Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım ya annemle babam çok büyük bir kaza atlatmışlar ben bugün öğrendim araba hasarlıymış çok şükür canlarına bişey olmamış

cnm geçmiş olsun allah beterinden esirgesin. mala gelsin önemli değil.
canları sağolsun.
hepinizi öpüyorum iyi akşamlar.

Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Batman Giriş tarihi: Jun 2009

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------
KUZUCUM BU ALINTIYI SENıN ıÇıN YAPTIM
mrb bende aranıza yeni katıldım bende geçen ay rahim filmi çektirdim iki gün sonra aşılama yaptım adetim gecikti hamiş kaldım sandım ama rahim filmimi çeken doktor bu ay aşılama yapmaman lazımdı dedi yani aşılama yapan doktorum yanlış yaptı her doktorada güvenemiyo insan

canım bencede doktor yanlış yapmıştır.hem bir yandan tedavi görürken bir yandanda rahim filmi insana çok zor gelir

ayşecim sana doktor aşılama yapayım demiş niye istemedin acaba.en azından şansın daha yüksek olurdu.biz insanlar otu çöpü kullanmayı severiz ama faydasıda oluyormu acaba.

canım bencede doktor yanlış yapmıştır.hem bir yandan tedavi görürken bir yandanda rahim filmi insana çok zor gelir

rahim filmi çekilirken kanallara ilaç veriliyo belki o yüzden aynı ay yapılmamalıdır canım hoşgeldin bu arada

bizim tedaviye başlamamızada az kaldı.bakalım nasıl olacak.kim bilir önümüzde neler var .nasıl tedavi bekliyor beni.acaba yine anne olacakmıyım acaba .hep kafamda soru işareti var

bende bu ay hayıt tohumu içiyorum ama faydasınıda görecekmiyim acaba.bu akşamda bögürtlen kökünü yaptım ama daha suyun içinde balkona bıraktım sabah soguyunca içecem.aklımda incir suyuda var ama bakalım neler olacak bu ay

rabbimin izniyle görürsün inşallah görenlerin yazılarını çok okudum canım

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
kayra_esk, ayse.20, eftalya_35, sumeyrat+, yavruceylan1
kızlar hoşgeldiniz nasılsınıza.s.

Hoşbulduk canım
ama birazdan bizlere ve çocuk isteyen tüm ümmet-i Muhammed'e dua etmek için ayrılcam
Rabbim inşaallaaaah dualarımızı kabul eder tez zamanda
Çok öpüyorum siziiiii

Hoşbulduk canım
ama birazdan bizlere ve çocuk isteyen tüm ümmet-i Muhammed'e dua etmek için ayrılcam
Çok öpüyorum siziiiii

ALLAHım kabul eder inşallah canımopuyorumnanaktan sağolasın rabbime emanet ol canım

teşekkür ettim kuzunaz ismimi kaydetmişin inşallah hamile haberimide alırsınız

Hoşbulduk canım
Çok öpüyorum siziiiii
canım özellikle benim içinde dua edebilirmisin.allahım ettigin tüm dualarnı kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…