Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Bu arada Neşecim,
Bebiş için hakkımızdan hayırlısı demeyi unutma canım benim.
ılaca da bağlama hiç bir şeyi.
Kaderde ne varsa onu görürüz değil mi???

Bu arada Neşecim,
Bebiş için hakkımızdan hayırlısı demeyi unutma canım benim.
İlaca da bağlama hiç bir şeyi.
Kaderde ne varsa onu görürüz değil mi???

tabiiki hakkımızda hayırlı evlat versin rabbim inşallah dedigin gibi bi bakarsın kendiliginden gelir evlatlarımız

Yanlış anlama beni ama
Bebişin inşaaalaaaah şefaatçin olacak canım benim
bak bu bile nassıl güzel bir umut
Bir de beni düşün böyle bir umudum bile yok
Bir bebişim olup olmayacağını da ancak Rabbim bilir
dualara devam

23 ekimde adet olmuşun kırmızı kutu derken yine olacakmısın

Neşecim 26 ekim olması lazım kukuzcum yanlış girmiş
ewet 24 Kasım da olmam gerekiyor adet
Ama keşke bebiş olsa da olmasam ama hiiiiç belirti yok
büyük ihtimalle adet olacağım (kırmızı kutu açmak)

kuzunazcım ayşecim nerdesiniz kızımın resmini bıraktık .teşekkür ediyorum kuzunaz

hhhhıııı hıııhhhh teşekkür ettim eşime oldu işte kızım arkadaşlar

tebrik edderim canım inşallah hamilesindir bende bir halay çekeyim senin için:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::CüvCüv:

Bu arada resimmiscimmm canımm çok sevindimm
al bu da benim halayy :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

sağolun arkadaşlar..

gitmez inşallah bitanem bidaha çekeriz yarın bol bol nezaman gider gelirsin bende o saatte gireyim sevicini paylaşmak isterimalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

inşallah canım inşallah.. canım randevum 11 de öğleden sonra gelirim..

canım benim tebrik ederim inşallah allah tamamına erdirir.bizim için de dua et.tedavi görüyormuydun acaba.yani aşılama felanmı oldun

canımm sağol.. amin inşallah..

sağol canım inşallah güzel haberle gelirim tedirginim kötü bişey çıkacak diye..

evet süt sarmısak ı çok yapmadım 2 sebebi var 1. si süt fazla gaz yapıyodu bende..2. side malum sarmısağın kokuyo olasından rahatsızlık duydum.. bu sebeplerden 1 hafta falan ancak yaptım..

canım benim sağol.. amin inşallah..

resimimis arkadaşım ben süt ve sarmısagı araştırdım zaten 7 günden fazla kullanmayın yazıyor.faydasına gelince -ödem.parazit yani bebek yapmayla alakası yok tadına gelince igrenç birşey oldugunu düşünüyorum

canım benim gerçekten çok güzel bi kızın varmışş. allah sabır versin diyorum şefaatcin olsun canımm. o artık allahın bir meleği o yüzden hiç üzülmee.

inşallah şefaatçimiz olur canım.zaten kızım melek gibiydi ablası şimdi dahaaaa güzel melek olup rabbime uçtu gitti.şimbi rabbimden tek bir istegim var hayırlısından bir kız evlat istiyorum.adını yeniden koymak istiyorum.bir an önce tedaviye başlayıp çocugumu kucagıma almak istiyorum.o zaman sıkıntım dinecek ve dünyanın en mutlu neşesi ben olacagım

arkadaşlar resmin üstüne tıkladıgınızda daha büyük ve net görünüyor

şimdilik çıkıyorum arkadaşlar akşam yeniden açarım.hepinize mutlu ve umutlu günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…