Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ne kadar sinirlerinin bozulduğunu tahmin ediyorum canım bak geçen sene biz tedavi olurken olanları yazayımda tersliklere bak asıl şimdi ilk gonophane verdi dr ve çatlatma iğnesi vuracaktı neyse ben adetliyken bu ilaca başlıycam ve benim dişim apse yaptı hemen dişçiye gittim antibiyotik verdi ve iki ilacada aynı günm başladım aynı gün bitti hemen dişçiye gittim dişimi çekti ve apse geçmeden çekmiş boğazlarım nasıl ağrıyodu anlatamam iltahap yayılmış boğazıma sonra çatlatma iğnesi vurulucam gittim vurdu ve bana dediki dr sakın üşütüp hasta falan olma dedi ben dedimki dişimi çektirdim ve boğazlarım berbat ağrıyo ve ateşim var bu ay zor o zaman kalamazsın dedi sonraki ay tam yine çatlatma iğnesi veee hoop kayınvalidemler bize kalmaya geldiler o ayda boşa gitti sonraki ayda iğnem saat 5:30 da oldu ve dr ertesi gün o saatte ilişki dedi :kedi: neyse tabi biz dediğini yaptık benim kalkmamam lazımya zil çaldı eşime açma kalkmamam lazım dedim o da mutfak camından bi bakıyo yengesi ve eşimi görüyorlar camda ben kalktım tabi daha 15 dk olmamıştı bile o ayda gitti sonra aşılama yapıcaz pazar gününe denk geldi pazartesi yapılacaktı 23 nisan olduğu için labarotuvar kapalıydı salı oldu tabi yine aksilik gününde yapılamadı işte bende artık gülüyorum ve VARDIR BUNLARDADA BİR HAYIR diyorum güzelim canını sıkma canımın içi

canımcım ne olmus öyle aksılık aksılık üstüne vardır bundada bi hayır vardır

sen altlı üstlü oturuyon ben aynu evin içinde.koca evde 1tek göz odam var eşimle dertleşemiyoruz.hoş-sohbet edelim desem her lafa giriyo onu ilgilendirse de ilgilendirmese de.neyse konumuız kaynana değil.onu sonra konuşuruz.bu yeni doktora gidip fikrini alalım dimi?yoksa eski dr.um da iyi biriydi eşim ona gidelim tekrar diyordu.ne bileyim ya.akşam gelince detaylı konuşuruz eşimle sonra size yazarım.arayıp konuştum zaten bu yeni dr.u.sekreteri çıktı.gelirsiniz doktor hanımla konuşursunuz dedi.henüz randevu için gün almadım ama.akşam eşim gelince konuştuktan sonra alamyı düşünüyorum

kayracım topik çok hızlı ve ben pek müsait olamıyorum yeni görüdm ya valla üzüldüm bu ne aksilik böyle ya :KK43:

yaa işte böyle canım ve bunlar hep arkaarkaya aylarda oldu o yüzden de biraz bıraktım bu tedavi işini bu eylülde başladım tekrar inşallah hepimiz muradımıza kavuşuruz canım boşver birdahaki ay olursa olsun bir sene değilya hem kendini bir ayda daha iyi motive edip hem maddi hem manevi daha iyi hazırlanırsın daha az sıkıntı çekersin birde böyle düşün canım

kuzunaz valla annem için ege ünivers gitmiştik orda tüp bebek yapan biriyle konuştum balakesirden geliyo devlet yol parasını bile karşılıyomuş millet araştırıyo buluyor hem hiç para vermeden hastanede kalıyormuş 2.denemesiydi az bişey ilaca para verdim dedi hem rahim filmi hem laparoskopi 5 kuruş vermemiş çok şaşırdım ama bana dediki özele bir kez gidince devlet karşılamıyormuş bende geleym dedim olmaz dedi sen 1.aşılamayı özelden yaptırmışsın artık öyle olunca devlet karşılamaz dedi işte o kadın diyor ki devlete bir sürü para ödüyoz önce tüm haklarımı devlette kullanayım hamile olmazsam özele giderim diyor valla haklıda buldum yani..

eevt çok haklı vaktim olsa çalışmasam bende devletten yanayım ama şöylede bişi var bugün şahit oldum sistemler arızalıymıuş sadece internetten randevu alanları aldılar adam biz ne olcaz dedi karı koca almadılar 1 ay dahamı bekliyeceğiz dedi adam aldırmadı bişle işini halledemezsen bir dahaki aya kalıyorsun adetini bekliyorsun sabır lazım bazılarıda hiç bişi bilmiyor ya kadından dr adetinin 2. günü hormon tahlili istemiş kadın oturmuş bekliyor muhabbet esnasında kaç numara dedim randevu almadım adetliyim 2. günüm tahlil istedi dedim neden bekliyorsun hiç dr la muhattap olma bile git sekretere söle laboratuvardan istem yapsın direk git kan ver bildiğim kadarıyla 11 e kadar alıyorlar kanı en fazla dedim kadın girdi halledicek dedi hala bekliyor onun önüne geçiyorlar ben gittim sekretere dedimki bu kadın bekliyor alt tarafı bi istem yapıcaksınız dedim hemen aldı

canımcım ne olmus öyle aksılık aksılık üstüne vardır bundada bi hayır vardır

evet canım hakikaten öyle demekki hayırlısı böyleymiş ve hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip et rabbim diye dua ettim hep hayırlı zamanda değilmiş demekki canım sağolasın

kayra_esk kullanıcısından alıntı
ne kadar sinirlerinin bozulduğunu tahmin ediyorum canım bak geçen sene biz tedavi olurken olanları yazayımda tersliklere bak asıl şimdi ilk gonophane verdi dr ve çatlatma iğnesi vuracaktı neyse ben adetliyken bu ilaca başlıycam ve benim dişim apse yaptı hemen dişçiye gittim antibiyotik verdi ve iki ilacada aynı günm başladım aynı gün bitti hemen dişçiye gittim dişimi çekti ve apse geçmeden çekmiş boğazlarım nasıl ağrıyodu anlatamam iltahap yayılmış boğazıma sonra çatlatma iğnesi vurulucam gittim vurdu ve bana dediki dr sakın üşütüp hasta falan olma dedi ben dedimki dişimi çektirdim ve boğazlarım berbat ağrıyo ve ateşim var bu ay zor o zaman kalamazsın dedi sonraki ay tam yine çatlatma iğnesi veee hoop kayınvalidemler bize kalmaya geldiler o ayda boşa gitti sonraki ayda iğnem saat 5:30 da oldu ve dr ertesi gün o saatte ilişki dedi neyse tabi biz dediğini yaptık benim kalkmamam lazımya zil çaldı eşime açma kalkmamam lazım dedim o da mutfak camından bi bakıyo yengesi ve eşimi görüyorlar camda ben kalktım tabi daha 15 dk olmamıştı bile o ayda gitti sonra aşılama yapıcaz pazar gününe denk geldi pazartesi yapılacaktı 23 nisan olduğu için labarotuvar kapalıydı salı oldu tabi yine aksilik gününde yapılamadı işte bende artık gülüyorum ve VARDIR BUNLARDADA BıR HAYIR diyorum güzelim canını sıkma canımın içi

hakketen ya neler olmuş öyle.üzldüm canım benim.eee şimdi ne yapmayı planlıyorsunuz.

sen altlı üstlü oturuyon ben aynu evin içinde.koca evde 1tek göz odam var eşimle dertleşemiyoruz.hoş-sohbet edelim desem her lafa giriyo onu ilgilendirse de ilgilendirmese de.neyse konumuız kaynana değil.onu sonra konuşuruz.bu yeni doktora gidip fikrini alalım dimi?yoksa eski dr.um da iyi biriydi eşim ona gidelim tekrar diyordu.ne bileyim ya.akşam gelince detaylı konuşuruz eşimle sonra size yazarım.arayıp konuştum zaten bu yeni dr.u.sekreteri çıktı.gelirsiniz doktor hanımla konuşursunuz dedi.henüz randevu için gün almadım ama.akşam eşim gelince konuştuktan sonra alamyı düşünüyorum

allah yardımcın olsun canım ben altlı üstlüyken dayanamıyorum. neyse bencede git görüş fikir olur en azından baktın begenmedin kendi doktoruna gidersin

yaa işte böyle canım ve bunlar hep arkaarkaya aylarda oldu o yüzden de biraz bıraktım bu tedavi işini bu eylülde başladım tekrar inşallah hepimiz muradımıza kavuşuruz canım boşver birdahaki ay olursa olsun bir sene değilya hem kendini bir ayda daha iyi motive edip hem maddi hem manevi daha iyi hazırlanırsın daha az sıkıntı çekersin birde böyle düşün canım

kayracım ya ben ilk defa tedaviye karar verebiliyorum bu aksilik olarak saymıyorum umuta gideceğim rahim filmimide özelde çektireceğim artık bebeğime kavuşmak istiyorum çok iyi araştırıcam kızın biri avcılar hospıtalşda anestezili 150 tl ye ssk ile yaptırmış araştırıcam bende

kayra_esk kullanıcısından alıntı
ne kadar sinirlerinin bozulduğunu tahmin ediyorum canım bak geçen sene biz tedavi olurken olanları yazayımda tersliklere bak asıl şimdi ilk gonophane verdi dr ve çatlatma iğnesi vuracaktı neyse ben adetliyken bu ilaca başlıycam ve benim dişim apse yaptı hemen dişçiye gittim antibiyotik verdi ve iki ilacada aynı günm başladım aynı gün bitti hemen dişçiye gittim dişimi çekti ve apse geçmeden çekmiş boğazlarım nasıl ağrıyodu anlatamam iltahap yayılmış boğazıma sonra çatlatma iğnesi vurulucam gittim vurdu ve bana dediki dr sakın üşütüp hasta falan olma dedi ben dedimki dişimi çektirdim ve boğazlarım berbat ağrıyo ve ateşim var bu ay zor o zaman kalamazsın dedi sonraki ay tam yine çatlatma iğnesi veee hoop kayınvalidemler bize kalmaya geldiler o ayda boşa gitti sonraki ayda iğnem saat 5:30 da oldu ve dr ertesi gün o saatte ilişki dedi neyse tabi biz dediğini yaptık benim kalkmamam lazımya zil çaldı eşime açma kalkmamam lazım dedim o da mutfak camından bi bakıyo yengesi ve eşimi görüyorlar camda ben kalktım tabi daha 15 dk olmamıştı bile o ayda gitti sonra aşılama yapıcaz pazar gününe denk geldi pazartesi yapılacaktı 23 nisan olduğu için labarotuvar kapalıydı salı oldu tabi yine aksilik gününde yapılamadı işte bende artık gülüyorum ve VARDIR BUNLARDADA BİR HAYIR diyorum güzelim canını sıkma canımın içi

hakketen ya neler olmuş öyle.üzldüm canım benim.eee şimdi ne yapmayı planlıyorsunuz.

sağol canım şimdiye kadar dr lar bende birşey bulamamışlardı taki 24 eylülde ankaraya gittik bana pko dediler sonra burda iyi bi dr a başladım hormon testlerimi istedi ondada tiroidim 6.36 çıktı dahiliyeye gittim oda nodülden şüphelendi usg istedi usg temiz çıktı tiroit için ilaç yazın dedim yazmak istemedi bebek istiyorum deyince yazdı bir yandan şeker biryandan tiroit ve vitamin haplarını içiyorum dr uma gidip test sonuçlarımı göstericem ama eşim gitmemi istemiyo H1N1 var gitme diyor bende bakalım ne zaman gidicem ne diycek ne önericek bilemiyorum canım

kayracım ya ben ilk defa tedaviye karar verebiliyorum bu aksilik olarak saymıyorum umuta gideceğim rahim filmimide özelde çektireceğim artık bebeğime kavuşmak istiyorum çok iyi araştırıcam kızın biri avcılar hospıtalşda anestezili 150 tl ye ssk ile yaptırmış araştırıcam bende

cok iyi yaptırmıs valla anestezili hemde arastır sende öyle başla bencede

aaa öylemi iyiymiş 150 tl
bizimde tanıdık var babamın arkadaşı ecomar görrüntüleme merkezi varya oranın sahibi bi defa bana bebeğin ölümüyle ilgili bi dizi test yapılacaktı orda yaptırdık adam yardımcı oldu yarı yarıya indirim yaptı diyommki acaba rahim filmi bendemi çektirsem ne dersiniz hem indirimde yapar

eevt çok haklı vaktim olsa çalışmasam bende devletten yanayım ama şöylede bişi var bugün şahit oldum sistemler arızalıymıuş sadece internetten randevu alanları aldılar adam biz ne olcaz dedi karı koca almadılar 1 ay dahamı bekliyeceğiz dedi adam aldırmadı bişle işini halledemezsen bir dahaki aya kalıyorsun adetini bekliyorsun sabır lazım bazılarıda hiç bişi bilmiyor ya kadından dr adetinin 2. günü hormon tahlili istemiş kadın oturmuş bekliyor muhabbet esnasında kaç numara dedim randevu almadım adetliyim 2. günüm tahlil istedi dedim neden bekliyorsun hiç dr la muhattap olma bile git sekretere söle laboratuvardan istem yapsın direk git kan ver bildiğim kadarıyla 11 e kadar alıyorlar kanı en fazla dedim kadın girdi halledicek dedi hala bekliyor onun önüne geçiyorlar ben gittim sekretere dedimki bu kadın bekliyor alt tarafı bi istem yapıcaksınız dedim hemen aldı
ya işini bilen hallediyo haklısın bir sürü presedür var hastanede ama bizim bu egeye tüp bebek konusunda mükemmel diyorlar duyduğum benim.diğer bölümler gibi değilmiş..zaten bende meraktan gittim o bölüme süperdi ya orayı ayırmışlar gittiğin devlet hastanesi öyle olmalı..

bir gün kızlar o gün gelecek ki meleklerimizi kucağımıza alabileceğiz inşallah.neydi başlangıcımız kuzunaz sen başlatmıştın.dualrımızla,inancımızla ve kürlerimizle bir çok kişi hamile kalacak.

X