Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayra ya benim ya yarın 15,30 a kadar yada pazartesi 15,30 a kadar adet olmam lazım haftasonu olmamam lazım çünki adetinin 1. günü 09 ila 15,30 arası arayıp randevu alabilirmişi anladın değilmi ne yapıcam ben :KK43:(((

kayra ya benim ya yarın 15,30 a kadar yada pazartesi 15,30 a kadar adet olmam lazım haftasonu olmamam lazım çünki adetinin 1. günü 09 ila 15,30 arası arayıp randevu alabilirmişi anladın değilmi ne yapıcam ben :KK43:(((

canım ya çok iyi anladım ama şu civan perçemini falan içsen akşama belki yararı olur veya soğan hiçmi belirti yok geleceğine dair

inşallah yarına kadar gelir canım rabbim işlerini kolaylaştırsın canım

amin ya bu arda ne dicem hani pembe tımberland göstermiştim ya sana geçen cuma burda salı pazarının kurulduğu yerde cuma günüde pazar kuruluyor orda 50 tl ye tımberland satan bir yer vardı eşime yerini tarif ettim akşam üstü gitmiş almış düşün 36 istiyor adamın elindede 1 tane kaldığı için veriyor pembe ama 39 numara hemde ayakkabının renkleri birbirinden farklı biri nin rengi sararmış ayyy sinir oldum eşim hep der ucuz etin yahnisi olmaz diye ama pembe işte her an giyilecek bir renk değil kıyafetime uydurup giyerim dedim ama işte kısmet olmadı inşallah yarın adamı pazar da buluruz yoksa elimizde kaldı ya :KK43:( nedense hep heveslendiğim şeyler yarım kalıyor

amin ya bu arda ne dicem hani pembe tımberland göstermiştim ya sana geçen cuma burda salı pazarının kurulduğu yerde cuma günüde pazar kuruluyor orda 50 tl ye tımberland satan bir yer vardı eşime yerini tarif ettim akşam üstü gitmiş almış düşün 36 istiyor adamın elindede 1 tane kaldığı için veriyor pembe ama 39 numara hemde ayakkabının renkleri birbirinden farklı biri nin rengi sararmış ayyy sinir oldum eşim hep der ucuz etin yahnisi olmaz diye ama pembe işte her an giyilecek bir renk değil kıyafetime uydurup giyerim dedim ama işte kısmet olmadı inşallah yarın adamı pazar da buluruz yoksa elimizde kaldı ya :KK43:( nedense hep heveslendiğim şeyler yarım kalıyor

evet canım çok iyi hatırlıyorum bende çok beğenmiştim benimde beğendiğim şeyler genelde yarım kalır ama arkasından daha çok beğendiğim bişeyi tesadüfen alırım seninde öyle oluyomu üzülme bulursun adamı inşallah

canım ya annemle babam çok büyük bir kaza atlatmışlar ben bugün öğrendim araba hasarlıymış çok şükür canlarına bişey olmamış

çok çok geçmiş olsun canım şükür birşey olmamış kendilerine rabbim kazadan beladan korusun:Saruboceq:

selam kıslar nasılsınız
gülşencim cok geçmiş olsun cana gelecegine mala gelsin hayatım üzülme Allahtan canlarına bişey olmamış

canım ya annemle babam çok büyük bir kaza atlatmışlar ben bugün öğrendim araba hasarlıymış çok şükür canlarına bişey olmamış

kusura bakma patron geldide yanıma kapadım yeni gördüm verilmiş sadakaları varmış canlarına bişi olmasında araba halledilir allah korusun allah saklasın

kızlar ben çıkıyorum bugün herkesin kafası dağınık sanırım rabbime emanet olun yarın görüşürüz hoşçakalın kızlar

kuzunaz listeyi güncellermisin

artık liste güncellemesi yapmıyorum topikte gereksiz kalabalık yapıyor çünki her sayfada bu yüzden ilk sayfaya koydum eklemeleri ve düzeltmeleri ordan yapıyorum ilk sayfaya bakabilirsin eğer listeyi görmek istersen canım

kızlar ben çıkıyorum bugün herkesin kafası dağınık sanırım rabbime emanet olun yarın görüşürüz hoşçakalın kızlar

kayracım ne mutlu ki sana dua etmeye bol bol vaktin var ben çalışıyorum biliyorsun bana da dua et kuşum tamammı hasta olmam için

kayracım ne mutlu ki sana dua etmeye bol bol vaktin var ben çalışıyorum biliyorsun bana da dua et kuşum tamammı hasta olmam için

ediyorum canım merak etme hem sana hem aynı kaderi paylaştığımız tanıdığım tanımadığım her anne olmak için yanıp tutuşanlara ediyorum rabbim kabul etsin inşallah büyük rabbim en çok başkalarının başkalarına ettiği içten dualarını kabul edermiş bizimkileride eder inşallah canım rabbime emanet ol canım

X