Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hapinizi kocaman öpüyorum kızlar çok vaktimi kaybettim bugün okumak uzun sürdü .Ayrılamıyorumda ama benim birde kpss derdim var ders çalışmam lazım.neolur fazla kaynatmayın aklımsizde kalıyor. yarına kadar açmıycam.cezalıyım.(kedim verdim:jeyyar:)
görüşmek üzere muhabbetle..

size yaşadığım bir şeyi aktarmak istiyorum ilk doktorum aşılamadan sonra laparoskopi yapalım demişti aşılama tutmadı ve ben o doktora gitmedim(sebebi hiç konuşmamasıydı ya o kadar para bayılıyoz adama aşılama yapacağını ilaçları yazarken anladık onuda geç o kadar sordum kaç yumurtam oluştu öğrenemedim pes yani özel bide prof bu adam ünlü biri) neyse şimdiki doktorum rahim filmi normal diye laparoskopi isterseniz yapalım isterseniz yapmayalım siz bilirsiniz seçim sizin dedi ben istemiyorum tüp bebek yapalım dedim yok illa önce aşılama dedi.. ayrıca özel ders verdiğim öğrencimin babasıda doktor ona danıştım bana kalırsa bırak laparoskopiyi aşılama bile yapma direk tüp bebek dedi:) Valla aklım öyle karışmıştıki sonunda şöyle bir karar aldım laparoskopi yok aşılama yapılcak olmazsa tüp bebek işte şimdi aşılamamın sonucunu bekliyoruz ..Yani kızlar bu doktorlar ya para için böyle yapıyorlar ya da gerçekten iyi niyet anlamadık biz eşimle sadece umarım hayırlı bir karar almışızdır..

bende anlayamadım canımcım.bizim tüp bebek oldu.gittiğimiz merkezde iki defa alınan sperm örneğinde sperm hücresine rastlanamadığını söylediler.şimdi bu sene geçtiğimiz pazar yaptırdık sıfır çıktı.bilmiyorum anlayamadım gitti bende yani.

hapinizi kocaman öpüyorum kızlar çok vaktimi kaybettim bugün okumak uzun sürdü .Ayrılamıyorumda ama benim birde kpss derdim var ders çalışmam lazım.neolur fazla kaynatmayın aklımsizde kalıyor. yarına kadar açmıycam.cezalıyım.(kedim verdim:jeyyar:)
görüşmek üzere muhabbetle..

iyi çalışmalar sana güle güle şekerim Allahtan evde pc yok giremiyorum değilse işi gücü bırakıp oturacagım aksama kadar

size yaşadığım bir şeyi aktarmak istiyorum ilk doktorum aşılamadan sonra laparoskopi yapalım demişti aşılama tutmadı ve ben o doktora gitmedim(sebebi hiç konuşmamasıydı ya o kadar para bayılıyoz adama aşılama yapacağını ilaçları yazarken anladık onuda geç o kadar sordum kaç yumurtam oluştu öğrenemedim pes yani özel bide prof bu adam ünlü biri) neyse şimdiki doktorum rahim filmi normal diye laparoskopi isterseniz yapalım isterseniz yapmayalım siz bilirsiniz seçim sizin dedi ben istemiyorum tüp bebek yapalım dedim yok illa önce aşılama dedi.. ayrıca özel ders verdiğim öğrencimin babasıda doktor ona danıştım bana kalırsa bırak laparoskopiyi aşılama bile yapma direk tüp bebek dedi:) Valla aklım öyle karışmıştıki sonunda şöyle bir karar aldım laparoskopi yok aşılama yapılcak olmazsa tüp bebek işte şimdi aşılamamın sonucunu bekliyoruz ..Yani kızlar bu doktorlar ya para için böyle yapıyorlar ya da gerçekten iyi niyet anlamadık biz eşimle sadece umarım hayırlı bir karar almışızdır..

bende umut tüp bebeğe gittim canım bana direk tüp bebek dedi şans %60 biliyorsun emriyoları cam tüplerde oluşturuyorlar ondan sonra sadece transfer etmek kalıyor geriye tutunmazsada rabbim zamanı olarak görmedi demektir

kızlar merhaba,, doktordan yarın saat 5 e randevu aldım. bilerek akşamüstüne aldım, bi daha geri mağazay dönmem. ayy şimdiden içim tuhaf oldu. panik yapmaya başladım...

amin canım,, valla regl gelmeyince evde bile sinir yaratıyorum. eşimde sağolsun alttan alıyor ama herşeye bi kulp buluyorum yaaa...bazen kendimi tanıyamıyorum...

Yaaaaaa
Neler olmuş öyleeee
Gerçi şimdi bi ben bir de sümeyratcım var ama siz< gelince görürsünüz artuk

Önce ilk hikayeden ve şiirden çok etkilendim.
noluuuur heeeep böyle güzel umut vadeden hikayeler yazın kıslaaar
Hevesleniyorum ve o zaman daha çok dua ediyorum.
Rabbim sen ne büyüksün ve biz senin büyüklüğün karşısında ne kadar aciziz.
Sen gönlümüzdekiler bize ver Ya Rabbim diyorum
Amiiiiin Amiiiiinnn :Saruboceq:
Ve çok üzüldüm bebişlerini kaybeden arkadaşlara
Ama daha önce de yazmıştım
ınşaaalllaaaah onlar sizlerin şefaatçileri olacak
bunun ümidini taşıyorsunuz
Benim öyle bir ümidim bile yok mafoldumben

bu arada dr arayışlaı fiyatlar tüp bebek merkezleri felan havalarda uçuşmuş kızlaaar
Allahtan büyük kentlerdesiniz ve alternatifleriniz evleriniz var
Benim burda öyle bir imkanım bile yok
Sanırım burada aşılama bile yapılmıyordur.
Devlet yapıyor mu bilmem?
Ama sanmıyorum
Burada tek çareniz özel
O da adam gibi bir dr bulursanız ne alaaaaaa :umursamaz:
Aşılama için bildiğim kadarı ile labratuvar da gerekli
O da burada sadece bir tane özel var
Yaniiiii kıymet bilin kızlar
Ben aşılama ya da tüp desem yazdan başka seçeneğim yok bu kadar süre eşim de bende işimizdeen ayrılıp gidemeyiz dışarıyaaa
Üstelik sizin gezip görme şanssınız var ben ancak netten seçmek zorunda kalırım.
O yüzden hakkımızdan hayırlısıııııııı
Rabbim aratmadasn versin hepimize cennet kokulularımızı :ecrin_bebek: :Saruboceq:

Yaaaaaa
Neler olmuş öyleeee
Gerçi şimdi bi ben bir de sümeyratcım var ama siz< gelince görürsünüz artuk

Önce ilk hikayeden ve şiirden çok etkilendim.
noluuuur heeeep böyle güzel umut vadeden hikayeler yazın kıslaaar
Hevesleniyorum ve o zaman daha çok dua ediyorum.
Rabbim sen ne büyüksün ve biz senin büyüklüğün karşısında ne kadar aciziz.
Sen gönlümüzdekiler bize ver Ya Rabbim diyorum
Amiiiiin Amiiiiinnn :Saruboceq:
Ve çok üzüldüm bebişlerini kaybeden arkadaşlara
Ama daha önce de yazmıştım
İnşaaalllaaaah onlar sizlerin şefaatçileri olacak
bunun ümidini taşıyorsunuz
Benim öyle bir ümidim bile yok mafoldumben

bu arada dr arayışlaı fiyatlar tüp bebek merkezleri felan havalarda uçuşmuş kızlaaar
Allahtan büyük kentlerdesiniz ve alternatifleriniz evleriniz var
Benim burda öyle bir imkanım bile yok
Sanırım burada aşılama bile yapılmıyordur.
Devlet yapıyor mu bilmem?
Ama sanmıyorum
Burada tek çareniz özel
O da adam gibi bir dr bulursanız ne alaaaaaa :umursamaz:
Aşılama için bildiğim kadarı ile labratuvar da gerekli
O da burada sadece bir tane özel var
Yaniiiii kıymet bilin kızlar
Ben aşılama ya da tüp desem yazdan başka seçeneğim yok bu kadar süre eşim de bende işimizdeen ayrılıp gidemeyiz dışarıyaaa
Üstelik sizin gezip görme şanssınız var ben ancak netten seçmek zorunda kalırım.
O yüzden hakkımızdan hayırlısıııııııı
Rabbim aratmadasn versin hepimize cennet kokulularımızı :ecrin_bebek: :Saruboceq:

canım inşallah rabbim hiç bir tedaviye gerek kalmadan yavruna kavuşturur seni ve hepimizi tabi

sumeyrat senin derdin ne ya gerçekten çok merak etmeye başladım site yöneticisiyle bi konuşayım bakalım

ya kusura bakma kelebek nasılda soğuk yazdım mrb iyiyim diye bi işim vardıda acil ondan

cok kalabalık olmus burası ben gırmeyelı berı bırde hamıle cıkmıs ne kadar guzel ınsalh artar hamıle sayısı hayırlısıyla

X