir gün yavrunla cennette sonsuza kadar birlikte olucaksın inşallah canım

:emir_bebek:
kızlar merhaba nasılsınız dün veda etmeden çıkmak zorunda kaldım kayınvalidemler geldi akşam kendi annemler filan derken giremedim eltimin kızı ilk defa bizde kaldı ve eşimle benim aramızda uyudu çok güzel bi duyguydu neyse kayınvalidemleri yolcu ettim gittiler önceki sayfaları okuyayım derken baya zaman geçmiş nasılsınız bakalım

hosgeldin canım birgün inşallahkendi cocuklarımızı yatırırız yanımızda

ayşecim tekrar hoşgeldin ama ben yemeğe çıkıyorum gelince görüşürüz

hoşbulduk cnm ama şimdide ben çıkmak zorundayım
alışverişe çıkıcam annemle bi etek alıcam kendime bide kayın valideme yani teyzeme hediye
alıcam sonrada annemlere giderim belki giremem akşam girerim ama
gelince hatırlatın hamilelik hikayeme devam edeyim

kıslaaar ben geldimmm,
3 kişi kaldıkkk demek
haydiin biraz hareket yapalımmm kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

X