Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet abla nako vizon kalınlığındaki bir iple örmüş. oda genelde kalın şişlee örülüyo

evet haklısın ilacı,muayenesi,tahlili derken 750yi bulur
ben bu ay şanslıydımda klomenle büyüdü yoksa diğer iğnelerden gerekecekti
o iğnelerde çok pahalıı 3 ay önce ben o iğnelere 400tl para vermiştim
mesela sen belki iğnelerden kullanırsın bi miktar ona gider bi miktar laboratuarra gider bi miktarda doktora anca 750yi bullur yani

ayy nennn öylee ablaa

ayşecim inşallah adet olmazsın ama olursan incire başla şimdi bir anlamı yok neyse bizim toplantımız var ben çıkıyorum kıslar

evet hayatım zaten adet olduktan sonrası için dedim
soğanı 2 ay yaptım bence yeter soğan önümüzdeki ayda incire başlayayım
tabi inşallah gerek kalmazda testte çift çizgi görürürm
doktor dediki adet olursa 3.cü günü gel adetin geçersede gel kan tahlili yapalım dedi
içim bi tuhaf oldu acayip bi heyecan bastı
ama yinede umutlanmıyorum adet olursam üzülmem

canım soğan kürünü tam olarak kaç gün yapıyosun saraçoğlu 15 gün diyor adet olsanızda 15 günü tamamlayın diyor ve pko lular 4 5 ay yapsınlar kesinlikle diyor okudunuzmu sayfasında

canım soğan kürünü tam olarak kaç gün yapıyosun saraçoğlu 15 gün diyor adet olsanızda 15 günü tamamlayın diyor ve pko lular 4 5 ay yapsınlar kesinlikle diyor okudunuzmu sayfasında
4 5 ay demeside ayda 15 gün içiceksin 15 gün içmiyeceksin oda öle yani sen aralıksızmı içtin ayşe 2 ay

:))) canım inşallah allahın mucizelerinden sual olunmaz dr a soracağım zaten adet olmadım diye

canım inşallah bu arada arkadaşım kahveye çağırdı anca akşam üstü eve gelirim akşam giremezsem kendinize iyi bakın rabbime emanet olun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet canım ben 15 gün yapıyorum ama bu 15 günlük dönemi adet günüme denk getirmiyorum tam olarak etki etmesi için adetimin 1.günü başlayıp 15 gün içiyorum
sonraki adetime 10 gn kala tekrar içiyorum
pcolular için soğanın çok önemli olduğunu söylüyor neden denemiyosunuz

4 5 ay demeside ayda 15 gün içiceksin 15 gün içmiyeceksin oda öle yani sen aralıksızmı içtin ayşe 2 ay

hayır cnm aralıksız içmedim adetimmin 1.günü başlayıp 15 gün içtim
sonraki adetime 10 gün kala tekrar içtim
bua ay içmedim bilmiyorum içim temizlendi diye düşünüyorum bide yumurtam büyüdü ya adet olurum kesin
kesin demiyimde Allahın izniyle tabi

canım bak şimdi adetine 10 gün varken başlayıp adet olsanda 15 günü tamamlıycakmışsın benim bugün olmam lazım ama birkaçgün sarkar başlıycam bende önümüzdeki adettime 10 kala hayırlısı bakalım hoşçakalın kızlar:a015:

canımcım tamam adet olsanız bilene bırakmayın 15 günü tamamlayın diyor fakat bir sonraki adetinize 10 gün kala 10 gün boyunca TEKRAR için diyor
yani ben bunu şu şekilde ayarlıyorum
_örneğin ayın 1.de adet oldum soğana başladım 15.de bıraktım dimi
_sonra ayın 22 sinde tekrar başlayıp 10 gün içtim
bıraktığımdada hemen adet oldum,zaten işin püf noktası orda bırakınca adet olman lazım

abla sizinki ne sektörüydü.. yaa bide CE belgesi ççıkt

canım elektrik taahhüt firması ce belgesi ürünlerle ilgili bişi sanırım ama ıso9001 kalite yönetimi ile ilgili bişi boşver zaten konu dışı bu arada ben geldim hastaneden şimdi simir sonuçlarına bakıldı hsg istemi yapıldı fakat benim en geç 15 ine kadar adet olmam lazım ki bayrama denk gelmesin bayrama denk gelirse 1 ay dah abeklemek zorundayım (((

canım sen hemen adet olmak için bişeyler dene hemen soğana başla
civanperçemi kaynat iç hemen adet olki rahim filmini çektiresin
adet olamadığını doktora söyledinmi bi ilaç falan bişiy söylemedimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…