Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım özellikle benim içinde dua edebilirmisin.allahım ettigin tüm dualarnı kabul etsin

Canım ben duayı bitirdikten sonra gördüm seni
Kusura bakma
Ama inşaallaaaah Rabbim kabul ederse;
tüm Ümmet-i Muhammed'den isteyen ,uğraşan herkese, içinde bana da, hakkımızdan hayırlı ise zorlaştırmadan kolaylaştırarak hayırlı, sağlıklı, akıllı ve imanlı evlatlar nasip etmesini istedim.
yani aslında sen de girdin duama canım
Ayrıca bin her perşembe akşamına kadar " dua edelim mi?" isimli topikte arkadaşlarla liste oluşturuyoruz.
Rabbim kabul buyuyursa teheccüd namazı kılıp dua şekline göre listedeki herkein dualarını okuyoruz canım.
İstersen sende oraya duanı yazıp bize katılabilirsin.
Bir incele istersen.
Birde bunu yapmadan önce ben sadece Yasin de okurdum.
bunu da yapabilirsin
Rabbim kabul etmeyeceği duayı kuluna söyletmezmiş hem.
Bir de yanılmıyorsam Ayşenin de katıldığı bir topik var ama oranın adını bilmiyorum.
Bak ben de onu soracaktım.
Vesile oldun iyi oldu.

Bende amma tavsiye verdim
Selam verdin borçlu çıkarttım seni kusuruma bakma canım

Canım şu sizin sırayla dua okuduğunuz topik hangisi canım.
olmazsa yani bana uygunsa orayada katılsam vereliniortak

cnm dua dediğim tefriciye çekiyoruzz bi niyet üzerine
katılım alıyolarsa sende girrr,ama o topik bu ssitede değil cnm öğrenmek istersen özelden yazarım

kuzu yaa listede benim adımda bazı değişiklikler yaparmısın zahmet olmazsa
kullandığı kürler:soğan kürü,bal.tar.ç.otu otu karışımı,böğürtlen kökü,arısütü.bal.polen
tedavi:klomen,çatlama iğnesi
dualar:4444 tefrciye,fetih suresinin ilk ayeti
ovulasyonda düzensiz olarak düzeltirsen sevinirim

slm canım ben geldim düzeltelerini yaparım birazdan bişi dicem benden leke gelmiş az bişi ama şu an başka bişi yok sence yarın sökülürmü yarın adet olursam süper olur ama yarın olmazsam eğer haftasonu olmamam lazım pazartesi olmalıyım ki adetimin 1. günü hastaneyi arayıp rahim filmi için randevu alacaım

Ben de burdayııııım

Ayşecim olbilir bi ver bakayım alıyorlarsa ve de bana uyarsa girerim inşaallaaaah
gerçi işte tefriciyede vakit alıyo ama...
Anladığım kadarı sayı ile alıyorsunuz.
Bende yapabileceğim kadar alırım

canım lekenin rengi nasıl kahverengiyse gerisi gelecek demektir inşallah sökülür sen civanperçemine devam et ve soğanıda içmeyede bak
hayatım bende sana bişiy sorcam ben bugün böğürtlen kaynattım yaklaaşık yarsım saat
tadı çookk acı bu normalmi yoksa tadı böylemi
bide araştırdım bazıları bir fincan suda 1 dak demleyerek içyolar hangisi doğru

canım evde civanperçemi var sanıyordum ama yokmuş maalesef aspirin içsem nasıl olur acaba sorunun cevabına gelincede böğürtlen kökünü ermiş aktar varmış üsküdarda orası vermişti burda bir arkadaşa tarifi benim anlattığım gibi ve tv de çıkan o hocada benim dediğim gibi anlattı yani 30 dakika kaynayacak takdir edersinki bu bir kök ve iyice kaynaması daha mantıklı olur bu arada tadı acı canım bildiğin kereste gibi kokuyor :roflol:

ya bu ermiş aktar dolunay flmde çıkıyor diyolar ben dolunay radyosu kayıtlıdır arabada hep dinlerim orda bi herbalist gibi bir adam çıkıyo konuşuyo bizde eşimle aradık bi bayan çıktı yerimiz sişlide dedi geliyosunuz sorununuzu anlatıyosunuz doktorumuz size bitkisel karışımlar veriyor dedi
acaba benim dediğimle senin dediğin aynı kişimi

yavrum yaa bende civanperçemi var düşük korkusundan kullanmıyorum sana göndereyim

Ben de kaçıyom kıslaaaaaar
Haftasonu da giremiyeceği gibi.
C.tesi kadın gelecek
Temizli var.
Pazarda misafir var akşama yemekli onla uğraşıcam
anca pztesi ye
gerçi vaktim olursa uğrarım ara ara
Çooook öpüyom sizi kıslaaaaar
Allah!a emanet olun
opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…