Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

dünde burda yagmur yagdı hiç kesilmeden simdi ise hava bahar havası oldu günlük ğüneşlik

inşallah canım allah razı olsun geçen ay kürlerden oldu ama polende yedim glucophagımı düzenli içtim filan bu ay yapmadım bunları glucophage ımda bitmişti içinde 100 tane var ben 3 senede 2 kutu bitirdima ncak düşün çok düzensiz kullandım ama dün dr a yazdırdım ve aldım bugün başlıyacağım tekrar allahım inşallah olurda şu rahim filmi olayından faydalanırım bu arada kıslar zeynep kamildeki o dr a kızmıştım ama sistemler çok güzel olmuş bekleme olayı yok eskisi gibi sadece infertilite bölümünde 3 bilgisayar çalışıyor işlemleri yapıyorlar sonuçlar istemler filan iyi yani zaman açısından çok memnun kaldım tavsiye ederim hemde dr herşeyi en baştan istiyor rahim filmi hormon tahlilleri eşinden sperm vs sonra dosya oluşturuyor ve tedaviye başlıyor allah hepimizin yardımcısı olsun bu arada burada manyak bir yağmur yağıyor inanılmaz bişi ya gök delindi resmen
canım burdada sakin yağıyo geçenlerde burdada gök delinmiş gibi yağmıştı ve evde yalnızdım ben çok korkarım gök gürültüsü ve şimşekten çok kötü olmuştum şimdide ağır ağır yağıyo hastahaneden memnun kaldığına sevindim inşallah herşey gönlünce olsun ve emeklerinin meyvesini hemen verir rabbim inşallah

canım burdada sakin yağıyo geçenlerde burdada gök delinmiş gibi yağmıştı ve evde yalnızdım ben çok korkarım gök gürültüsü ve şimşekten çok kötü olmuştum şimdide ağır ağır yağıyo hastahaneden memnun kaldığına sevindim inşallah herşey gönlünce olsun ve emeklerinin meyvesini hemen verir rabbim inşallah

bilsem hep böyle olacak zaman açısından hep buraya giderimde işte çalışıyorum

kıslar bişey soracagım konuyla ilgili değil ama gecenlerde söylediler merak ettim kız cocuklarını 1 yasından sonra emzirmek haram diyorlar dogrumu ki bu

ay kızlarr şimdi cenaze arabasının üstünde çocuk cenazesi gitti..mafoldumben

canım yaa bende iki gündür çok üzülüyorum müge anlının programında çocuğu amcasının oğlu öldürmüş yaa çok acı rabbim o melekler cennetine almıştır rabbim ailelerine sabır versin mafoldumbenmafoldumben

evet çalışmıyo olsan öylede ya patron çok anlayışlı olacak konuştunmu hiç patronunla

geldim kıslar kayracım patronumla bişi konuşmadım sadece 2 kere hastaneye gitmek için izin aldım şimdi diyorum eğer özelde aşılama yaptırırsam derimki tiroidlerimde sorun var ilaç kullanıcam ayarlama yapıcaklar bunun içinde 15 gün içinde 2 günde bir dr a gidebilirim filan diyebilirim belki bilmiyorum nasıl yaparız inşalalh sorun çıkmaz çalışmazsam zaten ne sigortam olur nede param

geldim kıslar kayracım patronumla bişi konuşmadım sadece 2 kere hastaneye gitmek için izin aldım şimdi diyorum eğer özelde aşılama yaptırırsam derimki tiroidlerimde sorun var ilaç kullanıcam ayarlama yapıcaklar bunun içinde 15 gün içinde 2 günde bir dr a gidebilirim filan diyebilirim belki bilmiyorum nasıl yaparız inşalalh sorun çıkmaz çalışmazsam zaten ne sigortam olur nede param

bence doğruyu söylesen daha anlayışlı davranır çocuk konusunda erkeklerde kadınlarda hassastır ama sen daha iyisini bilirsin canım tiroitler için iki günde bir kontrole inanacağını sanmıyorum annem her zaman bana şu sözü aşıladı ''yalan söyleme halini söyle '' seni anlıyorum belki çekiniyosundur veya işten çıkarma olur diyosan doğrusunu sen bilirsin yinede canım

tiryakçım evincim hiç sesiniz çıkmıyo ne yapıyosunuz ben ev işi arasında gelip bakıyorum

tiryakçım evincim hiç sesiniz çıkmıyo ne yapıyosunuz ben ev işi arasında gelip bakıyorum

iş güç :1rolleyes:
yazamıoyrum ama takipteyim:1ninca:sumeyrat gibidelikafadulden
bi şi sorcam size evlendikten sonra baya bi kilo almıştım,ramazandan sonra spora başladım ona ilave olsun die güi içinde normal çay değilde meyve çayları ve form çayı içiyorum bi sakıncası olmaz di gebelik için??:uhm:

iş güç :1rolleyes:
yazamıoyrum ama takipteyim:1ninca:sumeyrat gibidelikafadulden
bi şi sorcam size evlendikten sonra baya bi kilo almıştım,ramazandan sonra spora başladım ona ilave olsun die güi içinde normal çay değilde meyve çayları ve form çayı içiyorum bi sakıncası olmaz di gebelik için??:uhm:

bazı bitki çaylarını gebelikte düşüğe sebep olduğunu duymuştum ama meyve çaylarıyla form çayının etkisi varmı hiç bilemiyorumki keşke yardımcı olabilseydim canım ama bilemiyorum

X