Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sumeyratcım valla sen bizim topiğin gurusun yani senin kadar kimse girmiyor bu topiğe artık her karışını satır satır ezberlemişsindir gerçekten bir derdin varsa yaz artık anlamayacağımız bişi olamaz paylaşamıyacağımız bişi de olamaz bakma biz bazen dalga geçermiş gibi konuşmuş olabiliriz ama sende hakettin yani bu kadar gizem olmaz ama herşeyi unuturuz sen yeterki yaz yani

sumeyratçım sayfada sağ üst tarafa bakarmısın sana mesaj gönderdim

Derdi nedir anlamadım ki??
kör değil kesin.
Okuması yazması var o da kesin.
eeee daha ne olsun

hayırlı akşamlar kızzlarr ben geldimm...
nur'un yazdığı şiir beni çok etkiledi zaten bugünlerde bi ağlayasım var anlamadım gitti,durduk yere gözzlerim sulanıyo.sanırım nur birlikte hamile kaldıkları yengesi doğum yaptığı için bu kadar duygusal
benim bi akrabamda benden 1 hafta önce doğum yaptı bizim eve geldiler hep mutfakta iş yaptım gidip bebeğe bakamadım,annesiyle bile konuşmadım,o bebeği nerde görsem içime ateş düşüyodu ama sonra sonra bunu yendim şimdi alıp seviyorum bile
kısslar biliyomusunuz bebeğim yaşasaydı yarın 1 yaş 3 aylık bir bebek annesiydim
her ayın 5 i geldiğinde bir acayip oluyorum

valla bende anlamadım ceylanım ayşem de gelmiş hoş gelmiş

hoşbulmuşuz canımmmm
cnm kuzucum ecomarda rahim filmi çook pahalıymış adam indirim yapsa ne kadar yapabilirki
hadi en fazla 500-600 olsun gerçi çok iyi tanışıyoruz seerdar bey hanımıylada görüşüyoruz ama
insanlarda ordan para kazanıyo bedavda yapamazlarya
ben yaparsam avcılarda dediğin hastanede yaparım tabi randevu alabilirrsek

canım bırak seni ben bile mahvoldum ki pek duygusal günümde bile değildim
Diyorum ya sizleri hiiiç düşünemiyorum
ama gücüne gitmesin canım yanlış anlama beni ama dedim ya sizin bebeişlerinizin size şefaatçi olacağına dair ümitleriniz var
Benim o bile yok
işin dha kötüsü olup olmayacağını bile bilmiyorum

slm hoşgeldin canım senin az kaldı 8 gün hayırlısı bişiler hissediyormusun

HOŞBULDUK canım dünkü o ağrıdan sonra bugün iyiyim ağrım yok ne değişken bişey ya acaba lar hep ama hiç olcana inanamıyorum kendimi olumsuza alıştırdım üzülmemek için..

canım benim o cennette ama senin bu dünyadada bir evladın olacak olurda zaten ümitsiz değilsin ki az kaldı ayşecim gerçekten az kaldı allahım

HOŞBULDUK canım dünkü o ağrıdan sonra bugün iyiyim ağrım yok ne değişken bişey ya acaba lar hep ama hiç olcana inanamıyorum kendimi olumsuza alıştırdım üzülmemek için..

inşallah büyük bir sürpriz olur sana banada büyük umut olur

Yaaa siz böyle konuşunca acaba bende mi bi rahim filmi çektirsem diye düşünmeye başladım
acaba benimkini devlet karşılar mı??
anladığım kadarı ile devlet hastahanelerinde çekiliyooo

canım sen aşılama yaptırmıştın değil mi??*
Yanılmıyorsam aşılamada bahsettiğin ağrılar oluyordu
Kızlar söylüyordu hep verilen ilaçtan diye

ya canım olacak elbet te olur görüyorsun ne mucizeler var hem öle konuşma büyük konuşma yani allah korusun düşükte yapmayalım bebişerimizde olursa uzun ömürlü olsun kolay değilki 9 ay karnında taşı her şeyini hazırla ama 1 gün yaşasın ayşe iyiiki atlatmış ki bak izleride kaldı hormonlar bozuldu hemde lohusayken yaşadı bu üzüntüyü menepoza bile girebilirdi

canım benim aşkolsun neden gücüme gitsin,inşallah şefaatçi olur...
hamile bir bayan bana taziye ziyaretine geldiğinde keşke bende senin yerinde olsam dedi.
bu olay ne kadar acı olsada bi okadarda güzel bişey,ben hamileyken hep Allahım evladımı cennetlik hayırlı kimselerden kıl derdim.eee bundan daha hayırlısı varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…