Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kaydirigubbakcemile3
sümeyrat okumayı biliyo galiba sadece daha yazmaya geçememiş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kıs sümeyrat kaldık bsbasa yaz bişiler artık bak kimseciklerde yok yaz rahat rahat

selam kızlar herkese iyi bir hafta sonu diliyorum
kuzunazcım benim tarihim yanlış yazılmış canım sat 11 ekim beklenen adet tarihi 8 kasım bir de dua da belirtmiştim tefriciye okuyorum demiştim canım

meraba kızlarrr ben geldimm biliyorum 3 gündür giremiyorummmm
bugün çoook gelişmelerle dolu bi gündüüü doktora gittim güzel haber bi tane yumoşum 17 mm olmuş:lepi: doktor 15.gününe kadar 20 olursa aşılama yapayım dedi fiyat olarakda ben 50 alıyorum laboratuarda 250 fln alıyor dedi yyaa bu kadar ucuzmuydu aşılama ben daha çok die biliyodum
ikinci gelişme burda bi arkadaş yurtdışındaki üreme sistemini canlandıran vitaminden bahsetmişti eşimin ingilterede arkadaşı var o orda bulmuş siparişini vermiş bize yollucak alkisalkisalkis ama annem o ne olduğu belli olmayan şeyleri içme amerikalıların yaptığından faydamı gelir dedi kafam karıştı
üçüncüsü ise bugün şadiye anne diye biri vardı ona gittik
kadın 70-80 yaşlarında eski bir ebeymiş hem dini yönden hemde tıp alanında çok bilgili,önce sohbetini dinledik kuranlar okundu dualar edildi saatlerce bekledik anca görüşebildik derdimi anlattım haftaya gel bi macun var onu verecem onu yersen Allahın izniyle karnın boş gelmezsin dedi :Saruboceq:
her hafta sohbet veriyor sohbetinden sonra türlü rahatsızlığı olanlara ilaçlar veriyo,
amcamın kızınıda götürdüm onun 1 çocuğu var başkada olmadı onada yüzüne bakaak dediki senin tüplerin tıkalı sende şunu yap dedi ayçanisaaa burayı iyi oku bu sana göre:
leğene dayanabileceğin kadar sıcaklıkta suyu koy dizlerine kadar bacaklarını içine sok ve aynı andada verdiğim ilacı iç bir anda tüplerin açılacak dedi
kızlarr ben çok inanıyorum olacak o macunu çok itikatla yiyecem ve hamile kalacağımada inanıyorum

Son düzenleme:
slm kızlar su bel cektırme olayını bılıyormusunuz ole yapınca hamıs kalınıyormus galuba

Beeen geldiiiiim
Evincim başın sağolsun canım
Anlaşılan bugün kimsecikler girememiş
ıyi iyi ben de iş yaptıydım.
ayşeeee hoşgeldiiiin
Mız mız sen de hoşgeldiiiinnn
maalasef bişiy bilmiyorum bel çekilmesi ile ilgili?
Niye ne yapıcan fıtık mı var??

cok cnm bel cektırme yapınca bebek oluyormus hamıle aklıyormussun ) koca karı ısı

Yalnız kuzu da girmemiş bu gün
Allah allaaaah...CADIARZU
kızlar ya üç gündür sol gözüm seğiriyooo
Sağ gözüm sağlığıma sol gözüm varlığıma diyoa ama niye ki acaba?
Neye işaret acaba hayır olsun inşaallaaah CADIARZU

cok cnm bel cektırme yapınca bebek oluyormus hamıle aklıyormussun ) koca karı ısı

yok daha ne?akannehir
yakıyı iıi kötü anlıyorum da bu neyin nesi?:uhm:
ben onu fıtık için biliyodum.
sağlam beline zarar vermeyesin sonralmaz:
bu iş için işinin ehli adam lazım.
kadın kuvveti ile olmaz üstelik akılında olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…