Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

o zamanın parası o fotoğraflara 400 tl istediler düşün bir bileziklerim kaldı kolumda (gerçi onlarda gitti ya) neyse ne oldu biliyormusunuz ayşe ben ilk evlendim aptalım ya cahilim ya herşey tozpembe geliyor ya gittim eltimle kayınvalidem bir oturuyorlar ev büyük yayla gibi eşimin odası bana yatak odası yapıldı ben yemek odasını filan takım almıştım ama yemek odası mağazada duruyordu neyse bu ayrı konu yatak odam kuruldu düğüne 1 hafta kala filan çeyizim gitti vs. neyse o ara düğüne kadar yatak odamı gören konsolun üzerindeki kutuma para bırakmış oda 45 lira olmuş düşün evlendikten sonra kaynanam gitti geldi ne dedi biliyormusun o para dursun fırın mı alıcam dedi öle bişi alalhım ne cahilmişim neden ağzının payını vermemişim şimdide söylerimde yeri gelmiyor sonra eşimle hastaneye gideceğiz hazır düğün iznine çıkmışken zeynep kamile bi gideyim dedim neyse gittik arabayı parketti hatta ondan önce eşime dedim o parayı alma annene lazımmış filan ya bişi derse oğlun aldı dersin dedi neyse gittik hastaneye bi çıktık araba yok çekmişler anam gittik otoparka 45 lira parayı oraya verdik çıktık adım gibi eminimki o odamı kontrol etti ve arkamızdanda laf söyledi o parada öle gitti o kadın varya o kadın ben tartışıp anneme gittim bileziklerimi de hiç takmazdım sandığımda dururdu ben anneme giderken yolda annemi aramış diyormuşki bilezikleride almış gitmiş düşünebiliyormusun benle kavga ediyor be gidiyorum ve o arkamdan bileziklerime bakıyor benim sandığıma ahhhh ahhh o yüzden şimd ağzıyla kuş tutsa bana yaranmaz bunlarda en küçük örnekleri

ayyyy ne fena kadınmış o beee aaa vallaha Allah yardım etsin sana
boşver kuzucum ya b unları aklına getirip üzme kendini sen tedavine ve bebişine kavuşacağın günü düşün
yavrum bak budaa benim resmim biraz bulanık ama idare edin :)

bişi daha anlatayım biliyorumm çok dertlerim açıldı ama düğün oldu ya ben o gece düğün gecesi sadece evde yalnız kaldım öğlene doğru bir geldiler eve allahım eltiler kayın valide en büyük eltimin ablası ankaradan gelmiş neyse ben yeni gelin millete hizmet ediyor herkes balayına çıkar neyse onud ageçtim eltimin ablası bizde kalıyor o gün akşam düğünün altınlarını parlarını sayıyorlar bende hiç ilgilenmedim eltime gelinliğimi giydirdim makyaj yaptık filan öle şakalaştık kaynanam ama nasıl gözleri parlıyor paraları sayarken bu kadar olur neyse eltimin ablası kaynanam birlikte paraları sayıyorlar ya eltimin ablası beni çağırdı sadece düğünde ilk defa gördüğüm kadın bana ne dedi biliyormusunuz arkadaşım bana kınada altın takmıştı aynur dedi düğünde takarsam sana vermezler neyse bu altını sordu bana kadın ya düşünebiliyormusunuz arkadaşın sana kınada altın takmıştı ne yaptın onu ki bunu kaynanam sorduruyor bende dedimki anneme verdim ve annemde kalıcak dedim annem benim için yeteri kadar borç yaptı düşünün annem bütün çeyizimi aldı ve geri dönüşüde yok bu paraların ona sonra bunu eşime söledim bişi olduda bana bişi dedi bende ilk ve son defa eşime gerizekalı demiştim onların yüzünden ama şimdi olsa asla demem

ayyyy ne fena kadınmış o beee aaa vallaha Allah yardım etsin sana
boşver kuzucum ya b unları aklına getirip üzme kendini sen tedavine ve bebişine kavuşacağın günü düşün
yavrum bak budaa benim resmim biraz bulanık ama idare edin :)

ayşecim çok küçük koymuşsun resmini altta ki forum 1 dekini kopyalaman gerekiyor dimi evinciğim

yavrular ben maarkete gidiyorum bras alışveriş yapim bide cüzlerim vardı onları okuyim
akşam görüşürüz yine byyy..

evet hayatım forum 2 dekini kopyalıyorum yinede küçük çıkıyor anlamadım
kuzucum nişanlığğın ne renkti

aaa nişanlılığım çok güzel bi tuvaletti altı kabarık tarlatanlı krem rengi saten üzerine yeşil karışık renkli şifondan yapılmıştı üstü straplez bir bustiyer krem rengi ama önü yeşil taşlarla işlenmişti sonra ben bir çiçek buldum yeşil renkte onuda topuzuma taktırdım en güzel kuaföre gittim makyajımıda tanıdığım güzel makyaj yapan bi abla vardı ona yaptırdım ki bende profesyonele yakın makyaj yaparım yani güzel yaparım nişanda çok güzel olmuştum ama 36 beden nişanlığım bana dapdar aslında birinin işine yarasın çok isterim birde demode olmayacak bir modeli rengi var yeşili canlı uçuk yeşil filanda değil ağır bir yeşil bir ara resimlerini koyarım :)

o zamanın parası o fotoğraflara 400 tl istediler düşün bir bileziklerim kaldı kolumda (gerçi onlarda gitti ya) neyse ne oldu biliyormusunuz ayşe ben ilk evlendim aptalım ya cahilim ya herşey tozpembe geliyor ya gittim eltimle kayınvalidem bir oturuyorlar ev büyük yayla gibi eşimin odası bana yatak odası yapıldı ben yemek odasını filan takım almıştım ama yemek odası mağazada duruyordu neyse bu ayrı konu yatak odam kuruldu düğüne 1 hafta kala filan çeyizim gitti vs. neyse o ara düğüne kadar yatak odamı gören konsolun üzerindeki kutuma para bırakmış oda 45 lira olmuş düşün evlendikten sonra kaynanam gitti geldi ne dedi biliyormusun o para dursun fırın mı alıcam dedi öle bişi alalhım ne cahilmişim neden ağzının payını vermemişim şimdide söylerimde yeri gelmiyor sonra eşimle hastaneye gideceğiz hazır düğün iznine çıkmışken zeynep kamile bi gideyim dedim neyse gittik arabayı parketti hatta ondan önce eşime dedim o parayı alma annene lazımmış filan ya bişi derse oğlun aldı dersin dedi neyse gittik hastaneye bi çıktık araba yok çekmişler anam gittik otoparka 45 lira parayı oraya verdik çıktık adım gibi eminimki o odamı kontrol etti ve arkamızdanda laf söyledi o parada öle gitti o kadın varya o kadın ben tartışıp anneme gittim bileziklerimi de hiç takmazdım sandığımda dururdu ben anneme giderken yolda annemi aramış diyormuşki bilezikleride almış gitmiş düşünebiliyormusun benle kavga ediyor be gidiyorum ve o arkamdan bileziklerime bakıyor benim sandığıma ahhhh ahhh o yüzden şimd ağzıyla kuş tutsa bana yaranmaz bunlarda en küçük örnekleri
ya abla sende kaynana bende elti aynı şeyleri yaşıyoz. yaa hani eşimle bir ara geri çekilme yöntemiyle korunduk . havlu peçetelrden varya ondan vardı odamda sen git dolabımdan onu all saklaa. ama hep diyorum ya o tilkiyse ben kuyruğuyum diye. buldum yerini ama hiç bişey söylemedimşimdide diyorumki i yeri gelsede söylesem. herşeyi içimdekileriii.

ya abla sende kaynana bende elti aynı şeyleri yaşıyoz. yaa hani eşimle bir ara geri çekilme yöntemiyle korunduk . havlu peçetelrden varya ondan vardı odamda sen git dolabımdan onu all saklaa. ama hep diyorum ya o tilkiyse ben kuyruğuyum diye. buldum yerini ama hiç bişey söylemedimşimdide diyorumki i yeri gelsede söylesem. herşeyi içimdekileriii.

iyide hani benimkinin derdi para seninki peçeteden ne istiyor allahım ne insanlar var ya

iyide hani benimkinin derdi para seninki peçeteden ne istiyor allahım ne insanlar var ya
keşke tek peçete olsaaa abla. ne sanki para almıyolarmıı. yaa evde eşim elektrik faturasını ödüyo diye bütün yemeklerii elektrkli ocakta yapıyo.suyaa gelincede ooo ooo ne sen sor ne ben söyleyeyimm. varyaa sinir oluyomm.ama allahından bulsun başka bişey demiyorum benn allah görüyo yukarda. eşim bile hep derki senin onunla anlaşmamanın en büyük nedeni onun gibi olmaman onun gibi olsannn bak sen gör ozman.

yavruceylan hoşgeldin canım bu arada kendi derdimize yani ben kendi derdime daldım slm vermeyi unuttuk sana

aaa nişanlılığım çok güzel bi tuvaletti altı kabarık tarlatanlı krem rengi saten üzerine yeşil karışık renkli şifondan yapılmıştı üstü straplez bir bustiyer krem rengi ama önü yeşil taşlarla işlenmişti sonra ben bir çiçek buldum yeşil renkte onuda topuzuma taktırdım en güzel kuaföre gittim makyajımıda tanıdığım güzel makyaj yapan bi abla vardı ona yaptırdım ki bende profesyonele yakın makyaj yaparım yani güzel yaparım nişanda çok güzel olmuştum ama 36 beden nişanlığım bana dapdar aslında birinin işine yarasın çok isterim birde demode olmayacak bir modeli rengi var yeşili canlı uçuk yeşil filanda değil ağır bir yeşil bir ara resimlerini koyarım :)
benimkiside turkuaz mavisiydi önü işlemeli straplezdi

keşke tek peçete olsaaa abla. ne sanki para almıyolarmıı. yaa evde eşim elektrik faturasını ödüyo diye bütün yemeklerii elektrkli ocakta yapıyo.suyaa gelincede ooo ooo ne sen sor ne ben söyleyeyimm. varyaa sinir oluyomm.ama allahından bulsun başka bişey demiyorum benn allah görüyo yukarda. eşim bile hep derki senin onunla anlaşmamanın en büyük nedeni onun gibi olmaman onun gibi olsannn bak sen gör ozman.

canım boşver siz bir an evvel kendi evinize çıkın bak sana bişi söyliyimmi çalışarak herşeyi halledersiniz biz eşyalarımızı taksitle aldık bir ara resimlerini koyarım evimin görürsün bana göre heşey dört dörtlük oldu ban ayetiyorda artıyor herşey çok güzel valla biz yaptık biz başardık sizde başarırsınız kimseye bağlı kalmanıza gerek yok ev ev içinde olmaz bir vein 2 hanımıda olmaz

canım boşver siz bir an evvel kendi evinize çıkın bak sana bişi söyliyimmi çalışarak herşeyi halledersiniz biz eşyalarımızı taksitle aldık bir ara resimlerini koyarım evimin görürsün bana göre heşey dört dörtlük oldu ban ayetiyorda artıyor herşey çok güzel valla biz yaptık biz başardık sizde başarırsınız kimseye bağlı kalmanıza gerek yok ev ev içinde olmaz bir vein 2 hanımıda olmaz
hayrlısıyla bi evime geçsem herşey hazır gibi zaten abla abimin yanında çalıştığım için evin içini abim yapacak yaniparkesiydi mutfak dolabıydı fayansıydı falan o konuda çok rahatım gerçekten...

neyse abla bende kaçar yarın görüşürük kendinee çok iyi bakk

wallla dün ölmüşüm yorgunluktan
bi geldim şöyle bi baktım ve çıktım
Eşimi bekliyom şimdide

geldim ayşayla kayracığımın gazlarına
ikiz olursa onlara vericem
Birini Ayşeye diğerinide kayraya
baksınlar bende büyüyünce alırım onlardan
Maaşallah ikiside çok merhametli wallaaa

bu arada kuzucum
sen o günlerde biraz sıkıntılıydın okuyamadın
Ben hatırlatayım
Merserayı listeden çıkıyosun canım benim
eşiyle anlaşmışlar 3 ay kkya girmeyecekmiş
Onların aşılama felanda olmuştu olmamıştı
en son böyle bir karar almışlar
Bizde hayırlı haberlerler dön dedik gönderdik canım

mrblar kadınlar kulubunde daha yeniyim bnim bi sorunum vr bana bi fikir verirseniz ck sevincem.2 yıldır hamile kalamıyorum bn 16 yasımdan itibaren adet düzensizliğinden dolayı doğum kontrul hapları kullandım hormon bozuklugu vrmış.bundan bi 3 sene sonra tekra gittim yumurtalıklarımda sorun oldugu ortaya cıktı yumurtalıklarım çatlamıyormus kendini yenilemiyormus simdi yazılanları faln okuyorum acıkcası doktora gitmeye korkuyorum cunku hemen ümitsizliğe kapılırım bebegim olsun istiyorum esimde ck istiyor Acaba doktora gitmeden bitkisel yollarla bu sorunu halledebilirmiyim hamile kalabilirmiyim Hangi bitkileri kullansam daha yararlı olur Simdiden tesekkürler...akannehir

Meraba canım hoşgeldin
Öncelikle geçmiş olsun....
Rabbim gönlündekine tez zamanda kavuştursun.
Sakın ümidini yitirme...
Ancak şunu söyleyeyim ki insan ğolu yaradılışı gereği bilmediği şeyden korkar...
O yüzden öncelikli olarak sana tavsiyem mutlaka ama mutlaka dr kontrolünde olman gerektiği....
Farkındaysan büyük ya da küçük sorunlarımız bile olsa bu topikte hemen hemen herkesin bir drla irtibat halinde olduğudur....
Rabbim şifa için bizlere doğada her türlü şeyi vermiş
Doğru....
ama bunu ne için, ne kadar, ne süre ile kullanacağımızı ancak durumumuzun teşhisi konulduktan sonra belirleyebiliriz.
eeeeee bu işi de ancak doktorlar yapar,
Yoksa biz ne işe yaradığını bilmeden bir sürü ot kullanabiliriz değilmi ?
işe yarar mı bilinmez?
ya yaramazsa ....???
O zaman suçu doğada, yaradanda arar ve isyan ederiz değil mi?
Şimdi sana işe yarıyor diye bal+tarçın+ çörek otu tavsiye etsem ne olcak???
bunu adetin 2. ve 12. günlerii arasında al desem yumurta üretmeye faydası olur.
bunu sürekli kullan desem bünyeni güçlendirir.
Halbuki sorunum hormonal diyorsun
Hangi hormon üstelik??
sür hormonumu(prolaktin), yumurta rezervin mi( fsh), çatlatma hormonun mu(lh)......
üBunlar yüksek mi, alçak mı???*
O kadar çok sayılır kiii
O yüzden önce doktora git, iyice öğren sorun ne???
Sonra da mutlaka takviye olarak ilaçlarının yanında bitkisel kür kullan canım
Senin iyiliğin için....
ve sakın karamsar olma....
Bizim derdimizden çoooook büyük rabbimiz var....

X