Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aysecim inşallah hamilesindir canım hadi bekliyoruz hayırlı haberlerini bakalım kaydirigubbakcemile3

ayyyy inşallahhh canım benim bu ay yumurtam süper büyüdü ve :roflol:çok sıkı çalıştık hatta bıktım bile diiyebilirim çalışmadan :roflol:

kıslar sanırım bi hamilemiz var inşallah resimimiş canım hamilesindir hemen br kan testti yaptırman şart senin

düzenli adetim. sadece tiroid için ilaç kullanıyorum ama 2 yıldır kullanıyorum adetimi geciktirmemişti daha önce..

demek düzenli ve böyle gününün geçmesi boşa değildir muhakkak
silik derken nasıldı zorlamı gözüküyordu yoksa toz pembemiydi

düzenli adetim. sadece tiroid için ilaç kullanıyorum ama 2 yıldır kullanıyorum adetimi geciktirmemişti daha önce..

canım önemli bir sorum var sana tiroidin kaç çıktıda verdi sana dr ilacı ve hangi ilacı ne kadar içiyosun öğrenebilirmiyim

tesste net çizgiyi görmeden yaptırmak istemiyorum kan testi hüsrana uğramamak için.. belirti olarakta eğer belirtiden sayılıyorsa tabi; kasıklarıma sancılar giriyo ara ara, beyaz akıntım var , karnım semsert, bazende kokulara hassasiyet var, göğüslerde dolgunluk ve göğüs uçlarında acı..

büyük ihtimalle hamilesin sen canım

cnm ara ara gelen kasıkta batmalar ve karnın sertleşmesi en önemli belirtidir bi daha test al yap o zaman sabah ilk idrarınla yap iyi sonuç çıksın

yarın sabah yapıcam inş net çizgiyi görürüm..

bugün 20.günüm

hadi canım hayırlısı.. adet siklusun kaç gün?

haklısın hüsrana uğramak kötü gerçekten ama kendini iki sonucada hazırlayıp yaptır bide varsa erkenden öğrenmiş olursun ama istersen bir iki gün daha bekle canım hakında hayırlısı olsun inşallah ikiz lerin yola çıkmıştırkaydirigubbakcemile

evet biraz daha beklemek istiyorum kan testi için.. ikiz mii ? ayy bi hoşş oldum ama olmaz ki beni ikiizm çünkü ben ikizim.. kaydirigubbakcemile3 ben teki bulayımda ikiz olmasada olur.. ama olsada fena olmazdı hanii kaydirigubbakcemile3

kıslar sanırım bi hamilemiz var inşallah resimimiş canım hamilesindir hemen br kan testti yaptırman şart senin

inşallah kuzucum resimis ayse sen ben derken burası hamiş kaynar inşallah yaaaa rabbim ne olur hayırlısıyla nasip et hepimize :Saruboceq:

ayyy canım heyecanlandım şimdi öyleyse ben cuma günü malatyaya gideceğime göre
perşemde tahlil yaptırsam belli olur dimi eğer gebelik varsa iptal edrim gitmem.
burda bize yakın sağlık ocağı var ama sonucu hemen verirlermi acaba ben hiç sağlık ocağında yaptırmadım beta hcg

canım saglık ocagına git ama sabah 10 kadar kan tahlili alıyorlar 10 dan sonra almazlar çünkü hastaneye laboratuvara gönderiyorlar. sabah git özellikle kan tahlili yaptır doktor sana sorar kaç gün günün geçti der ben tedavi görüyordumda de daha günüm gelmedi dersen yapmaz yada düzensiz adet oluyorum dersin . ögleden sonra 2.5 -3 gibi çıkıyor zaten varsa belli olur 10 un altında ise gebelik yok .10 un üstünde ise var demektir .eşine söyleme süpriz olsun

yarın sabah yapıcam inş net çizgiyi görürüm..

hadi canım hayırlısı.. adet siklusun kaç gün?

evet biraz daha beklemek istiyorum kan testi için.. ikiz mii ? ayy bi hoşş oldum ama olmaz ki beni ikiizm çünkü ben ikizim.. kaydirigubbakcemile3 ben teki bulayımda ikiz olmasada olur.. ama olsada fena olmazdı hanii kaydirigubbakcemile3

yaaaa ne güzel senin ikizinmi var güzel bi duygudur heralde hem belkide olur rabbim istedikten sonra inşallah

inşallahhhhhhh... evet şart ama cesaretim yok :KK43:

demek düzenli ve böyle gününün geçmesi boşa değildir muhakkak
silik derken nasıldı zorlamı gözüküyordu yoksa toz pembemiydi

30 cmden rahatlıkla görülebiliyor ancak kaydirigubbakcemile3

canım önemli bir sorum var sana tiroidin kaç çıktıda verdi sana dr ilacı ve hangi ilacı ne kadar içiyosun öğrenebilirmiyim

canım benim gebelik tedavisine başladığım zaman 10 küsürdü doktora gittim doktor bir ilaç verdi 23.8 e çıktı tiroidim :KK43: beni hipotiroidim doktorum bana hipertiroidi ilacı vermiş :KK43:( sonra başka doktora gittim ilacım değişti tabi değerim 23.8 den 0.174 e düştü..

levotiron kullanıyorum günde 1 tane

büyük ihtimalle hamilesin sen canım

inşallah canım benimm.. opuyorumnanaktan

inşallah kuzucum resimis ayse sen ben derken burası hamiş kaynar inşallah yaaaa rabbim ne olur hayırlısıyla nasip et hepimize :Saruboceq:

amin canım kayracım sen hamaratsın kıss temizlik yapmayı seviyorsun gelde bana yardım et çok ağrım var evi toparlayamıyorum yatağımı zor düzelttim belim ağrıyor

inşallahkızlar bebişler yola çıkıyor arka arkaya hamile oluruz listede hamileleri görürüz hayırlısıyla yakında benide anne adayı olarak görürsünüz allahın izniyle.... yaklaşıyoruz bebişlere....

inşallahhhhhhh... evet şart ama cesaretim yok :KK43:

30 cmden rahatlıkla görülebiliyor ancak kaydirigubbakcemile3

canım benim gebelik tedavisine başladığım zaman 10 küsürdü doktora gittim doktor bir ilaç verdi 23.8 e çıktı tiroidim :KK43: beni hipotiroidim doktorum bana hipertiroidi ilacı vermiş :KK43:( sonra başka doktora gittim ilacım değişti tabi değerim 23.8 den 0.174 e düştü..

levotiron kullanıyorum günde 1 tane

inşallah canım benimm.. opuyorumnanaktan

sağol canım benimde 6.36 çıktı dr ilaç yazmak istemedi ben bebek istiyorum deyince yazdı kafamı karıştırdı ben günde çeyrek içiyorum ama vitamin tarzı bi ilaç kullanıyosan aynı saatlerde almıyorum nette araştırsdım ve sabahları aynı saatte içmeye çalışıyorum yaklaşık 1 saat bişey yemiyorum daha etkili oluyomuş buınları dr söylemedi nette bu ilacı araştırırken dr önerisi olarak okudum canım sende böylemi yapıyosun

canım saglık ocagına git ama sabah 10 kadar kan tahlili alıyorlar 10 dan sonra almazlar çünkü hastaneye laboratuvara gönderiyorlar. sabah git özellikle kan tahlili yaptır doktor sana sorar kaç gün günün geçti der ben tedavi görüyordumda de daha günüm gelmedi dersen yapmaz yada düzensiz adet oluyorum dersin . ögleden sonra 2.5 -3 gibi çıkıyor zaten varsa belli olur 10 un altında ise gebelik yok .10 un üstünde ise var demektir .eşine söyleme süpriz olsun

cnm eşim 11 de evden çıkıyor ondan gizli yapmam imkansız ancak o gittikten sonra yapabilirim
beta hcg yapmak için doktora gözükmeye gerek varmmı ben kanda gebelik testi yaptırmak istiyom desen yapmıyolarmı ?
bu arada adet silkusum belli değil adetlerim düzensizdi bi ara ilaçsız adet olamadım çok üzülüyordum 3 aydır soğan suyu sayesinde yavaş yavaş düzene giriyo sayılır
önce ayın 20 sinde sonra 25 inde sonra 27 sinde oldum....

sağol canım benimde 6.36 çıktı dr ilaç yazmak istemedi ben bebek istiyorum deyince yazdı kafamı karıştırdı ben günde çeyrek içiyorum ama vitamin tarzı bi ilaç kullanıyosan aynı saatlerde almıyorum nette araştırsdım ve sabahları aynı saatte içmeye çalışıyorum yaklaşık 1 saat bişey yemiyorum daha etkili oluyomuş buınları dr söylemedi nette bu ilacı araştırırken dr önerisi olarak okudum canım sende böylemi yapıyosun

evet canım bende genelde aynı saate sabah aç karnına içiyorum.. ama içmeyi unutursam aklıma geldiği zaman içiyorum..

amin canım kayracım sen hamaratsın kıss temizlik yapmayı seviyorsun gelde bana yardım et çok ağrım var evi toparlayamıyorum yatağımı zor düzelttim belim ağrıyor

cnm yaaa düzelirsin inşallah adetin baya gecikti ondan bu sancı galiba
bence sen yat dinlen eşin yapsın ev işlerini yada bi kadın çağır

gelirim güzelim nedemek ben işlerin yarısını bitirdim malum yine kayınvalideler vardıda görümcemlere gittiler öğlen ama yarın yine gelirler o yüzden onlar bi dönsünler evlerine genel bi temizliği yeniden yapıcam

kıslar ben biraz yatıcam inanın zar zor yazıyorum resimis canım senin hamile olduğuna inanıyorum ben adet oldum da dün çok rahatsızım sevincini çok iyi paylaşamıyorum o yüzden ama kan testi yaptrıınca sen inşallah burada haklay çekeriz sizi seviyorum görüşürüz

X