Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inşallah canım,, allah bütün dualarımızı kabul etsinnn,,, Allahım evlat hasreti çekenlere bir tane olsun ama kendilerinin olsun yarabbim...

inşallah inşallah .PEYGAMPER EFENDİMİZ S.A. e olan sevgisinin hatrına ashabının yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eder yüce ALLAH ım inşallah :Saruboceq:

farlutalı doktor mu verdi canım, yaa ben gecen perşembe gittim doktor rahim duvarı kalınlaşmaya başlamış, 1 hafta 10 gün içinde gelir dedi , bi hafta oldum gelmeiyor yaa,, kafayı yicem.. Gelenler geliyoo bana.. evde terör estiriyorum....

canım 1 hafta olmazsa 10 gün olur ama de öle dediyse gelir heralde bu arada bana farlutalı dr vermedi bu ay eskiden beri adetim çok gecikince kullanırım ben

merhaba arkadaşlar öncelıkle dualarımızın kabul olması dileğiyle bende 2 yıldır çocuk için uğrasıyorum.Dua olarak neleri okuyorsunuz bu konuda benıde bılgılendırır mısınız ?

merhaba arkadaşlar öncelıkle dualarımızın kabul olması dileğiyle bende 2 yıldır çocuk için uğrasıyorum.Dua olarak neleri okuyorsunuz bu konuda benıde bılgılendırır mısınız ?

canım hoşgeldin ilk sayfada kuzunaz arkadaşım yazmıştı ve yine ilk sayfada listemiz var okudukları dualar yazıyo ayrıca kenzularş vak ıa surelerini okuyabilirsin canım

canım 4444 tefriciye okuyan var fetih süresinin ilk ayetini okuyan var meryem süresi okuyan var yasin surei okuyan var birde ilk sayfada benim yazdığım tesbihler var allah kabul etsin herkesin duasını birazda senin tercihin olacak allaha ne şekilde ibadet edersen et nasıl dua edersen et yeterki gönülden inananrak ev ümidini ona bağlayarak et kabul olur canım

hayırlı cumalar arkadaşlarr
kuzucum nasılsın bana dua edin şadiye anneye gidiiyoruz
cuma soohbetinden sonra dağıtacak ilaçları dua edinde ters anına gelmeyelim ilaçları vermez sonra

kuzucum bugün nasılsın canım benim inşallah bugün olursun bende oldum olcam gibi

hayırlı cumalar arkadaşlarr
kuzucum nasılsın bana dua edin şadiye anneye gidiiyoruz
cuma soohbetinden sonra dağıtacak ilaçları dua edinde ters anına gelmeyelim ilaçları vermez sonra

neden vermiyorki ters anı derken nasıl yani anlayamadım canım çok ilginç hani sevaba girmek istiyorsa verir sonuçta senin duan yeter ona bu arada hoşgeldin dün için de kusura bakma eşim beni öslemişte kapat bilgisayaraı deyip durdu

valla kasıklarımda hafif ağrılar ve akıntım sarıya dönük inşallah olurum ama saat 15,30 a kadar olmazsam pazartesi olmam lazım biliyorsun :KK43:

inşallah canım inşallah işlerin yolunda gider ve dün sana yolladığım alıntıyı okudunmu canım

Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Batman Giriş tarihi: Jun 2009

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------
KUZUCUM BU ALINTIYI SENİN İÇİN YAPTIM
mrb bende aranıza yeni katıldım bende geçen ay rahim filmi çektirdim iki gün sonra aşılama yaptım adetim gecikti hamiş kaldım sandım ama rahim filmimi çeken doktor bu ay aşılama yapmaman lazımdı dedi yani aşılama yapan doktorum yanlış yaptı her doktorada güvenemiyo insan

buydu canım

bu arada bugün cuma ya yemek erken geldi kıslar ben yemeğe çıkıyorum off yarında kuzenimin nişanı var ne giyeceğime karar veremedim hala

bu arada bugün cuma ya yemek erken geldi kıslar ben yemeğe çıkıyorum off yarında kuzenimin nişanı var ne giyeceğime karar veremedim hala

siyah bi tek ve beyaz gömlek cok sık durur bence benımde kayınbiraderim evlenecek 2.ye dün alısveriş yaptım nikah için almıstım sık bi ayakkabıyla cok güzel oluyor

X