Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım sen hemen adet olmak için bişeyler dene hemen soğana başla
civanperçemi kaynat iç hemen adet olki rahim filmini çektiresin
adet olamadığını doktora söyledinmi bi ilaç falan bişiy söylemedimi

farlutal içtim dedim kaç gün oldu 5 gün oldu heralde dedim günde 3 defa içtim dedim biraz daha bekle dedi ne yapsamki ya soğanı nasıl kullanıyım ki bacım çalışıyom of insan terlese bile soğan kokuyor sanki bir ara eşime ögg gelmişti soğan kokusundan birde yaz dı ya sık sık duş alıyordum

evinciğimde gelmiş evet hoşgelmiş evin kıss bacım o çantayı nasıl yapsak ona bir tane bile ip gitmez o krem rengi olana ama o tahta kulplara sarılmış uç kışımları nasıl olmuş anlamadım nasıl yapmışlar birde sen arttırmayı neden tavsiye ediyorsun hani o üçgen şeklini alsın diyemi yoksa altı belli olsun diyemi

farlutal içtim dedim kaç gün oldu 5 gün oldu heralde dedim günde 3 defa içtim dedim biraz daha bekle dedi ne yapsamki ya soğanı nasıl kullanıyım ki bacım çalışıyom of insan terlese bile soğan kokuyor sanki bir ara eşime ögg gelmişti soğan kokusundan birde yaz dı ya sık sık duş alıyordum

canım vallaha ben 2 aydır içiyorum ne ağzmdan nede terimden koku geldi
zaten onu 5 dkk kaynatıyosun fazla değil
hem çalışan bayanlar sadece akşamları yatmadan önce içebilirler dedi ibraham bey :)
ben ev hanımı olduğum halde akşamları içtim faydasınıda gördüm tabi

evinciğimde gelmiş evet hoşgelmiş evin kıss bacım o çantayı nasıl yapsak ona bir tane bile ip gitmez o krem rengi olana ama o tahta kulplara sarılmış uç kışımları nasıl olmuş anlamadım nasıl yapmışlar birde sen arttırmayı neden tavsiye ediyorsun hani o üçgen şeklini alsın diyemi yoksa altı belli olsun diyemi
hoşbuldum ablakenarları üçgenya ondan.ona 2 tane ip gider büyük yaparsan 3.kulplarıda iğneyle yapmış abla.büze büze dikmiş

ben gelinliğimin modelini internette bulmuştum ama straplez di ben o straplezin üzerine santelde laydi yaka yaptırdım ve tuvakal koldu yani yine straplez ama üzeri dantelden kolları filan bir dakka modeli bulayımda he birde kalçama kadar dar gerisi boldu ama istediğim gibi olmadı herşeyiyle ben bi gelinlik beğenmiştim allahım almadı eşim onu pahalı geldi heralde ay krem rengi gerçi benimkide kremdi ama bu kalça altına kadar dar gerisi kabarık allahım straplez o göğüs altındaki taşı arkada tam kalça altındaki o uzun taşları u kuyruğu allahım mükemmeldi ama açık ve pahalı diye eşim almadı :KK43:((( uhde kaldı içimd e

kuzuuu annem gile gittim demiştin ya karşıya gittik alışverise diye
nereye gittin yavrum bizim buralaramı geldin yoksam CADIARZU

heh yakası ve kolları aynen bu şekildeydi ama ben düğünümde saçım ve makyajım olarak çok kötüydüm hiç beğenmedim o kuaföre varya bisürü küfür ediyorum off açıldı yine dertlerim yaaaaaaaaaa :KK43:(((

ben gelinliğimin modelini internette bulmuştum ama straplez di ben o straplezin üzerine santelde laydi yaka yaptırdım ve tuvakal koldu yani yine straplez ama üzeri dantelden kolları filan bir dakka modeli bulayımda he birde kalçama kadar dar gerisi boldu ama istediğim gibi olmadı herşeyiyle ben bi gelinlik beğenmiştim allahım almadı eşim onu pahalı geldi heralde ay krem rengi gerçi benimkide kremdi ama bu kalça altına kadar dar gerisi kabarık allahım straplez o göğüs altındaki taşı arkada tam kalça altındaki o uzun taşları u kuyruğu allahım mükemmeldi ama açık ve pahalı diye eşim almadı :KK43:((( uhde kaldı içimd e

yavrum yaaa o kalça altından sonra kabaranları bende çok seviyom ama kapalıyım ya olmuyo bana
malatyada oldu benim düğünüm herkez dediki krem alma millet derki anam ayseye eski gelinlik almışlar ondan beyaz kiraladık :)
düşünceye bak ya

kuzuuu annem gile gittim demiştin ya karşıya gittik alışverise diye
nereye gittin yavrum bizim buralaramı geldin yoksam CADIARZU

pazar günündenmi bahsediyorsun canım annemler kadıköyde ben orda kaldım eşim geldi aldı levente gittik sanayi mahallesi oluyor heralde orası yada oraya giderken metronun oralardaymış ben çok iyi bilmem ayakkabı aldık

pazar günündenmi bahsediyorsun canım annemler kadıköyde ben orda kaldım eşim geldi aldı levente gittik sanayi mahallesi oluyor heralde orası yada oraya giderken metronun oralardaymış ben çok iyi bilmem ayakkabı aldık

leventi bende çok bilmem bize uzak düşüyor,bir iki defa israil konsolosluğuna gitmiştik o kadar

yavrum yaaa o kalça altından sonra kabaranları bende çok seviyom ama kapalıyım ya olmuyo bana
malatyada oldu benim düğünüm herkez dediki krem alma millet derki anam ayseye eski gelinlik almışlar ondan beyaz kiraladık :)
düşünceye bak ya

:roflol: evet canım zaten bende o straplezin üzerine o danteli düşünmemin sebebi de o aileler yani ahh ahh düğünümde hiç bişi istediğim gibi olmadı kuaför salonun promosyonuymuş ay eşimde nasıl beni baskı altında bırakıyorki o zamanlar ailesine masraf yaptırmayımda o anasına karşı zor durumda kalmasında ne olursa olsun neyse gittik kuaförü gördük ben o kuaföre değil düğünde asla normal gündede gitmezdim makyajlarımı bile kendim götürdüm beni maymuna çevirdiler resmen bir saç yaptıla düşün dalgalı fönü çektiler ve toplayıp 2-3 tel tokayla topladılar saçımı düğün boyunca elim kafamdaydı topuzum düşecek diye allahım kabustu düşün benim düğünde stüdyoda çekildiğim resimlerim bile yok o lanet kaynanam ne aldı bütün düğün paralarını altınları takıları ne varsa bende çalışıyorum eşya almışım taksit ödüyorum eşimle birlikte paramız yok neyse bir gün tartışırken dedimde ne dedi biliyormusun alın banane bana niye söylüyorsunuz onun yatacak yeri yok ta neyse sinirlendim yinee :eek:klava::eek:klava:

ya benimde gelinliğim güzeldi saçımda güzeldi ama makyajımı iğrenç yaptlar. silip kendim yeniden yapıcaktım geç kalmıştıkk

o zamanın parası o fotoğraflara 400 tl istediler düşün bir bileziklerim kaldı kolumda (gerçi onlarda gitti ya) neyse ne oldu biliyormusunuz ayşe ben ilk evlendim aptalım ya cahilim ya herşey tozpembe geliyor ya gittim eltimle kayınvalidem bir oturuyorlar ev büyük yayla gibi eşimin odası bana yatak odası yapıldı ben yemek odasını filan takım almıştım ama yemek odası mağazada duruyordu neyse bu ayrı konu yatak odam kuruldu düğüne 1 hafta kala filan çeyizim gitti vs. neyse o ara düğüne kadar yatak odamı gören konsolun üzerindeki kutuma para bırakmış oda 45 lira olmuş düşün evlendikten sonra kaynanam gitti geldi ne dedi biliyormusun o para dursun fırın mı alıcam dedi öle bişi alalhım ne cahilmişim neden ağzının payını vermemişim şimdide söylerimde yeri gelmiyor sonra eşimle hastaneye gideceğiz hazır düğün iznine çıkmışken zeynep kamile bi gideyim dedim neyse gittik arabayı parketti hatta ondan önce eşime dedim o parayı alma annene lazımmış filan ya bişi derse oğlun aldı dersin dedi neyse gittik hastaneye bi çıktık araba yok çekmişler anam gittik otoparka 45 lira parayı oraya verdik çıktık adım gibi eminimki o odamı kontrol etti ve arkamızdanda laf söyledi o parada öle gitti o kadın varya o kadın ben tartışıp anneme gittim bileziklerimi de hiç takmazdım sandığımda dururdu ben anneme giderken yolda annemi aramış diyormuşki bilezikleride almış gitmiş düşünebiliyormusun benle kavga ediyor be gidiyorum ve o arkamdan bileziklerime bakıyor benim sandığıma ahhhh ahhh o yüzden şimd ağzıyla kuş tutsa bana yaranmaz bunlarda en küçük örnekleri

:roflol: evet canım zaten bende o straplezin üzerine o danteli düşünmemin sebebi de o aileler yani ahh ahh düğünümde hiç bişi istediğim gibi olmadı kuaför salonun promosyonuymuş ay eşimde nasıl beni baskı altında bırakıyorki o zamanlar ailesine masraf yaptırmayımda o anasına karşı zor durumda kalmasında ne olursa olsun neyse gittik kuaförü gördük ben o kuaföre değil düğünde asla normal gündede gitmezdim makyajlarımı bile kendim götürdüm beni maymuna çevirdiler resmen bir saç yaptıla düşün dalgalı fönü çektiler ve toplayıp 2-3 tel tokayla topladılar saçımı düğün boyunca elim kafamdaydı topuzum düşecek diye allahım kabustu düşün benim düğünde stüdyoda çekildiğim resimlerim bile yok o lanet kaynanam ne aldı bütün düğün paralarını altınları takıları ne varsa bende çalışıyorum eşya almışım taksit ödüyorum eşimle birlikte paramız yok neyse bir gün tartışırken dedimde ne dedi biliyormusun alın banane bana niye söylüyorsunuz onun yatacak yeri yok ta neyse sinirlendim yinee :eek:klava::eek:klava:

bana bunu söyleyen kayınvalidemler değildi kendi annemler söyledi eski gelinlik derler diye
yavrum olsun yaaa aileler görmüş geçirmiş onlar herşeyin en iyisini bilirler
malatyada her gelinlikçi gelinin saçınıda araba süslemesinide indirimli sütüdyo resimlerinide promosyon yapıyor benimki öyle olmuştu
şimdi albumden resmi çektim avatarıma koymaya alıştım ama hata veriyo bende normal koyayım bari
ama bak benim türbanımı makyajımı çok gzüel yapmışlardı sadece nişandaki makyajımı beğenmiyom çookk ağırdı

X