Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım şu an müsaitim yaşını adet Sat ını sorununu kullandığın kürleri ilaçları yumurtlama durumunu beklenen adet tarihini ve okuduğun dualaraı yazarsa ekleyebilirim

yaş23, sat:28ekim, inferilite sorunu erkek infertilitesi, uygulanan kür:her ikimizde incir kürü beklenen adet tarihini bilemiyorum çünkü bu geçtiğimiz hafta geç geldi ve kasım ayına da sarktı.kullanılan ilaçlar(eş):klomen,zinco L-arginine,trental; ovülasyon:belirtilmedi diye yazarsın.dualar:her cuma; yasin,tebareke, amme,cuma layestevi,bakara(son ayetleri amener rasül) ve tesbih çekiyorum.

kızlar bnde bugun 41 okudum bildigin baska bisey varmı daha ne okuyabilirim...

canım iyi yapmışsın alalh kabul etsin ilk sayfayı okurmusun tesbihler var orada birde listede bakabilirsin arkadaşlar ne okuyor muş

kuzucum bak sana bi dua söylicem patronuna oku üfle senin istediğin yönde karar veriyo o zaman
biz okulda atölye hocamıza yapardık cadaloz bi hocaydı kök söktürürdü herkese biz duayı okuyunca melek oluyodu :)
44 fatiha
22 ayetel kürsi
7 kerede yasin suresinin son üç ayeti
oku çaktırmadan patronuna üfle

inşallah canım üzme tatlı canını her şey olacağın varır.eğer sorarsa da söyle bence bebek istiyoruz tedavilerim var bundan sonrası için de kolay olur eğer Rabbim kısmet ederde tutarsa kontrollerin olacaktır mutlaka onun için de izin alman da problem olmaz hem anlatabildim mi?

canım adetliyim adetliyken bu dualar okunmaz

hallettim canım resimis le adalexe uğurlu geldi listemiz inşallah snada gelir allah yardımcımız olsun inşallah bu hasret kısa zamanda son bulur inşallah

canım kusura bakma ya unuttum ben senin adet olduğunu
o zaman annemin bi duası var :)
söylemesi biraz komik ama o da işe yarıyo
Allahim ya vedud ağzını bağla dilini tut patronunun gözlerine bakarken içinden bunu söyle bi kaç kere

bende biliyorum canım kaynanamın duası bu :) annemin sölediği daha komik ama sölemiyim neyse ama ben sölerim bunu söledimde zaten

hallettim canım resimis le adalexe uğurlu geldi listemiz inşallah snada gelir allah yardımcımız olsun inşallah bu hasret kısa zamanda son bulur inşallah

inşallah hepimize uğurlu gelir.biz daha beklemedeyiz işte.2ay o yazdığım ilaçları kullanıcak eşim.dr. test yapıcak 2ay sonra(spermiyogram) ona göre adım atıcaz bir defa tüp beek denememiz olduğu için tekrar kontrole gittiğimizde sonuca göre karar verecek dr.üni.nin tüp bebek ünitesine çıkartırım sizi rapor alırız maliyetiniz düşer demişti.inşallah bir gün hepimiz hamiş oluruz.size aslı güngörün ninni şarkısının sözlerini göndermek istiyorum kızlar üzülmemek kaydıyla ama.dinlemenizi de tavsiye edrim.adalex ve resimimis de okusun lütfen asıl size lazım şimdi.bebeklerinize söylersiniz.

tabiiki duruyor ayşecim hangi bana hangi anne 2 yaşına kadar büyüttügü çocugunun resmini videosunu siler bunu silmeyi eşim bile kesinlikle istemez.hatta bilgisayardaki resimlerini çıkarttırdı büyütüp çerçeve bile yaptırdı canım.şimdi evlat evlattır ama seninki 1 gün yaşamış yeri gelir canım kim bilir altını bile degiştirmedin degilmi ama benim kızım tuvaletini bile yeni ögreniyordu.özledigim zaman açıp videosunu seyrediyorum resmine bakıyorum.:gitme:seni üzmek istemem ama sende annesin ama benim kızımla yaşadıgım çok şey var canım .benim 1 degil 3 tane kızım bile olsa zeynebimin yeri benim ve babası için çoook ayrı canım.bir kızım olsa adını zeynep bıraksam bir nebze içim rahat edecek.eşinin yerinde olsam hiç silmezdim. senin yerinde olsam eşime çoook kızardım.şu an bilgisayar ekranında bile zeynebin resmi var bir tane daha kızım olsa bile bu kızımın resmi ekranda kalacak.dün çok ugraştık ama megabaytı yüksek geliyor ve kabul etmiyor eşim gelince mesaja baksın bakalım olacakmı yoksa msn de resmi var canım.

NıNNı
Ninni bebeğime
Uyusun benim güzel meleğim
Uyusun benim küçük sevgilim
Büyün bitanem çiçeğim ninni
ninni

Uyu koynumda, kokunu hissedeyim
Minik ellerini tenini seveyim
ıyi ki geldin, benim bitanem bebeğim
ninni

Uyu koynumda, kokunu hissedeyim
Minik ellerini tenini seveyim
ıyi ki geldin, benim bitanem bebeğim
ninnii

inşallah canım cümlemize yaşatsın rabbim bu güzel duyguyu kendine dikkat et ve kan testinide yaptır canım biranönce:asigim::CüvCüv:

inşallah canım..yaptıracam canım yarın randevum var..

resimimis arkadaşımız için çekiyoruz canım:teytey::teytey:

kız yok malatyaa iki yoldur:teytey::teytey:malatya iki yoldurr:teytey::teytey:biri sağ biri soldurr:teytey::teytey:biri sağ biri soldurr:dance::teytey::teytey:sırnaşık şeydelikafadulden:teytey::teytey:

:teytey:sositososito

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

çok şekersiniz... opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

resimimis canım kan verdinmi

yarın verecem canım randevum var..

canım komşu elince çıkmak zorunda kalmıştım.teşekkür ediyorum desteginiz için....kızımın adı zeynepti ailemizde zeynep isminde kimse yoktu peygamber efendimizin kızının torununun adı dedik bıraktık ama allahım yine nasipeder inşallah yine güzel duygular tadarız

evet canım ateş düştügü yeri yakıyor bir yandan bebekler dünyaya gelirken bir yandanda bebekler ölüyor .dünyanın kanunu yaşayasınki herşeyi göresin.üzülmekte sevinmekte herşey bu dünyada insanlar için .benimde öbür dünyam güzel olur .ölen evladın cennet kapısında beklermiş ben annemi almadan cennete girmem dermiş allahu teala dermiş annesini verin. ama bu dünyayı güzel şeylerle geçirmek lazım .bende öbür dünyamda kızımla olurum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…