Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın hayırlı cumalar rabbim bu mübarek günün hürmetine dualarımızı kabul etsin

günaydın kızlarr..
cumanız mübarek olsun, Rabbim bu mübarek gün hürmetini hepimie hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin inşaallahh
çok güzel bi rüya gördüm yorumlarsanız sevinirim
oğlum olmuş bi kaç günlük galiba annemle bakıyomuşuz annemin işi çıkmış bi yere gitmiş ilk defa bebeğimle yalnız kalmışım biraz tedirginim uyutup yatağına yatıyorum sonra işlerim varmış onları hallediyorum bebişim uyanıyo sonra ama ağlamıyo öyle güler yüzlü ki gidiyorum yanına alıyorum kucağıma galiba emziriyorum.sonra eşim oğlum ben markette oluyoruz battaniyesini untumuşuz marketten çıkarken eşim onu bulmaya gidiyo..sonra yine evde oluyoruz annem babam var eşim var bi de arkadaşımla eşi gelmiş oğlumu görmeye arkadaşım altın takıcakmış battaniyesini açıyo üstünde tekılı bi tane cumhuriyet gb altın var bi de arkadaşım aynından takıyo üzerindede mavi boncuk var böyle uyandımm..
çok gerçek gibiydi çok güzeldi..
kollarım boş kaldı uyanıncayine :'(

canım çok güzel bir riya ama ben buna benzer rüyaları çok fazla görüyorum hemde çok hep oğlum oluyor birde belki bilinç altıda olabilir ama eğer bilinçaltı değilse annem hep der altın görmek bebeğin olacağına delalettir der erkek çocuğuda iyidir allah rüyalarını hayra çıkarsın sabahın hayrına gitsin inşallah gerçek olur canım inşallah çok yakındır gelmesi

Allah hayırlara vesile etsin canım

günaydın kızlar.....kuzunaz adet olmadınmı daha kaç gün oluyo farlutal biteli....

olmadım canım sanırım 1 hafta oluyor en son geçen cuma bitti heralde tam emin değilim de ama olur akıntım arttı dün iç çamaşırım maviydi ( ucuza buldum da bi sürü mavi almışım hep :roflol:) o yüzden sanırım sarı gelen lekeyi kahverengi sandım başlıyor sandım ama şu an bişi yok bugün olmazsam inşallah pazartesi olurum allah yardım etsin

anladımm cnmcm fazla geç kalma bnmde öyle oldu end.kalınlığı çok artmıştı oo cnm çıktı ne pıhtılar attım adette çok kan kaybettim dikkat et olmadı yine druna görün 2.farlutalı veriyolar usgye göre bn 2.içtikten snra oldum (ay senin mavi kilt.na :roflol:)inş...olursun bi an önce cnmcm yaa Allahımm yardım etsin olmmakda zor

hayırlı sabahlar hayırlı cumalar kızlar yüce rabbim bu mübarek cuma günü ve cuma saati hürmetine hepimizin dualrını kabul etsin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bizlere

canım şu an hiç bir şey kullanmıyorum geçen hafta farlutal kullandım

farlutalı doktor mu verdi canım, yaa ben gecen perşembe gittim doktor rahim duvarı kalınlaşmaya başlamış, 1 hafta 10 gün içinde gelir dedi , bi hafta oldum gelmeiyor yaa,, kafayı yicem.. Gelenler geliyoo bana.. evde terör estiriyorum....

hayırlı sabahlar hayırlı cumalar kızlar yüce rabbim bu mübarek cuma günü ve cuma saati hürmetine hepimizin dualrını kabul etsin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bizlere

inşallah canım,, allah bütün dualarımızı kabul etsinnn,,, Allahım evlat hasreti çekenlere bir tane olsun ama kendilerinin olsun yarabbim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…