Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

akşam denicem hemen :)
zaten söylediklerinde yalan değil
evlenen bütün arkadaşlarım ya doğurdu ya doğurmak üzere bi araya geldiğimizde muhabbet dönüp dolaşıp bebeğe geliyo üzüldüğümü farketmiyolar onlar yaşamadıkları için anlayamıyolar benim yaşadıklarımı, yanlarından ayrılıp da eve gelince iki gün kendime gelemiyorum:çok üzgünüm: bunları biliyo ama inatçı keçi yine de kendi bildiğini yapıyo

benimde aynı şey sözkonusu canım. eşim bankada. ve banka arkadaşları hepsi bizden sonra evlendi ama hepsinin bebeği var, ve ben çok üzülüyorum. eşim geliyo sema şunun bebeği olmuş, şunun eşi hamile diyor. hem kendi adıma hem onun adına üzülüyorum.

akşam denicem hemen :)
zaten söylediklerinde yalan değil
evlenen bütün arkadaşlarım ya doğurdu ya doğurmak üzere bi araya geldiğimizde muhabbet dönüp dolaşıp bebeğe geliyo üzüldüğümü farketmiyolar onlar yaşamadıkları için anlayamıyolar benim yaşadıklarımı, yanlarından ayrılıp da eve gelince iki gün kendime gelemiyorum:çok üzgünüm: bunları biliyo ama inatçı keçi yine de kendi bildiğini yapıyo
hadi bakalımm hayırlısı. valla gerekirse küss. belliki seninde canna tak etmiş artık bunu anlaması lazıımm..

sağol canım,sende hoşgeldin. çalışıyormusun bugün.
hen valla çalışıyorumm.. yav bu ayşe bugünde yokk bişymi oldu acaba merak ettim valla yaa kaç gündür kayııp. eşi perşembe günü izinliydi dün gelmedi yanımızaa ee bu günde yok merak ettim valla inş önemli bişey yoktuu. rahatsızdı birazz

bi kere tedavisiz hamile kalıp düşük yaptım ya hep onu örnek gösteriyo bak işte oluyo tedavisiz falan die ama diyorum 18 ay sonra oldu nie o kadar bekleyelim içelim şu bitkileri hızlandırsın diyorum.gerek yok hasta değiliz biz falan dio ama bu akşam ciddi ciddi konuşcam anlatcam içimdeki herşeyi neler hissettiklerimi o zaman daha iyi anlar belki.
erkeklere bi şeyi nedenleriyle açık açık anlatmadan çok anlamıyolar illa açıklıcaksın herşeyi

bi kere tedavisiz hamile kalıp düşük yaptım ya hep onu örnek gösteriyo bak işte oluyo tedavisiz falan die ama diyorum 18 ay sonra oldu nie o kadar bekleyelim içelim şu bitkileri hızlandırsın diyorum.gerek yok hasta değiliz biz falan dio ama bu akşam ciddi ciddi konuşcam anlatcam içimdeki herşeyi neler hissettiklerimi o zaman daha iyi anlar belki.
erkeklere bi şeyi nedenleriyle açık açık anlatmadan çok anlamıyolar illa açıklıcaksın herşeyi
aynen öyle valla bişeyi illa en ince ayrıntısına kadar anlatcan

kıslar ya bişey söyleyecegım ben idrarımı yaparken agrı yanma gibi bişey hissediyorum ama sadece idrarı yaparken ve yaptıktan sonra oluyor sonrasında hersey normal sizce üşütmekten mi oluyor yoksa idrar yollarında iltihap falan mı var

kıslar ya bişey söyleyecegım ben idrarımı yaparken agrı yanma gibi bişey hissediyorum ama sadece idrarı yaparken ve yaptıktan sonra oluyor sonrasında hersey normal sizce üşütmekten mi oluyor yoksa idrar yollarında iltihap falan mı var
canım idrarının kokusuda bi tuhafsa doğrudur iltihap olmuştur oda üşütmekten oluyo biliyosun e kendine dikkat et üşütme bencee

kızlar ya bendede dün akşam kahverengi leke geldii az bişey aama hala bişeyy yok arasıra belime kasıklarıma ağrı giriyoo amam yok bişey yaa

inşallah olursun canım ya
hepimizin ayrı ayrı sıkıntısı var Rabbim şifalar versin tez zamanda sağlıklı hayırlı bebişler versin inşaallah

inşallah olursun canım ya
hepimizin ayrı ayrı sıkıntısı var Rabbim şifalar versin tez zamanda sağlıklı hayırlı bebişler versin inşaallah
amin canım ya inş olurum bakalımm artık otları bıraktım kendimi dr teslim ettim vall artık.

ayrık otunuda dene istersen nasılsa içmediğimiz bişey kalmadı ne duysak içiyoz valla :roflol:
valla canım bilmiyorum yaa onu araştırıryorum netten ama adetle ilgili hiçbişey görmedimm..ama içmediğimde ot kalmadı bu adetle ilgili valla

sümeyratt merhabaa canım senin ne sıkıntın var sende paylaşsana bizimlee sende anlat be derdini ne zmandan beri burdasınn yazdıklarımızı okuyosunn ama hiç bişey yazmıyosunn. o halde neden burdasın derdini anlatmayacaksann neden burdasınn. burda herkez herkese yardımcı oluyo belki senden bize yardıımcıı olcann.

amin canım ya inş olurum bakalımm artık otları bıraktım kendimi dr teslim ettim vall artık.

valla canım bilmiyorum yaa onu araştırıryorum netten ama adetle ilgili hiçbişey görmedimm..ama içmediğimde ot kalmadı bu adetle ilgili valla

evet bende baktım ona dün idrar söktürücü böbrek için falan yazıyordu

X