Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ya işini bilen hallediyo haklısın bir sürü presedür var hastanede ama bizim bu egeye tüp bebek konusunda mükemmel diyorlar duyduğum benim.diğer bölümler gibi değilmiş..zaten bende meraktan gittim o bölüme süperdi ya orayı ayırmışlar gittiğin devlet hastanesi öyle olmalı..

ege üniversitesindenmi bahsediyorsun yoksa özel egeden mi özel ege için ilgi yok diyorlar

bir gün kızlar o gün gelecek ki meleklerimizi kucağımıza alabileceğiz inşallah.neydi başlangıcımız kuzunaz sen başlatmıştın.dualrımızla,inancımızla ve kürlerimizle bir çok kişi hamile kalacak.

amin :Saruboceq::Saruboceq: inşallah canım benim

kayracım ya ben ilk defa tedaviye karar verebiliyorum bu aksilik olarak saymıyorum umuta gideceğim rahim filmimide özelde çektireceğim artık bebeğime kavuşmak istiyorum çok iyi araştırıcam kızın biri avcılar hospıtalşda anestezili 150 tl ye ssk ile yaptırmış araştırıcam bende

araştır canımve acele ettikçe birşeyler çıkıyo hep benim öyle oldu 150 tl ye çok iyi gerçi benim vaaktim vardı devlette ücretsiz çekti ama özeline gitmiştim önce ondan burda işler böyle ordada öylemi önce özeline gidersen ilgilenirler gitmezsen yüzüne bile bakmazlar ilk defa nezih beye başlayıonca hastahaneye gittim bakalım ilgilenicekmi diye ve ilgilendi umarım vesile olur hayırlısıyla DÜŞÜMe kavuşurum ve hepiniz kavuşursunuz inşallah en başta inanç ve sabır

ya bugün benim canım çok sıkkın
eşimin dayısının eşiyle aynı zamanda hamile kalmıştık
bugün o doğuma gittii
4. meleği geliyo
eğer gebeliğim devam etseydi
belki benimde bebeğim kucağımda olcaktı şimdi
offff
Allahım böylesini uygun görmüş banada
hayırlısını nasip etsin inşallah
ama bugün o doğuma gidince benimki geri depreşti işte

yaaa SUMEYRAT bi ses sinyal ver artık çatlıycaz ama bak olmazki bu kadar gizem niye nedennn

bugün o doğuma gittii
4. meleği geliyo
offff

evet canım ben de senin durumundayım.şubatta benim transferim oldu(tüp bebek) belki de benimde şimdilerde doğoum zamanım gelmiş olacaktı ama olmadı hayırlısı artık

bugün o doğuma gittii
4. meleği geliyo
offff

sabret canım allaha sıgın birgün sende o kapıdan içeri gireceksin vakti zamanı gelince

kuzucum ne diyosun bende çektireyimmi ecomarda çektiren memnun kalan varmı ?

kıslar her cuma ibrahim şaracoglu trt1de esra ceyhanın programına katılacakmıs 13,30 15,30 arası

arkadaşlar memorial i bilen var mı orda da yapılıyo tüp bebek uygulaması gerçi özel orası ama bilen bilgisi olan varsa yazsın.

arkadaşlar memorial i bilen var mı orda da yapılıyo tüp bebek uygulaması gerçi özel orası ama bilen bilgisi olan varsa yazsın.

ben bbiliyorum canım semra kahraman var benim bi tanıdıgım gitti cok pahalı oldugunu söyledi yaklasık 15 bin falan harcamıslar

ege üniversitesindenmi bahsediyorsun yoksa özel egeden mi özel ege için ilgi yok diyorlar

ay özel ege deme nefret ettim ilk aşılamam orda oldu bana göre çok kötü orası ilgi zaten sıfırda mekan felan berbat bide aşılaman sonra azcık yatırdılar o kadar ben ege üniverstesinden bahsediyorum oranın tüp bebegini hep iyi duydum kendim hiç gitmedim sadece meraktan içeriye şöyle bir baktım çok güzeldi

X