Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayşeciğim bu ay sadece hsg çektiricem tedavi olmıcam ama adetimin 15. günü filan progesteron hormonu ilaçlarından birini kullanacağım ve zamanında adet olacağım hemen tedavime başlayacağım hsg ile aynı aya getirmeyeceğim tedavimi allahım yardımcımız olsun bu arada ev almış başını gidiyor eşim kahvaltıyı hazırladı kaldırdı ama mutfağa ölece koymuş herşeyi çamaşırlar var katlanacak ütüleri ne siz sorun ne ben söyliyim birde evi silsem süpürsem çok iyi olurdu ama o kadar kötüyüm ki çok ağrım var ve çok üşüyorum dün geç geldik eve geldiğimiz gibi yattık doğalgazı da açmadık ev soğuk şimdi doğalgazıda açtım ufoda yaktım ama üşüyorum hala ay biri bana yardım etse ne güzel olur ama hiç kimsem yok buralarda annemler uzak yakın olsa ablam yardım eder

anladım hayatım,inşallah hsg temiz çıkar
valla benim eşimde pazar günleride çalışıyo ama sadece 1 de gidiyo 12 ye kadar uyuoz sonra kahvaltı yap falan derken saat 1 oluyo öle gidiyo
bende aynı çalışan kadınlar gibiyim :roflol: bir sürü çamaşır,ütü var evi süpürüm silecem kaç gündür evde yoktum ev aynen almış başını gidiyo,eşimin 2 pantolonu var paçası dikilecek öfff şimdiden fenalık bastı bide çok üşüyom bende kombiyi açacam birasdan

canım aslında bende cyclo progynova yı kullanmak istiyorum yarın 3. günüm yarın alıp kullanmaya başlıyım bende daha iyi olur değilmi

şimdi canım bu hapı doktor kendisi yazıyor.doktora gittiginde bi söyle bakalım canım .ama koruyuculugu yok hapın üstünde bile yazıyor dogum kontrol hapı degil diye..3.gün bitiyor 4.günün sabahına kesin oluyorum canım.ama önceki ay kullandım bi yandanda otları içiyordum hap bitti 2. günü oldum acaba otların faydasını görüyormuyum

kızlar ben çıkmak zorundayım şimdilik rabbime emanet olun belki yine gelebilirim şimdilik öptüm sizi

şimdi canım bu hapı doktor kendisi yazıyor.doktora gittiginde bi söyle bakalım canım .ama koruyuculugu yok hapın üstünde bile yazıyor dogum kontrol hapı degil diye..3.gün bitiyor 4.günün sabahına kesin oluyorum canım.ama önceki ay kullandım bi yandanda otları içiyordum hap bitti 2. günü oldum acaba otların faydasını görüyormuyum

ben bu ilacımı daha önce 6 ay kullandım sonra bıraktım bi 6 ay daha kullandım o sğrede hep düzenli oldum ebkardım ama o zaman zaten ben farlutal kullanmıcam progestan veya duphaston rahmide düzeltir hem yani sağlama alırım olayı

kuzunazcım bu hapı içinde estradiol yani e2 hormonu var yumurtalıkları geliştiren hormon 11 tane beyaz 10 tane kahverengi hap var ilk önce beyazları içmeye başlıyorsun sonra kahverengiler.beyazlar e2 hormonu kahverengiler progesteron içeriyor.bende geçen ay kullandım 3 kasımda adet oldum ondan sonra içmedim bu ay otlarla deneyecem adet olursam haber ederim bayramda otları içmeyi bırakıp bayram sonrası olmam lazım ondan sonra son aşılamayı deneyecez. bu hapın fiyatı 4.5 tl canım

ben bu ilacımı daha önce 6 ay kullandım sonra bıraktım bi 6 ay daha kullandım o sğrede hep düzenli oldum ebkardım ama o zaman zaten ben farlutal kullanmıcam progestan veya duphaston rahmide düzeltir hem yani sağlama alırım olayı

tabi canım işin saglam olacak ki tedavini ona göre yapasın .adet oldugun tarih belli olur sende rahat olursun kendi kendine olmayı beklesen şu gün olacam bu gün olacam dersin olmassın ay bir şey mi var diye hep kafanda şüphe olur

ayşecim çatlatma ignesi yapılmıştı sana degilmi ayın kaçında o igne yapıldı

kuzunazcım bu hapı içinde estradiol yani e2 hormonu var yumurtalıkları geliştiren hormon 11 tane beyaz 10 tane kahverengi hap var ilk önce beyazları içmeye başlıyorsun sonra kahverengiler.beyazlar e2 hormonu kahverengiler progesteron içeriyor.bende geçen ay kullandım 3 kasımda adet oldum ondan sonra içmedim bu ay otlarla deneyecem adet olursam haber ederim bayramda otları içmeyi bırakıp bayram sonrası olmam lazım ondan sonra son aşılamayı deneyecez. bu hapın fiyatı 4.5 tl canım

cnm bu bahsettiğin ilacı pco lularmı kullanıyor ben hiç içmedimde
aslına bakarsan ben çok fazla ilaç içmeden bitkilerle bünyeyi düzeltme taraftarıyım
bu ay sadece klomen içtim başkada iilaç içmedim ve 32.günümde adet oldum
bakalım bu ay nolacak malatyaya gidecceğim için orda soğan içemem
yaa belkide hamileyimdir
kızlar hamileysem bayramın 3. veya 4. günü öğrenmiş olacam inşallahhhhh Allahım

canım dediğim gibi bu ilacı çok kullandım ama perogesteron ve e2 olduğunu bilmiyordum bekarken kullandığım için ama ben o aralar çok kilo almıştım sende kilo yaptımı onu kullandığım sıralarda aldığım kilolardan bacaklarım çatladı ben çok zayıftım

aslına bakarsan ben çok fazla ilaç içmeden bitkilerle bünyeyi düzeltme taraftarıyım
yaa belkide hamileyimdir

canım inşallah bayram şekerin olur allahım dualarını kabul etsin inşallah

yaa belkide hamileyimdir
canım ben de pko yok ama pkoluların kullandıgını hiç duymadım.bende senin dedigin gibi bu ay otlarla birşeyler yapacam malatyaya tedaviyemi gideceksin bizede yakın malatya maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz

amiiiiin hayatım yaaa eğer hamileysem istanbula geri nasıl dönecem
diğer hamileliğimde doktor ilk 3 ay uçağı yasaklamıştı

aaa ama ne olacakki korkarsın düşer filan diyemi acaba neden yasaklıyorlar uçakta ne varki hem otobüsle dönersin diyeceğim ama o dah azor idrarını tutmaman lazım sık sık wc ye gitme ihitiyacın olacak tır bilmiyorum canım allah büyük ya

benimde bayramdan sonra adet olmam lazım ama bebeginde kendiliginden gelecegini zannetmiyorum

ayşecim korkma bir şey olmaz canım inşallah hamile olursun bizede tedavi öncesi iyi olur güzel haber

ayşecim çatlatma ignesi yapılmıştı sana degilmi ayın kaçında o igne yapıldı

evet hayatım ayın 10 unda vuruldum adet güünümde tam belli değil yumurtamın ne zaman çatladığını bilmiyorum muhtemelen çatlama iğnesinin ertesi günü çatladı çünkü yumurta akı gibi akıntım ve çok sancım oldu hissetim çatladığını
şayet öyle olmuşsa arafe günü yada bayramın 1.günü adet olmam gerekiyor
bide internetten ovulasyonumu hesaplaattım ordada ayın 30nda adet olacağım çıktı bakalım hayırlısı olsun

canım ben de pko yok ama pkoluların kullandıgını hiç duymadım.bende senin dedigin gibi bu ay otlarla birşeyler yapacam malatyaya tedaviyemi gideceksin bizede yakın malatya maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz

hayır canım tedaviye değil akrabalarımız orda kkayınvalidemler orda bide annemlerin evi var sık sık gidip kalırız orda evet maraşa yakınız komşu sayılır

aaa ama ne olacakki korkarsın düşer filan diyemi acaba neden yasaklıyorlar uçakta ne varki hem otobüsle dönersin diyeceğim ama o dah azor idrarını tutmaman lazım sık sık wc ye gitme ihitiyacın olacak tır bilmiyorum canım allah büyük ya

cnm basınç olunca rahim açılabiliyomuş açılıncada düşük olabiliyomuş
ben uçaktan hiç korkmamki ama hamilelik psikolojisi neyi gösterir bilemem
eğer rabbim nasib ederde öle bişey olursa mecburen otobüsle gelecem
zaten idrara çıkma olayı hemen başlamıyo hem bende midde bulantısıda olmuyo
bakalım hayırlısı ....

ayşecim o resim senmisin acaba. bu resim bölümünü nasıl yapıyorsunuz ben kızımın resmini bırakacamda nasıl oluyor acaba yardım edermisiniz

X