Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar iyi akşamlar size bi selam vereyim dedim birazdan çıkmak zorundayım kayınvalidemler var umarım hepiniz iyisinizdir rabbime emanet olun öptüm hepinizi

aleyna ve aleykümselam canım elhamdülillah sende iyisindir inş.:Saruboceq:

çok şükür iyiyim sadece regl sancım var ilk günüm ve misafirlerim var şimdi eltime geçicez yarın giremeyebilirim pzrtesi görüşürüz inşallah rabbimin izniyle

benide ekleyin lütfenn nikim honey yaşım 29 6 yıldr sebebsiz infeltiliteten olmuyo sat 26 ekim regli tarhim 24 kasım sorun yok soğan suyu ve havuç suyu kullandınm folik asit alıyorum yumurtlama düzenli yedi gün oruç tuttum bebek için

hayırlı günler kızlarrrr ben bu aralar giremiyorum cuma günü malatyaya gidecez alışveriş hazırlık falan işte...
bu arada şadiye anneden ilaç aldım fakat bebek için değil :KK43:
her türlü mikrobun kırılması içinmiş eşimle birlikte içtik...
bebek için olan macunuda kadın hemen veremiyo çünkü çok yaşlı bide bir sürü insan bir sürü dertle geliyo
onların hepsine yetişemiyo,çoook sabretmen ve her cuma o sohhbete gidip gelmen gerekiyo
(kuzucum resim eklemişsin ama geri kaldırmışsın göremedim ben)
sizleri çooook öpüyorum sağlıcakla kalın...

ayse nerelerdesin nasılsın güzelim

valla nolsun kayracım uğraşıyoruz işte dün annemle kardeşimi alışverişe götürdüm canım çıktı fatih,bakırköy ordan oraya dolaştım durdum kardeşim converse alacaktı iflahımızı kuruttu bizim :roflol:

kıslar merhabalar ayşecim naber bu arada ben adet oldum dün ve çok ağrım var

kıslar merhabalar ayşecim naber bu arada ben adet oldum dün ve çok ağrım var

kuzucum hoşgeldin nasılsın bende dün oldum cuma bir iki damla geldi dün sabah başladı ve dün baya sancım vardı bugünde biraz var sen randevu alabildinmi canım

kuzucum hoşgeldin nasılsın bende dün oldum cuma bir iki damla geldi dün sabah başladı ve dün baya sancım vardı bugünde biraz var sen randevu alabildinmi canım

canım hafta sonu olduğu için aramadım bile devlet hastanesi ya aslında bi arasam diyordum bu arada adet günlerimiz aynı o zaman dün oldum bende öğleden sonra of çok ta ağrım var ya

hayırlı günler kızlarrrr ben bu aralar giremiyorum cuma günü malatyaya gidecez alışveriş hazırlık falan işte...
bu arada şadiye anneden ilaç aldım fakat bebek için değil :KK43:
her türlü mikrobun kırılması içinmiş eşimle birlikte içtik...
bebek için olan macunuda kadın hemen veremiyo çünkü çok yaşlı bide bir sürü insan bir sürü dertle geliyo
onların hepsine yetişemiyo,çoook sabretmen ve her cuma o sohhbete gidip gelmen gerekiyo
(kuzucum resim eklemişsin ama geri kaldırmışsın göremedim ben)
sizleri çooook öpüyorum sağlıcakla kalın...

inşallah kısa zamanda alabilirsin canım hakkınızda hayırlısı olsun

canım hafta sonu olduğu için aramadım bile devlet hastanesi ya aslında bi arasam diyordum bu arada adet günlerimiz aynı o zaman dün oldum bende öğleden sonra of çok ta ağrım var ya

dün ben biraz yürüyüş yaptım damarlar açılıyo birazda olsa rahatlatıyo canım yada sıcak suya koy ayaklarını iyi gelir canım dün benimde baya ağrım vardı bu arada bişey diycem benim adetim hani yumutlama zamanındaki yumurta akı gibi geliyoya hani onun gibi geliyo normalmi acaba:eek:

hadi canım hayırlı olsun inşallaah tedavine başlarsın ve güzel gider adetin 8-12 günleri arasında hsg çektireceksin değiilmi canım

ayşeciğim bu ay sadece hsg çektiricem tedavi olmıcam ama adetimin 15. günü filan progesteron hormonu ilaçlarından birini kullanacağım ve zamanında adet olacağım hemen tedavime başlayacağım hsg ile aynı aya getirmeyeceğim tedavimi allahım yardımcımız olsun bu arada ev almış başını gidiyor eşim kahvaltıyı hazırladı kaldırdı ama mutfağa ölece koymuş herşeyi çamaşırlar var katlanacak ütüleri ne siz sorun ne ben söyliyim birde evi silsem süpürsem çok iyi olurdu ama o kadar kötüyüm ki çok ağrım var ve çok üşüyorum dün geç geldik eve geldiğimiz gibi yattık doğalgazı da açmadık ev soğuk şimdi doğalgazıda açtım ufoda yaktım ama üşüyorum hala ay biri bana yardım etse ne güzel olur ama hiç kimsem yok buralarda annemler uzak yakın olsa ablam yardım eder

dün ben biraz yürüyüş yaptım damarlar açılıyo birazda olsa rahatlatıyo canım yada sıcak suya koy ayaklarını iyi gelir canım dün benimde baya ağrım vardı bu arada bişey diycem benim adetim hani yumutlama zamanındaki yumurta akı gibi geliyoya hani onun gibi geliyo normalmi acaba:eek:

anladım canım benimde öyle oluyor bazen ben acaba üşüttümmü iltihapmı var filan diye düşünüyorum o zaman

kuzunazcım bende önceden farlutalı kullandım ama olmayınca bu sefer doktor yazarken bu ilacı yazdırmıyorum.bana doktor koruyucu özelligi olmadıgı için cyclo-prognova hapı yazdırıyorum 3.gün bitince adet olup tedavime başlıyorum bu farlutalle geç olacagına hemen adet söktürücü bir hap kullansan tedavinin tarihi bile belli olur

kuzunazcım bende önceden farlutalı kullandım ama olmayınca bu sefer doktor yazarken bu ilacı yazdırmıyorum.bana doktor koruyucu özelligi olmadıgı için cyclo-prognova hapı yazdırıyorum 3.gün bitince adet olup tedavime başlıyorum bu farlutalle geç olacagına hemen adet söktürücü bir hap kullansan tedavinin tarihi bile belli olur

canım aslında bende cyclo progynova yı kullanmak istiyorum yarın 3. günüm yarın alıp kullanmaya başlıyım bende daha iyi olur değilmi

X