Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpy aymes hoşgeldiniz alpy adet oldunmu canım sen

Hoşbuldum canım,

ben hala farlutalı içiyorum bitmedi.Ayrıca az önce doktorum aradı simir testimin sonucunu söyledi iltihap varmış.monodox diye bir ilaç verdi hem eşin hem de sen kullan dedi ayrıca adetin 3.günü hastaneye gel bayram bile olsa gel dedi(kist falan var mı diye bakıcaklar)PUREGON 600 al dedi adetin 3.gününde vurulmaya başlıcakmışım sonra da aşılama.
yani kıslarr ben yeni tedavime başlamış bulunuyorummm Rabbim inşş bu tedavim sonunda hayırlı bir evlat nasip ederrrr.
Şu an tedavii olan ya da olamayan ama anne olma özlemiyle tutuşan bütün kardeşlerimi de tez zamanda bebeklerine kavuşturur.
aminnn

Bu arada resimmiscimmm canımm çok sevindimm
al bu da benim halayy :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Hoşbuldum canım,

ben hala farlutalı içiyorum bitmedi.Ayrıca az önce doktorum aradı simir testimin sonucunu söyledi iltihap varmış.monodox diye bir ilaç verdi hem eşin hem de sen kullan dedi ayrıca adetin 3.günü hastaneye gel bayram bile olsa gel dedi(kist falan var mı diye bakıcaklar)PUREGON 600 al dedi adetin 3.gününde vurulmaya başlıcakmışım sonra da aşılama.
yani kıslarr ben yeni tedavime başlamış bulunuyorummm Rabbim inşş bu tedavim sonunda hayırlı bir evlat nasip ederrrr.
Şu an tedavii olan ya da olamayan ama anne olma özlemiyle tutuşan bütün kardeşlerimi de tez zamanda bebeklerine kavuşturur.
aminnn

amin canım en kısa zamanda kavuşursun bebeğine bende bu ay başlıcam tedaviye inşallah şu an biti adetim karar veremiyorum hangi hastaneye gideyim diye herkese güvenemiyorum neler bekliyo onuda bilmiyorum hangi aşamalardan geççez acaba herşeyin hayırlısı rabbim yardımcımız olsunbenneyaptımki

Hoşbuldum canım,

aminnn

hayırlısı olsun inşallah canım.duana bütün içtenliğimle hepimizin adına AMİNNNNNNNN diyorum.

tabiiki duruyor ayşecim hangi bana hangi anne 2 yaşına kadar büyüttügü çocugunun resmini videosunu siler bunu silmeyi eşim bile kesinlikle istemez.hatta bilgisayardaki resimlerini çıkarttırdı büyütüp çerçeve bile yaptırdı canım.şimdi evlat evlattır ama seninki 1 gün yaşamış yeri gelir canım kim bilir altını bile degiştirmedin degilmi ama benim kızım tuvaletini bile yeni ögreniyordu.özledigim zaman açıp videosunu seyrediyorum resmine bakıyorum.:gitme:seni üzmek istemem ama sende annesin ama benim kızımla yaşadıgım çok şey var canım .benim 1 degil 3 tane kızım bile olsa zeynebimin yeri benim ve babası için çoook ayrı canım.bir kızım olsa adını zeynep bıraksam bir nebze içim rahat edecek.eşinin yerinde olsam hiç silmezdim. senin yerinde olsam eşime çoook kızardım.şu an bilgisayar ekranında bile zeynebin resmi var bir tane daha kızım olsa bile bu kızımın resmi ekranda kalacak.dün çok ugraştık ama megabaytı yüksek geliyor ve kabul etmiyor eşim gelince mesaja baksın bakalım olacakmı yoksa msn de resmi var canım.

canım resimlerin boyutunu küçültmek için şunu yapabilirsin o resmi sağ tıklayıp birlikte aç diyeceksin ve paintte açacaksın sonra paintte açılıncada yukarıda dosya kısmından farklı kaydeti seçip kayıt türünü jpeg formatında seçip kaydediceksin yada şöyle yapıp direk burda mesaj yazdığın alana yapıltırabilirsin ImageShack® - Image Hosting burayı tıklayıp açılan sayfada sağda gri yazıyla browse yazıyor yani gözat burayı tıklayıp bilgisayarından resmi seçeceksin sonra start upload yani yüklemeyi başlatacaksın resim yüklenince yeni bir sayfa açılacak orada alttaki forum 1 deki yazının tamamını mesajı yazdığın sayfaya kopyalıyorsun resimde de anlatmaya çalıştım canım bak buradan tamammı

Buarada kızlarrr benim bi arkadaşımın 5 senedir çocuğu olmuyodu 3 kez aşılama denediler olmadı polip vardı.
Tüp bebekle hamile kaldı 5 gün önce doğum yaptı dün konuştummm çok mutluydu.
walla böyle haberler insanın moralini yükseltiyoo,biraz sabretmemiz lazım zamanı gelince Rabbim bize de verecek inşş.

Buarada kızlarrr benim bi arkadaşımın 5 senedir çocuğu olmuyodu 3 kez aşılama denediler olmadı polip vardı.
Tüp bebekle hamile kaldı 5 gün önce doğum yaptı dün konuştummm çok mutluydu.
walla böyle haberler insanın moralini yükseltiyoo,biraz sabretmemiz lazım zamanı gelince Rabbim bize de verecek inşş.

canım öncelikle tedavin hayırlı olsun bu polip nedir ben dün rahim filmi görüntülerini incelerken gördümde bu arada sen aşılamaya başlıyacaksın ya rahim filmin varmı canım benim

merhaba arkadaşlar,
ben de pko'luyum. böğürtlen kökünü nasıl kullanıyorsunuz? ben civan perçemi çayı içtim bir süre ama sebat etmek gerekiyor. kısa süre kullanıp bırakmanın anlamı yok .
bu arada ben altunizadede dr Ertan Özene başladım. hakkında bilgi sahibi olan varsa, paylaşırsanız sevinirim.

evet canım ateş düştügü yeri yakıyor bir yandan bebekler dünyaya gelirken bir yandanda bebekler ölüyor .dünyanın kanunu yaşayasınki herşeyi göresin.üzülmekte sevinmekte herşey bu dünyada insanlar için .benimde öbür dünyam güzel olur .ölen evladın cennet kapısında beklermiş ben annemi almadan cennete girmem dermiş allahu teala dermiş annesini verin. ama bu dünyayı güzel şeylerle geçirmek lazım .bende öbür dünyamda kızımla olurum inşallah

ben de tüp bebek denemesi yaşadım.transferi yapan dr.um bebeklerin artık içinde biz bize düşeni yaptık.tutunup tutunmması Allaha kalmış dediğini hala hatırlıyorum 4tane embriyom yada dr.umun dediği bibi dersem bbeklerim vardı.tutunmuş olsalrdı şimdi doğum yapmış olacaktım arkadaşlar.(kötü oldum bak şimdi):a015::a015::a015:
neşecim Rabim sabır versin ben doğmadan kaybettim onları.msjını görünce kayıtsız kalamadım yazmak istedim.sizlerle paylaşmak istedimmafoldumbenmafoldumben

Resimimis canım tebrik ederim.Yarın sonucunuda alırsın inş. hayırlısıyla...
halaya bende katılayım :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :dance:
Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.

kuzu dikkat ettiysen yaptığın listenin 20 numarasından sonra bir kıpırdanma başladı ama 20 ye kadar olanlarda henüz bi haber çıkmadı :))

canım öncelikle tedavin hayırlı olsun bu polip nedir ben dün rahim filmi görüntülerini incelerken gördümde bu arada sen aşılamaya başlıyacaksın ya rahim filmin varmı canım benim

sağol canımcım
Rahim içi polip, rahim içi tabakanın kalınlaşması ile normalden fazla büyümesiyle meydana gelen, rahim içindeki bir “et parçası” olarak tarif edilebilir.

canım rahim filmini gerekli görmedi doktor.zaten herkese çektirmiyo yani doktorun gerekli görmesi lazım.ben de bişey demedim.ama desemiydim acaba CADIARZU CADIARZU

canım benim tebrik ederim inşallah allah tamamına erdirir.bizim için de dua et.tedavi görüyormuydun acaba.yani aşılama felanmı oldun

canım ben arkadaşların sorununu hatırlayamadığımda listeden bakıyorum sen de öle yapabilirsin resimiste hipotiroidi vardı dr yanlışlıkla hipertiroidi ilacı verip iyice yavaşlatmıştı sonrasındada normal ilacını ayarlayabildi sonra değerleri düştü ve süt sarımsak kürü uyguluyordu nasıl oluyor bilmiyorum ama sanırım bu süt sarımsağı çok uygulamadı bende bunu merak ediyorum

sağol canımcım
Rahim içi polip, rahim içi tabakanın kalınlaşması ile normalden fazla büyümesiyle meydana gelen, rahim içindeki bir “et parçası” olarak tarif edilebilir.

canım rahim filmini gerekli görmedi doktor.zaten herkese çektirmiyo yani doktorun gerekli görmesi lazım.ben de bişey demedim.ama desemiydim acaba CADIARZU CADIARZU

aslında gerek görmemeleri saçma neden dersen bak devlet hastanesine git mesela zeynep kamili bilirsin senden önce simir alıyor temiz çıkarsa rahim filmi istiyor ki eğer iltihap varsa rahim filmi olmaz çünki tüplere yayılabilir bende rahim filmi çekilicem ama her ihtimale karşı banada monodox verdi dr sonra eşinden sperm testi istiyor hemde yeni yapılmış bile olsa illa o hastanede yapılacak sonra hormon testlerini istiyor hepsi hazır olduktan sonra tedaviye başlıyorlar boşa kürek sallamamak için ve emin adımlarla sağlıklı bir şekilde hastaları riske atmadan tedavi ediyorlar pko lu bir arkadaş vardı eski sitede bende hem pko hemde tüp tıkanıklığı olacak değil heralde diyordu ama maalesef tüpleride tıkalı çıktı rabbişm bizlere göstermesin ikinci bir problemi

kuzu dikkat ettiysen yaptığın listenin 20 numarasından sonra bir kıpırdanma başladı ama 20 ye kadar olanlarda henüz bi haber çıkmadı :))

onlarda birden bir patlama olacak canım onlar şimdi birer bomba olmaya hazırlanıyorlar sırayla sen ben ayşe kayra evin inşallah ayçacığımında eşinin içine doğmuş alalh mucizesini onada gösterirse o da birden haber vereceğiz çünki sen tedaviye başlayacaksın ben aralığın 15 inde en geç başlıyacağım alalh nasip ederse 15 ocağa kadar hamiş haberimi verebilirim buu ay ayşe verebilir inşallah allahım inşallah sen yardım et bize

ben de tüp bebek denemesi yaşadım.transferi yapan dr.um bebeklerin artık içinde biz bize düşeni yaptık.tutunup tutunmması Allaha kalmış dediğini hala hatırlıyorum 4tane embriyom yada dr.umun dediği bibi dersem bbeklerim vardı.tutunmuş olsalrdı şimdi doğum yapmış olacaktım arkadaşlar.(kötü oldum bak şimdi):a015::a015::a015:
neşecim Rabim sabır versin ben doğmadan kaybettim onları.msjını görünce kayıtsız kalamadım yazmak istedim.sizlerle paylaşmak istedimmafoldumbenmafoldumben

o zaman neşenin yaşadığını gördükten sonra kendi yaşadığına şükredebilirsin tabiki seninkide zor ben yaşasam bende çok üzülürüm allah böle üzüntüler yaşatmasın bizlere aminn

hayırlısı canım işte zamanı var ve bizler bir an önce olsun istiyoruz sabredemiyoruz ben bile bir an önce hamile kalayım ve hemen dogurayım kucagıma alayım diyorum.eşime diyorumki ömrümüz çocuk yapmaklamı geçecek ....bilemiyoruz.:umursamaz:

X