Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Kırıkkale Giriş tarihi: Sep 2009

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

kıslar ben sogan kürünün kurbanı oldum kullanınca zyıflayacagımı duymuştum biraz kullandım ve hiç istemediğim halde hamile kaldım şimdi kızım 1 aylık bebişi olmayanlara tavsiye ederim ama zayıflamak için kullanmayın kurban olursunuz sonra

alıntıdır kızlar

Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Kırıkkale Giriş tarihi: Sep 2009

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

kıslar ben sogan kürünün kurbanı oldum kullanınca zyıflayacagımı duymuştum biraz kullandım ve hiç istemediğim halde hamile kaldım şimdi kızım 1 aylık bebişi olmayanlara tavsiye ederim ama zayıflamak için kullanmayın kurban olursunuz sonra

alıntıdır kızlar

kızım 1 aylık diyor kurban olursunuz diyor yanlış bir telaffuz bence ve soğan suyuda tesadüf bence hani istemediği halde korunmadıysa hamile kalması normal değilmi tabi soğan suyu da olmayanlara etkili ama bu bence tesadüf

kayracım hani siz evlatlık için basvuru yapacaktınız ne oldu canım o iş

anlatmışımdır belki eşimin arkadaşları birkaç tane işyerinde gülerek ben başkanlarıyım dedi ne başkanı dedim ''kısı erkekler dayanışma derneği!''imiş işin şakası tabi arkadaşları iki yıl önce başvurmuşlar ve geçenlerde bi kız bebek evlat edinmişler eşim gelince anlattı sevindimi arkadaşın dedim havalara uçtu dedi çok duygulandım bizde yapabiliriz dedi ama ben ailelerden tedirginim dedim ya diğer torunlarından ayırırlarsa daha az severlerse ve o masum bebiş bunu hisseder anlarsa dedim yok yapmazlar dedi bilmiyorum ben hala tedirginim ama eşim istiyo daha başvurmadık ve bir iki yıl sürebiliyomuş çoğu zaman

bir ara diyordu kayracım öle konusmuslardı da bi sorayım demiştim kayraya

hım kayracım eğer böyle bir düşünceniz varsa çok erken benim eşimde bana ilk başt aolmadı evlatlık alırız demişti tabi allahın gücüne gitmesin ben istemem dedim tabi maddi anlamda çok iyi durumda olsam kendi çocuğum olsa bile alırdım hani o kimsesiz yavruların anne ve baba sahibi olabilmeleri için ama isterimki kendi evladım olsun ama benim eski siteden tanıdığım bir sürü insan var ölesine hasretlkerki bir evlada kendi evlatları gibi bağırlarına basıyorlar çocuğu ama şimdi bizler için erken önce her yolu denemeliyiz rabbim o kimsesiz evlatlarada isteyen anne babalar nasip etsin bizlerede kendi evlatlarımıza sahip olmayı nasip etsin

anlatmışımdır belki eşimin arkadaşları birkaç tane işyerinde gülerek ben başkanlarıyım dedi ne başkanı dedim ''kısı erkekler dayanışma derneği!''imiş işin şakası tabi arkadaşları iki yıl önce başvurmuşlar ve geçenlerde bi kız bebek evlat edinmişler eşim gelince anlattı sevindimi arkadaşın dedim havalara uçtu dedi çok duygulandım bizde yapabiliriz dedi ama ben ailelerden tedirginim dedim ya diğer torunlarından ayırırlarsa daha az severlerse ve o masum bebiş bunu hisseder anlarsa dedim yok yapmazlar dedi bilmiyorum ben hala tedirginim ama eşim istiyo daha başvurmadık ve bir iki yıl sürebiliyomuş çoğu zaman

tamam canım Allah hakkınızda hayırlısını versin

ben işyerime gelen yemeği yemiyorum onun yerine yemek parasını istedim
zaten bayramdan sonra spora başladım aç kalıyorum sürekli :)

merhaba herkese nasılsınız kızlar kuzucum yazıyorum hızlı geçiyo galiba kaç gündür giremedimdiye unuttunuz beni cnm ben adet oldum ayın 10 beklenen adet tarihim 12 aralık 8 tamam düzeltirsen sevinirim allahım en kısa zamanda beze bebeğimizi göndersin herkese kolay gelsin öptüm:eek:

evet bende bayramdan sonra sıkı bi diyete girecegim diyetısyene de gidecegim yaza kadar kilo vermem lazım

ben işyerime gelen yemeği yemiyorum onun yerine yemek parasını istedim
zaten bayramdan sonra spora başladım aç kalıyorum sürekli :)

canım aç kalmak iyi bişi değil sürekli aç kalarak sağlığından olursun bence sağlıklı beslenemli ve spor yapmalısın bol su bitki çayları şekersiz tuzsuz ve az yağlı bir beslenme şekli ve karbonhidrattan fakir protein ve lifli gıdalardan zengin beslenerek zayıflamak daha sağlıklı bence sporu nerde yapıcaksın bu arada benimde kilo vermeey ihtiyacım var ama bu tedavi işi girecek ya araya vermem pek mümkün değil

ya kızlar çok keyifsiizimm yazdıklarınızı hep okuyorum ama neden se yazmak istemiyorumm halada hastalığı tam olarak atlatmış değilim..

merhaba herkese nasılsınız kızlar kuzucum yazıyorum hızlı geçiyo galiba kaç gündür giremedimdiye unuttunuz beni cnm ben adet oldum ayın 10 beklenen adet tarihim 12 aralık 8 tamam düzeltirsen sevinirim allahım en kısa zamanda beze bebeğimizi göndersin herkese kolay gelsin öptüm:eek:

tamam canım halledicem şimdi

arkadaşlar editörle konuştum sumeyrattan rahatsız olmamamızı onun bayan olduğunu söledi anlayışlı olmamız gerektiğini söledi kendini hazır hissetmiyor olabilirmiş veya bilgi almak için takip ediyor olabilirmiş böle yapmamalıymışız

Kızlar şu fertilaid le ilgili ne biliyosunuz şu yaseminin topiğinde yazdıkları dışında..
ne dersiniz işe yararmı? almayı düşünen varmı?
cvp bekliyorum.
canım ben işe yarayacağına inanarak fertilaidi aldım kullanıyorum.bence denemekten zarar gelmez cünkü cok övülmş.bi arkadaş hikayesini yazmış zaten buraya.

canım aç kalmak iyi bişi değil sürekli aç kalarak sağlığından olursun bence sağlıklı beslenemli ve spor yapmalısın bol su bitki çayları şekersiz tuzsuz ve az yağlı bir beslenme şekli ve karbonhidrattan fakir protein ve lifli gıdalardan zengin beslenerek zayıflamak daha sağlıklı bence sporu nerde yapıcaksın bu arada benimde kilo vermeey ihtiyacım var ama bu tedavi işi girecek ya araya vermem pek mümkün değil

canım sen bakma benim öyle dediğime az az sık sık yiyorum aslında aç kalmıyrum ama ekmek yemeye hasret kaldım o yüzden doymuyormuşum gibi geliyo. Spora gidiyorum haftada en az üç gün. Bi ayda 2 kilo verdim 16 cm inceldim bi daha ki ölçüm için 27 kasımı bekliyorum bakalım ne çıkcak

kıslar bana dua edin barış bey patronla konuşuyor benim tedavim için çok heycanlıyımmm

X