Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

cnm benim benzer bi rüya hamileyken bende görmüştüm rahmetli babanneme bozuk para veriyodum,rüyamdada hamileyiim babannem karnıma bakıyor gülümsüyor gidiyorr..

ölüye bişey vermek iyi değil derler ama bişey almak iyidir,tabi bu alınan şey paraysa
senin rızkının genişleyeceğine delalet eder.
ama senin rüyan çok ayrıntılı bi rüya bunu daha bilgili birine yorumlatırsan sana ayrıntılarıyla yorumlayacaktır...
birde o ölen hamide ablanın ve babannenin adına bir hayır yap
mesela bende babnnemi sürekli rüyamda görürüm
durumun varsa onların adına bir fakir doyur,yada sadaka ver onada gücün yetmiyosa ruhuna bir yasin oku...

az da olsa bişiler yaparım canım inşallah gerçi yardım kısmı yani para olayı kendi tedavim olmasa bebiş kendiliğinden aşılama olmadan önce gelirse aşılmaya para harcayacağıma birine yardım ederim diye düşündüm ama işte her şey allahtan bende aşılamadan sonra kendimi toparlarsam maddi anlamda yardım ederim inşallah

cnm ama yapacağın yardımı babaannen ve hamide ablan adına yap.
çünkü rüyana girmeleri senden dua ve hayır beklediklerinide gösterir
bak sen şöle bi adak ada,aşılama olmadan hamile kaalırsam bu parayı filan yere bağışlıcam,yada kurban kesecem...
çünki Allahtan bi isteğimiz olduğunda adakla dua ederseniz gerçekleşiyormuş tabi Allahın izniyle...

ayşecim hikayeni anlatıcakmısın canım

ayy kociş gelecekte gittim üstüme başıma güzel bişeyler giydim yüzümü gözümü düzelttim kimse kalmadı keşke kalabalıken anlatsaydım
gerçi onlar tekrar girince okurlar dimi.

canım ama adak adamak allaha şart koşmak gibi bişi olurmuş öle duydum borçlandırmak mı ne olurmuş ben aşılama olacağım eğer tutarsa param olduğunda kurban keser dağıtırım küçük baş ama :)

ayy kociş gelecekte gittim üstüme başıma güzel bişeyler giydim yüzümü gözümü düzelttim kimse kalmadı keşke kalabalıken anlatsaydım
gerçi onlar tekrar girince okurlar dimi.

istersen sonra anlat canım sen bilirsin

Şu olursa şunu yapacağım,dersen ve gerçekleşirse adadığın şeyi yaparsan bu Allaha şart koşmak değil ondan istediğin onunda sana verdiği şeyin şükrüdürr
bi nevi Allaha verdiğinden dolayı şükretmektir...
adak adamak bir ibadettir,
Hac suresi, 29.ayetinde, (Adaklarını yerine getirsinler) buyurulmuştur.

kuzu hikeyemde nerde kaldığımı unuttum,cinsiyeti öğrendiğim yeri anlatmışmıydım

kızlar eşim geliyo yoldaymış,benim çıkmam lazım kuzucum söz yarın anlatacam yarında eşim evde yani izinli ama ben bi ara girerim size yarın iyii kaynatmalar...

kıslar ne buldum kayracım sende okuu

kızlar günaydın yadıklarınızı okuyacak zamanım yok şimdi tekrar doktora gidiyorumm.. allahtan bu seferki doktor çok iyiydii.. diğerlerii manyaq neysee dün gittim dedikii ben dedii çocuu olmayan birine 3 aylık iğneden kesinlikle önermem falan dedi bende dedeimki hocam farlutal kullandım gene adet olmadım dedimm tamam dedi hemen bir hormon tahlilii yaptır dedi. orasıda dediki sabah aç karnına gel dedi şimdi oraya gidiyorum ama işin garip tarafı akşam çok azz kahverengi leke geldii kızlarr bana dua edinn hormonlarım bozulmuş olmasınn.

kıslar ne buldum kayracım sende okuu

günaydın kızlar umut dolu güzel haberler alacağınız bir gün olur inşallah hepimiz için kuzucum teşekkür ederim ben hsg çektirdiğimdeki testlerimde tiroid testim normaldi canım sınırı geçmemişti bile canım ben sanırım 2007 başında çekildim hsg yi oyyy ömrüm geçmiş yaa

günaydın canım erkencisin yine ne güzel ben evde olsam yatıyordum bu saatte , bu arada ben seni hsg çektirmemiş sanıyordum henüz o yüzden düşünürsen aklında bulunsun diye dedim ama bir ara bende yavaşlık çıktı bende iyot belki yğkseltir :roflol:

kuzunaz sümeyrata özelden mesaj yollamıssın cevap vermez cünkü bende yolladım cvp yok hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…