Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzunazcım çanta harika yaaa,, bayıldımm.. içine aycanisanın dediği gibi astar koyman lazım...
Çok güzel. sen yapabilir misin bu çantayı??

bana hiç selam veren hal hatır soran yok sanırım siteye girmeye girmeye unutuldum :gitme:

bu arada dün randevum vardı yeni bi dr. buldum demiştim ya ona gittik eşimle kovmaktan beter etti.keşke gitmesydik ona dedim.birbirimize düşürdü bizi.kuzunaz seni şimdi anlayabiliyoum.aynı senin dediğin gibi eşime bende çocuk falan istemiyorum dedim dedim çok öfkelenmiştim dr.başından savdı bizi eşimde benim suçum gibi bana yüklendi eski dr.umuza gidelim madem dedim ayrı bi kıyamet daha koptu.her şeye bahane buldu.en sonunda dayanamadım patladım yeter dedim bundan sonra alttan almıycam sen uğraş ben çabaladıkça şöyle olur böyle olur dedikçe anlamıyorsun hiçbir şey yapmıyorum bundan sonra dedim sonra ıspartaya geldik ki ne geliş hiç konuşmadan.burdaki üni.deki dr. ürologa gittik bugün kan verdi işte onun sonuıcunu göstermeye gidicem birazdan.dua edin nolur.

bu arada dün randevum vardı yeni bi dr. buldum demiştim ya ona gittik eşimle kovmaktan beter etti.keşke gitmesydik ona dedim.birbirimize düşürdü bizi.kuzunaz seni şimdi anlayabiliyoum.aynı senin dediğin gibi eşime bende çocuk falan istemiyorum dedim dedim çok öfkelenmiştim dr.başından savdı bizi eşimde benim suçum gibi bana yüklendi eski dr.umuza gidelim madem dedim ayrı bi kıyamet daha koptu.her şeye bahane buldu.en sonunda dayanamadım patladım yeter dedim bundan sonra alttan almıycam sen uğraş ben çabaladıkça şöyle olur böyle olur dedikçe anlamıyorsun hiçbir şey yapmıyorum bundan sonra dedim sonra ıspartaya geldik ki ne geliş hiç konuşmadan.burdaki üni.deki dr. ürologa gittik bugün kan verdi işte onun sonuıcunu göstermeye gidicem birazdan.dua edin nolur.

canım hiç sıkma canını oluyo böyle aksilikler inşallah kan testi hayırlı çıkar moralini yüksek tut

aycanisa kullanıcısından alıntı
bende ikiz istiyorum Allahım nasip ederse biliyorsunuz benim tedaviden baska sansım yok onun için ikiz olsun isterim

bende senin gibi ikiz istiyorum bi oğlan bi kız ne güzel dimi biri eşimin biri benim kucağımda...

anam sen unututlurmusunn hiç kuzu sana hoşgeldin ddi ama sen görmedin galiba..

görmedim sanırım hastayım alınganım zaten bide çok üzgünüm yakın arkadaşım doğum yapmış bebeğin sarılığı yüksekmiş hastanede yatıyomuş dua edin arıyorum çıkmıyo kafayı yiceem hangi hastane olduğunu öğrenemedimki ziyarete gideyimm

ama kyra benim suçum mu evet ben dedim bu yeni dr. a gidelim diye ama dr.un tavrını benim suçum gibi hıncını benden alması normalmi?bende kızdım öfkelendim ama eşime patlamadım.bi umut diye gitmiştim o dr. meğer değilmiş.

tabiki allah ömrünü o kadar vermiş.elden gelen birşey yok.bana diyorlar ki sonradan ölecegine karnındayken ölseydi.ben diyorum öyle demeyin o da zor digeride. sana göre seninkisi zor .bana göre benimkisi zor. çünkü herkesin evladı kendine altın gibi başkasına da gümüş gibidir canım.ekim 17 de düşük yaptım onada üzülüyorsun herşeyin üzüntüsü ayrı canım.inşallah senin aşılama tutmuştur. bugün aşılamanın kaçıncı günü ayşecim.agrın felan varmı

canım evlat işte yaşamayan bilemez 1 günlükte olsa hiç doğmamışta olsa insan üzülüyo
seni en iyi ben anlarım benide sen...
ben aşılama yaptırmadım klomenle yumurtam büyüdü pazartesi günü çatlama iğnemi oldum sanırım yumurtam çatladı çünkü dün gece sağ tarafımda inanılmaz ağrı oldu

görmedim sanırım hastayım alınganım zaten bide çok üzgünüm yakın arkadaşım doğum yapmış bebeğin sarılığı yüksekmiş hastanede yatıyomuş dua edin arıyorum çıkmıyo kafayı yiceem hangi hastane olduğunu öğrenemedimki ziyarete gideyimm

telaş yapma canım arkadaşını değil de onun hangi hastanede olduğunu bilebilecek varsa bence onu ara derim.hem üzülme yeni doğanlarda sarılık hali çok normal.benim eşimin kuzeni de doğum yapmıştı onun bebeğinde de vardı şimdi maaşallah bebek onlara takla attırıyo.üzülme sen sıkma canını geçecektir Rabbimin izniyle.

telaş yapma canım arkadaşını değil de onun hangi hastanede olduğunu bilebilecek varsa bence onu ara derim.hem üzülme yeni doğanlarda sarılık hali çok normal.benim eşimin kuzeni de doğum yapmıştı onun bebeğinde de vardı şimdi maaşallah bebek onlara takla attırıyo.üzülme sen sıkma canını geçecektir Rabbimin izniyle.

evet canım bende öyle yaptım babama arkadaşımın babasını arattırdım
sarılık her bebekte olur bende 5 günlükken yatmışım hastanede
ama bununki çok yükseelmiş rabbim korusun o meleği inşallahh..

aycanisa kullanıcısından alıntı
bende ikiz istiyorum Allahım nasip ederse biliyorsunuz benim tedaviden baska sansım yok onun için ikiz olsun isterim

bende senin gibi ikiz istiyorum bi oğlan bi kız ne güzel dimi biri eşimin biri benim kucağımda...

inşallah canım ya ne güzel olur valla

ama kyra benim suçum mu evet ben dedim bu yeni dr. a gidelim diye ama dr.un tavrını benim suçum gibi hıncını benden alması normalmi?bende kızdım öfkelendim ama eşime patlamadım.bi umut diye gitmiştim o dr. meğer değilmiş.

haklısın canım ama işte erkekler öyle dr a çatamadığı için en yakınında sen varsın aslında oda pişman olmuştur bile boşver sen güzelim hayırlı haberlerle gel olurmu güzelimm

bende pazar günü laporoskopi oldum tüplerin tıkanıklığından bugün iice ayaklandım çok şükür.kaburgalarım çok ağrıo.dr.umu aradım normal dedi.verdikleri karbondioksit yüzündenmiş.

X